Alamo Drafthouse Lower Manhattan در 18 اکتبر افتتاح می شود


اولین مکان مورد انتظار اولین Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود पासून از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی منهتن پایین افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما از طریق همه اینها ، ما به آینده این صنعت ایمان داریم.” “افتتاحیه تئاتر منهتن پایانی ما بیانگر این اعتقاد است که تماشاگران همواره یک فیلم سینمایی بالاتر مانند ما را تجربه خواهند کرد.”

سالن نمایش چند صفحه ای 14 صفحه ای و 598 صندلی ، سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله مکانی در مرکز شهر بروکلین ، که در سال 2016 افتتاح شد ، و مکانی در Yonkers. آنها همچنین در حال برنامه ریزی افتتاحیه ای در استاتن آیلند در ساحل نیو دورپ هستند که در آن یک فروشگاه ویدیویی با مضمون کونگ فو و یک بار وجود دارد که توسط RZA وو-تانگ کلان طراحی و تنظیم شده است.

چند روز اول برای مکان منهتن تحتانی به عنوان یک “باز کردن نرم” تلقی می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذاها و نوشیدنی های الکلی انتخابی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال آموزش هستند.

علاوه بر گزینه های معمول غذاخوری در آلامو ، محل پایین منهتن همچنین میزبان The Press Room است که به عنوان “موزه ، چاپخانه لپ تاپ ، بار و فضای رویدادهای خصوصی همه در یک” توصیف شده است. این شامل مجموعه ای از “بیش از 60،000 بشقاب تبلیغاتی فیلم لترپرس است که از 1930 تا 1980 گسترش یافته است” ، کلاس هایی در مورد نحوه استفاده از میز چاپ Wondercook 1938 و 48 آبجو و نوشیدنی با شراب و شراب فراوان.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتیست

کرایه مورد انتظار برای یک فیلم پرفروش بزرگ (زمان مرگ نیست ، سم: بگذار نسل کشی شود ، هالووین می کشد) و هندهای جدید را جشن گرفت (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اولیه خود نشان داده می شود. و در بیشتر موارد ، آنها در حال راه اندازی یک مکان جدید در داخل و اطراف شهر نیویورک با مجموعه ای از فیلم های تنظیم شده ، به نام “چراغ های نیویورک: یک قرن سینما در مورد زندگی در نیویورک” هستند. آنها از دهه 20 یک فیلم از هر دهه انتخاب کرده اند ، و شما می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک قرن ها سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

سرعت (1928)

کینگ کنگ (1933)

جنگ شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

پابرهنه در پارک (1967)

رفت و برگشت پاتنی (19)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

Ghostbusters (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

درون مرد (2006)

روزهای خوب (2017)

شیوا بال (2020)

و در نهایت ، آنها برای تعطیلات با فیلمهای کلاسیک شکرگزاری و کریسمس آماده می شوند هواپیما ، قطار و اتومبیل ، جن ، تعطیلات کریسمس National Lampoon ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrugged ، Batman Returns ، Meet in St. Louis ملاقات کنید ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، بند کد کریسمس سیاه ، و کارولبه جزئیات مربوط به آن غربالگری اعلام می شود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان را در سراسر کشور از جمله مکان اصلی خود در آستین می بندد. خانه دارفوئی Alamo در مارس 2021 در تلاش برای زنده ماندن از این بیماری برای فصل 11 درخواست کرد و در نهایت اعلام کرد که پنج مکان جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند ، باز می کند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید