Airbnb پس از حذف ون غیرقانونی از جاده ، میزبان “VanLife” نیویورک را حذف می کند


یک مرد ناشناس که هفت ون پارک شده در خیابان نیویورک در Airbnb اجاره کرده بود ، از سکوی اقامت خارج شد.

نیویورک پست ماه گذشته گزارش داد که کلانتری نیویورک ون را که “سرویس اتاق عملیات” نامیده می شد ، توقیف کرد. ون در شرق ویلیج و چلسی بود و توسط یک مامور راهنمایی و رانندگی مشاهده شد که “در مورد وسایل نقلیه مواردی را مشاهده کرد که … شاید قفل روی سپر عقب وانت آویزان نباشد؟

در یک لیست تبلیغ می شود که یک فرد می تواند “#VanLife in NYC” را با کمتر از 100 پوند در شب تجربه کند و یک ون تا سه نفر بخوابد – اما حمام ندارد.

یوتیوبر به نام آپتین ساییدی در مورد اقامت خود در یک ون پست گذاشت و متوجه شد که مجری برنامه “نانسی” گفت که این یک راه عالی برای پرش از گروه موسیقی #Vanlife است که در اینستاگرام مشاهده شده است. او گفت که توصیه می شود در YMCA یا Blink Fitness دوش بگیرید و از حمام در Starbucks یا یک بار محلی استفاده کنید.

سعیدی توضیح داد: “من برخی از پنجره ها را باز کردم تا هوا وارد من شود ، اما وقتی پنجره خود را باز می کنید ، صدای هر دوچرخه کوچکی که در حال حرکت است ، و هر شخصی که راه می رود را می شنوید.” سرانجام او گفت: “این یک تجربه منحصر به فرد بود. خوشحالم که این کار را کردم ، اما دیگر هرگز آن را تکرار نخواهم کرد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=8pwB18GcNq8

ARBNB اخیراً اعلام کرد: “ما این رفتار را تحمل نمی کنیم و ARBNB فهرست بندی در زمین های عمومی را ممنوع می کند. هر دو میزبان و فهرست مورد بحث در بستر ARBNB ممنوع است.”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید