7 نکته برای سهولت بستری شدن کودکان در بیمارستان


افشای اطلاعات: این مقاله شامل پیوندهایی به شاخه ها است. ما با خریدهای واجد شرایط کمیسیون کوچکی دریافت می کنیم.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

برای کودکان مراجعه به بیمارستان می تواند زمان ترسناکی باشد. اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است و آنها ممکن است متوجه نشوند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

بیمارستان کودکان پالم بیچ در مراقبت از کودکان و همچنین ایجاد اقامت دلپذیر کودک تا آنجا که ممکن است کار بسیار خوبی انجام می دهد. 7 نکته زیر به کودکان شما در آماده شدن برای بستری شدن در بیمارستان کمک می کند.

اولین کاری که باید برای ملاقات انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد آنچه در طول قرار ملاقات اتفاق می افتد ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما ممکن است در طول اقامت ببیند یا انجام دهد صحبت کنید.

به این ترتیب می توانید جزئیات بسیار خوبی را که فرزند شما تجربه می کند توضیح دهید.

بستری شدن در بیمارستان

از قبل آماده کنید

به فرزند خود بگویید که باید نزد پزشکان برود و آنها باید مطمئن شوند که همه چیز از نظر بدنشان منظم است.

به آنها بگویید که نیاز به آزمایش زیادی دارد ، و گاهی اوقات افراد مجبورند انگشتان ، انگشتان پا ، پاها یا انگشتان پا را بچرخانند و یا سوراخ کنند تا پزشک (یا پرستار) برخی موارد را بررسی کند. نحوه کار سوزن ها را برای کاهش هر گونه اضطرابی که ممکن است احساس کنید توضیح دهید.

تصورات غلط را در مورد آنچه در طول دیدار اتفاق می افتد حذف کنید. توضیح دهید که آنها برای بررسی مراجعه می کنند ، نه شلیک ، یا بدون بیهوشی از لوزه ها خارج می شوند!

چیز یا پتوی مورد علاقه خود را بیاورید

به کودک خود پیشنهاد دهید که چیزی مانند اسباب بازی یا پتوی مورد علاقه اش بیاورد و به او اطلاع دهید که می تواند آن را به خانه ببرد.

لباس خواب خود را جمع کنید

لباس خواب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

از کودکتان بخواهید لباس خواب مورد علاقه خود را بپوشد و چمدانی از لباس های مناسب آن چیزی که قرار است در بیمارستان بپوشید را کنار هم قرار دهد. تصاویر را از قبل به آنها نشان دهید تا بدانند چه لباسی را باید بسته بندی کنند. یک یا دو اسباب بازی کوچک بیاورید.

بیمارستان کودکان پالم بیچ

بهترین بیمارستان ممکن را انتخاب کنید

بیمارستان کودکان پالم بیچ یک بیمارستان است که بر ارائه مراقبت از کودکان برنده جایزه تمرکز دارد ، اما همچنین منابع را برای کل خانواده فراهم می کند.

متخصصان زندگی کودکان آنها بازی و حواس پرتی را برای کمک به کاهش استرس ، اضطراب و دردی که بیماران اطفال در طول اقامت خود با آنها مواجه می شوند ، ارائه می دهند.

https://www.palmbeachchildrenshospital.com/home

همراه با خدمات ارائه شده ، تیم پشتیبانی انکولوژی کودکان ، که متشکل از متخصصان درمان سرطان کودکان و متخصصان بهداشت روانی است که به تکنیک های درمان جامع اختصاص یافته اند.

کودکان پالم بیچ یک بیمارستان پیشرفته است که به عنوان یکی از بهترین بیمارستانهای فلوریدا رتبه بندی شده است. این خدمات مراقبت از کودکان را ارائه می دهد و در درمان کودکان مبتلا به سرطان تخصص دارد ، از جمله دسترسی به درمان تجربی برخی از پزشکان برتر آمریکا!

آنچه باید بیاورید

لباس های خانه خود را آماده کنید

لباسهای دیگری را برای تناسب با شرایط جوی خود در خانه آماده کنید (فکر کنید: کلاه ، دستکش ، چکمه) یا بعد از مراجعه به بیمارستان چه خواهید کرد. از آنها بخواهید جوراب و لباس زیر خود را عوض کنند!

بهداشت دهان

اقلام بهداشت دهان و دندان را با خود ببرید تا بتوانند قبل از ترک دندان های خود را مسواک بزنند.

یک میان وعده خوب بسته بندی کنید

یک کیسه کوچک از میان وعده های سالم (میله گرانول ، غلات یا میوه) در راه بازگشت به خانه قرار دهید تا در هنگام خروج از گرسنگی گرسنه نشوند و دچار کم آبی نشوند.

برچسب مهد کودک

همه چیز را بررسی کنید

به یاد داشته باشید که اگر در طول ملاقات از کودک جدا شد ، همه چیز را با نام و شماره تلفن کودک مشخص کنید.

دارو بیار

در صورت نیاز داروی کودک خود را همراه داشته باشید تا کارکنان بیمارستان اطمینان حاصل کنند که هیچ چیز بین بیماران برای جلوگیری از واکنش آلرژیک یا سایر عوارض سلامتی مخلوط نشده است.

اولین کاری که باید هنگام ملاقات انجام دهید این است که با پزشک خود در مورد کارهایی که در طول قرار ملاقات انجام می شود ، مدت زمان ویزیت و آنچه فرزند شما ممکن است در طول اقامت ببیند یا انجام دهد صحبت کنید.

سنت ماری

این نکات مخصوصاً برای کودکانی که ممکن است عصبی ، ترسیده یا از حضور در بیمارستان بترسند مفید است. اگر در مورد فرزند شما چنین است ، دریابید که از چه چیزی بیشتر می ترسد تا بتوانید او را از قبل آماده کنید تا از اضطراب خاصی کاسته شود.

با این توصیه ، فرزند شما باید آماده باشد! این یک دیدار هیجان انگیز از پزشکانی است که از آنها مراقبت می کنند. آنها به احتمال زیاد با دوستان جدیدی ملاقات می کنند و از بازی پازل روی تخته سفید یا بازی با شخصیت های مورد علاقه خود لذت می برند.

اشتراک گذاری اهمیت دارد!

دیدگاهتان را بنویسید