5 نکته برای سالم ماندن هنگام کار در خارج از کشور


کار در خارج از کشور چشم انداز بسیار جالبی است. دستمزد می تواند بالاتر باشد ، اما این تنها نوک کوه یخ است. تجربیات جدید ، فرهنگ جدید و پتانسیل ملاقات با افراد جدید همگی در لیست دلایلی برای کار در خارج از کشور رتبه بالایی دارند. سالم ماندن در خارج از کشور گاهی اوقات مشکل است ، اما این نکات به شما کمک می کند.

5 نکته برای سالم ماندن هنگام کار در خارج از کشور

شماره 1 بیمه خود را بررسی کنید

کار بیمه در خارج از کشور

بیمه مسافرتی هنگام کار در خارج از کشور برای گردشگران بسیار مهم است ، اما بسیاری از افراد هنگام مهاجرت به کشور دیگری برای کار ، بیمه را نادیده می گیرند. شما تقریباً تحت پوشش بیمه فعلی خود قرار نخواهید گرفت ، بنابراین همیشه بررسی کنید و در صورت لزوم یک بیمه نامه جدید دریافت کنید. کشورهای مختلف سیاست های مراقبت های بهداشتی بسیار متفاوتی دارند و این به ویژه در مورد افرادی که سر کار می آیند صدق می کند. فقط تصور نکنید که محافظت می شوید. بررسی کنید ، سپس دوباره بررسی کنید.

شماره 2 تحقیقات حقوق کارکنان

حقوق کارکنان

در ادامه از نکته قبلی ، هیچ منشور جهانی حقوق کارکنان وجود ندارد. هیچ دو کشوری یکسان نیستند ، بنابراین بسیار مهم است که بررسی کنید چه چیزی از آن برخوردار هستید. روزهای بیماری ، مرخصی زایمان و حمایت از سلامت روان همه موارد مورد علاقه هستند. دریابید که چقدر زمان استراحت دارید (دوره های طولانی بدون تعطیلات می تواند باعث استرس و حتی افسردگی شود) و به طور کلی ببینید که شرکت چگونه از کارکنان خود مراقبت می کند. یک تحقیق کوچک در اوایل تغییر بزرگی ایجاد خواهد کرد.

شماره 3 خدمات بازگشت به کشور را در نظر بگیرید

خدمات بازگشت

در صورت بدترین اتفاق ، شرکتهای اخراج پزشکی مانند Allista از کارگران مهاجر محافظت می کنند. اگر شما به اندازه کافی متأسفانه از آسیب جدی یا حتی تهدید کننده زندگی رنج می برید ، مراقبت پزشکی به موقع ضروری است. همه بیمارستانها مجهز به ارائه آن نیستند ، و اگر بیمه شما مطابقت ندارد ، ممکن است با مشکل بزرگی روبرو شوید. ترخیص پزشکی یک سفر هموار را برای کارگران آسیب دیده به خانه تضمین می کند ، جایی که آنها می توانند مراقبت های پزشکی مورد نیاز خود را دریافت کنند ، که توسط خانواده و دوستان احاطه شده است. اکثر مردم سعی می کنند از فکر کردن در مورد بدترین سناریو اجتناب کنند ، اما سرپوش گذاشتن به معنای آرامش خاطر است.

شماره 4 تغییر را بپذیرید

سلامت روان

هنگام مهاجرت به یک کشور جدید ، سلامت روان می تواند مشکل ساز باشد. جدایی از خانواده ، دوستان و صمیمیت همگی می توانند آثار منفی داشته باشند ، اما پذیرش آن به جای مقاومت در برابر تغییرات مهم است. با افراد جدید ملاقات کنید. شهر را کاوش کنید. به گروه ها بپیوندید و در فعالیتها شرکت کنید. هر چه زودتر کشور جدید خود را خانه خود کنید ، سریعتر با آن سازگار می شوید. تعطیلی می تواند منجر به انواع مشکلات از جمله افسردگی ، اضطراب و تنهایی شود. بهتر است زود شروع کنید ، بنابراین سعی کنید در اسرع وقت بیرون بروید.

شماره 5 زیاد کار نکنید

زیاد کار نکنید

ممکن است وسوسه انگیز باشد ، وقتی به مکان جدیدی می رسید ، آنقدر خود را در کار خود بیاندازید که همه چیز دیگر را فراموش کنید. با وجود تعداد کمی از دوستان و خانواده ، این خطر وجود دارد که شغل شما زندگی شما را تحت کنترل خود قرار دهد ، اما این فقط منجر به مشکل می شود. سخت کار کردن ناگزیر منجر به خستگی و استرس می شود که هر دوی آنها ضرر خود را دارد. ممکن است سخت به نظر برسد ، اما سعی کنید تعادل بین کار و زندگی را حفظ کنید که برای خود و زندگی اجتماعی شما وقت بگذارد.

این مقاله را دوست داشتید؟ به اشتراک بگذارید تا بگویید “متشکرم!” از پشتیبانی شما بسیار قدردانی میکنم!

من دوست دارم با شما ارتباط برقرار کنم!

می توانید مرا در آنجا پیدا کنید TWITTER1، TWITTER2، فیس بوک اینستاگرام ، PINTEREST ،

نظرات/دیدگاه های خود را در زیر ترک کنیددیدگاهتان را بنویسید