5 فایده ماساژ بدن برای مردان در خانه »شیوه زندگی سالم


اشتراک گذاری اهمیت دارد!

برای مردان شلوغ ، ماساژ بدن متخصص برای مردان در خانه می تواند تا حد امکان راحت و م effectiveثر باشد. آن روزهایی که فقط خدمات آبگرم در دسترس بود گذشت.

امروزه هرکسی که می خواهد ماساژ آرامش بخشی را انجام دهد می تواند این کار را انجام دهد. به این ترتیب می توانید هر زمان که می خواهید ماساژ دهید بیرون رفتن از خانه را از بین ببرید. بهترین بخش در مورد این است که آن را در راحتی از خانه خود شما.

ماساژورهای بدن برای مردان در خانه روش های مختلف ماساژ را برای قسمت های مختلف بدن ارائه می دهند. بنابراین ، مردان در حال حاضر این امکان را دارند که استراحت کرده و در خانه بمانند در حالی که یک متخصص ماساژ کامل سر تا پنجه پا را انجام می دهد.

به علاوه ، لازم نیست نگران جایی باشید که می توانید ماساژور خوبی پیدا کنید. این نوع خدمات توسط بسیاری از ماساژورها تنها با رانندگی از محل شما ارائه می شود. به این ترتیب ، می توانید ماساژ خود را در راحتی خانه خود انجام دهید.

مزایای ماساژ بدن برای مردان

آیا به دنبال بهترین ماساژ بدن برای مردان در خانه هستید؟

همانطور که همه می دانیم ماساژ برای ذهن و روح عالی است ، مزایای ماساژ بدن برای مردان بسیار بیشتر است. مردان دوست دارند با یک ماساژ بافت عمیق لمس شوند ، زیرا این نوع ماساژ می تواند به تقویت عضلات شما کمک کند.

1. بهبود گردش خون

یکی از رایج ترین مزایای ماساژ بدن برای مردان افزایش گردش خون است. بهبود گردش خون به کاهش فشار خون در بدن کمک می کند. بنابراین ، می توان از خطر فشار خون بالا جلوگیری کرد.

دستیابی به گردش خون خوب برای مردانی که در تمام طول روز سخت کار می کنند بسیار مهم است. بهبود سیستم گردش خون در ارتقاء سلامت جسم و روان مفید است.

با بهبود گردش خون ، جریان اکسیژن بیشتری به سلول ها و سیستم ایمنی سالم تری وجود خواهد داشت. بنابراین ، این یک عامل کلیدی در پیشگیری از بیماری و بیماری است.

2. غده پروستات را تحریک می کند

مزیت ماساژ بافت عمیق تحریک پروستات است. غده پروستات مسئول حفظ انزال و باروری در مردان است. با استفاده از این مزایا ، مردان می توانند استقامت جنسی خود را افزایش دهند.

نشت خون به بافت ها در طول ماساژ به بهبود زخم کمک می کند. برای افرادی که بیماری های جسمی دارند ، این نوع ماساژ می تواند فوراً به آنها کمک کند.

گزارشاتی وجود دارد که نشان می دهد هنگامی که بیمار تحت این ماساژ قرار می گیرد ، می تواند بلافاصله تغییری در سلامت جسمی خود احساس کند.

علاوه بر این ، می تواند درد ناشی از آرتریت و سایر دردهای عضلانی را نیز کاهش دهد.

3. علائم میگرن را برطرف می کند

مزایای شناخته شده ای نیز برای تسکین علائم میگرن وجود دارد. به همین دلیل ، بسیاری از مردان به دنبال درمانگران ماساژ هستند که در برخورد با این مورد خاص تجربه دارند.

این ماساژ به غیر از میگرن ، در کاهش علائم نارسایی قلبی نیز مفید است. جدا از آن ، برای درمان کمردرد و سیاتیک نیز مفید است.

مزایای ماساژ بدن برای مردان مورد بحث و شناخته شده است. با این حال ، جدا از این ، مزایای بسیار دیگری نیز وجود دارد که این ماساژ می تواند ارائه دهد.

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که به دنبال ماساژ درمانی هستند باید قبل از آن به دقت به آنها نیاز داشته باشند یا خیر. این مهم است زیرا برخی از ماساژورها فقط به دنبال پولی هستند که از ماساژ بدست می آورند.

4. صرفه جویی در هزینه

یکی از بهترین چیزها در مورد ماساژ معمولی این است که هزینه زیادی ندارد. شما حتی می توانید ماساژ خود را در راحتی خانه خود انجام دهید.

اما جدا از ارزان بودن ، یکی از بهترین مزایای ماساژ بدن برای مردان این است که باعث احساس خستگی یا کار زیاد نمی شود. ماساژ بدن به شما احساس آرامش و عاری از استرس می دهد.

5. تقویت سیستم ایمنی بدن

جلسات منظم ماساژ بدن می تواند گردش خون و جریان لنف را بهبود بخشد. همچنین به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

علاوه بر این ، می توانید انتظار داشته باشید تغییرات مثبتی در ظاهر و احساس شما مشاهده شود. در نتیجه بدن سالم تری خواهید داشت. در نتیجه ، احساس خستگی نخواهید کرد.

انواع ماساژ برای آقایان

انواع مختلفی از ماساژ برای همه در دسترس است. ماساژ سوئدی یکی از رایج ترین اشکال بدن سازی است. در اینجا چهار نوع ماساژ بدن برای مردان آورده شده است.

1. ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی برای مردان مفهوم جدیدی نیست ، اما در طول سالها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. اصل اساسی پشت این نوع ماساژ درمانی این است که با استفاده از فشار و ریتم ماساژ و ماساژ نقاط بدن ، توانایی طبیعی بدن در بهبود خود را تحریک کنید.

ماساژ با حرکات دایره ای انجام می شود و در عمق بافت عضلانی و فاسیا کار می کند. هنگامی که از این حرکت دایره ای با داروهای گیاهی خاص مانند گیاهان تایلندی استفاده می شود ، می توان گردش خون را در سراسر بدن افزایش داد و در نتیجه سلامت کلی فعلی را افزایش داد.

مردان علاقه مند به سفارش یکی از این ماساژهای آرامش بخش باید به دنبال یک درمانگر مجرب و واجد شرایط باشند. کسانی که با تکنیک های ماساژ تایلندی کار می کنند ، اغلب آن را با هنرهای درمانی سنتی تایلندی مانند طب سوزنی و رفلکسولوژی ترکیب می کنند تا سلامت کلی امروز را بهبود بخشند.

ماساژ تایلندی برای مردان چه برای خودتان و چه برای عزیزانتان سفارش دهید ، یک تجربه درمانی را فراهم می کند که گردش خون را بهبود می بخشد. در حالی که بسیاری از مردم ماساژ تایلندی را با افزایش گردش خون در پا مرتبط می دانند ، بسیاری دیگر از شفا و آرامش جامع که این هنر باستانی می تواند لذت ببرد لذت می برند.

2. ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی به یکی از رایج ترین تکنیک های ماساژ تبدیل شده است که زوج ها برای قرار ملاقات یا صرف وقت با یکدیگر استفاده می کنند.

ماساژور از ضربه های بلند و کشویی استفاده می کند که یک ماساژ ملایم را در سراسر بدن اعمال می کند. همچنین معمولاً از روغنهای اساسی برای کمک به کاهش اصطکاک و مزایای عطر و رایحه درمانی استفاده می شود.

ماساژ سوئدی برای مردان نیز به طور معمول شامل حرارت درمانی برای افزایش گردش خون است که به ارتقاء بدن سالم کمک می کند. همچنین مهم است که در صورت مصرف داروهایی مانند مسکن یا آنتی بیوتیک به ماساژور خود اطلاع دهید زیرا اینها می توانند تجربه ماساژ سوئدی برای مردان را به خطر بیاندازند.

اگر این نکات ساده را رعایت کنید ، تجربه ای خوشایند و موفق با ماساژ سوئدی برای مردان خواهید داشت.

3. ماساژ بافت عمیق

اگر بدنبال چیزی هستید که از تنش در کمر ، گردن و سایر بافت های پیوندی بدن شما جلوگیری کند ، یک ماساژ خوب واقعاً به شما در ماساژ بافت عمیق برای مردان کمک می کند.

ماساژ بافت عمیق برای از بین بردن استرس جسمی و روحی ، بهبود توانایی تمرکز و رهایی از تنش ایده آل است. همچنین ارزش تمایز در اینجا در مورد استرس را دارد.

ماساژ خود نه تنها می تواند استرس شما را به میزان قابل توجهی تسکین دهد ، با این حال ، ماساژ بافت عمیق نیز واکنش شما را در برابر استرس به نحوی بهبود می بخشد که فقط می توانید حدس بزنید.

به گفته ماساژورها ، “هنگامی که ما تحت استرس هستیم ، بدن ما پیام هایی را از نخاع به مغز در قالب واکنش استرس ارسال می کند. سپس مغز محاسبه می کند که چقدر می توانید استرس را تحمل کنید و چقدر برای تسکین آن نیاز دارید – که ماساژ نیز این کار را انجام می دهد. “

هنگام ماساژ چه کارهایی را نباید انجام دهید؟

ماساژ تجربه آرامش کامل و بهبود بدن است. ایده پشت ماساژ کاهش تنش در عضلات فرد و تشویق توانایی طبیعی بدن برای بهبود خود است.

در اینجا برخی از مهمترین کارهایی که هرگز نباید در طول جلسه ماساژ درمانی انجام دهید آورده شده است:

  • آب یا الکل بنوشید
  • نور مستقیم خورشید
  • در صورت بیماری از ماساژ خودداری کنید
  • خودمراقبتی
  • در طول جلسه ماساژ دوش بگیرید

چرا مردم ماساژ بدن را دوست دارند؟

مردم در جستجوی تسکین استرس هستند. بهترین راه برای از بین بردن استرس ، تمرینات تنفسی عمیق است.

آنها به شما آموزش می دهند که در هر جلسه ماساژ درمانی دم و بازدم را به تدریج انجام دهید. گردش خون را بهبود می بخشد و سلامت کلی را بهبود می بخشد.

با این مفهوم جدید و انقلابی ماساژ بدن در خانه ، آرامش و صرفه جویی در هزینه آسان است.

تنها چیزی که نیاز دارید این است که زمانی را برای لذت بردن از ماساژ بدن با کیفیت اختصاص دهید. این نوع خدمات توسط اکثر درمانگران ماساژ تنها با رانندگی از محل شما ارائه می شود.

بنابراین ، می توانید ماساژ کامل بدن را در راحتی خانه خود انجام دهید.

چه ماساژ برای مردان مناسب است؟

ماساژ بافت عمیق یک راه عالی برای کاهش استرس و کمک به کاهش تنش عضلانی است.

برخی افراد ادعا می کنند که جریان خون را افزایش داده و تنش عضلانی را کاهش می دهد.

نکات ساده در مورد ماساژ برای مردان

در بیشتر موارد ، آنها فقط از روغن های طبیعی مانند اسطوخودوس و روغن نارگیل استفاده می کنند.

باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده خدمات از تجهیزات تمیز و استریل استفاده می کند تا بتوانید از عفونت های باکتریایی جلوگیری کنید.

برای لذت بردن از خدمات ماساژ بدن مردان در خانه ای در نزدیکی من ، باید به خوبی استراحت کرده و راحت باشید.

یک ماساژور خوب همیشه باید مطمئن شود که بیمار راحت است و احساس آرامش می کند.

آخرین کلمات من

اکثر این ارائه دهندگان خدمات همچنین رایحه درمانی و موسیقی آرامش بخش را برای جلسات آرامش ارائه می دهند که بدن را آرام می کند.

علاوه بر این ، آنها معمولاً از مراجعان خود در مورد شرایط پزشکی و آلرژی خود می پرسند تا حداقل عوارض جانبی یا بدون عوارض را ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید