400 میلیارد تومان برای توسعه راه های اربعین در ایلام هزینه شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر ، حسن بهرام نیا روز پنجشنبه در دومین روز از هفته دولت در جلسه ستاد اربعین دولت، سردار هادیان فر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور و سردار حضور یافتند. شمشیر نماینده ویژه ستاد مرکزی اربعین کشور مهرانا و مجموعه عضو وی ضمن گرامیداشت هفته دولت، شاهدان رجایی و باهنر و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری، افزود: هفته دولت. تذکری به دولت ملتی تحصیلکرده و انقلابی.

وی همچنین ادامه داد: دولت سیزدهم با کمک دولت شهید رجایی، امور عمومی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی همچنین گفت: سفرهای رئیس جمهور استان یکی از مصادیق توجه مردم است و اوج این برنامه اجتماعی در اربعین است.

استاندار ایلام افزود و عنوان این مقاله دومین روز از هفته دولت در ستاد اربعین آغاز می شود: اربعین امسال و اربعین سال در گذشته همه چیز فرق می کند زیرا همه امور در این زمینه را به مردم واگذار می کنیم.

وی ادامه داد: اربعین امسال عمومی است و ستاد اربعین پذیرای افکار و نظرات مردم است. قلب معنوی خرید

اربعین امسال متفاوت است

بهرام نیا در ادامه با عنوان این مطلب که شرکت مردم در اربعین محدودیتی ندارد، گفت: اربعین امسال به دلیل شور و نشاط و استقبال عمومی است. مردم بعدی دو سال است که شرایط ویروس کرونا و هوای گرم با اربعین های گذشته تفاوت زیادی دارد.

وی همچنین گفت: صدای من به گوش همه مردم کشور برسد، هرکس دل حسینی دارد بیاید و به کار اربعین بپیوندد و ما دستش را می فشاریم.

استاندار ایلام در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه مشکلات مالی در منطقه اربعین وجود دارد و یک ریال هم به این منطقه اختصاص پیدا نکرده است، افزود: 780 میلیارد تومان بدون توزیع اعتبار در منطقه اربعین هزینه شده است. 400 میلیارد تومان در حوزه راهسازی.

وی افزود: تمامی مراحل ساخت و ساز اربعین بدون بدهی در حال انجام است و مدیران ساخت و ساز در این حوزه با دست خالی مشغول کار هستند.

بهرام نیا با عنوان این مقاله دارای چند نقطه ضعف است اما مدتی نگذاشتیم کار در جاده اربعین متوقف شود تا جایی که دیگر نمی توان از کار در منطقه سیر کرد. ساخت و ساز امروز نسبت به گذشته

وی افزود: برای تکمیل پروژه های بزرگی مانند پل سالواتی استفاده از مهاجران کار در اربعین سلام سه ناامیدی در جریان است.

استاندار ایلام نیز کار پلیس در اربعین را موثر دانست و ب بجای وی افزود: امیدواریم امسال با حداقل تصادفات جاده ای مواجه باشیم و اربعین سالم و ایمن را شاهد باشیم.

V در پایان نیاز به فضا تعادل وی در خیابان های اربعین استان حضور یافت و گفت: اطلاعیه زیست محیطی شروع کنید و مدیران حوزه های فرهنگی و رسانه ای کشور در این راستا فعال بودند ضروری ماندن