4 ماده ضد استرس برای تقویت قهوه صبحانه


برش قهوه صبح چیزی است که فقط برای شما مفید است. صادقانه بگویم ، ما در خواب هر موش آسمانی به خواب می رویم! هر کسی می تواند بگوید مسئول شروع برنامه صبحگاهی شماست – به هر حال ، قهوه انگیزه ما برای بلند شدن از رختخواب است. نمایشی؟ شاید. اما حقیقت دارد! واضح است که ما عشق زیادی را در فنجان خود قرار می دهیم. این بدان معناست که ما روی هک های سالم قهوه برای بهینه سازی مزایای دمکرده روزانه خود ، از جمله ترکیبات اصلی ضد استرس برای مخلوط کردن ، تحقیق کرده ایم.

در حالی که برخی از مردم از کافئین صبحگاهی حمایت می کنند ، یک فنجان قهوه در صبح همیشه چیز بدی نیست (بیشتر در این مورد در زیر). تعویض های مناسب و افزودنی های مناسب (ما به دنبال شما هستیم ، استرس زا) ، فنجان صبح که در واقع می تواند بخشی سالم از مراسم صبحگاهی شما باشد. ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه با چهار ماده ضد استرس که مطمئناً دم کرده صبح را افزایش می دهد.

اما اول اینکه چقدر قهوه بیش از حد قهوه است؟

اما صبر کنید ، من فکر کردم فنجان قهوه صبحگاهی ما به سلامتی شما آسیب می رساند؟ خوب ، مانند بسیاری از چیزها ، این یک پاسخ همه جانبه نیست. در حالی که برخی از ما دچار گرفتگی ناشی از محرک در برگ چای یا دانه های قهوه می شویم ، برخی دیگر افزایش انرژی ، انگیزه و حتی شادی را تجربه می کنند! مهم است که در نظر بگیرید که در فنجان شما چه می گذرد و هر چند وقت یکبار آن را دوباره پر می کنید.

بنابراین ، اگر به نظر می رسد که قهوه مکمل برنامه صبحگاهی شما است و اثرات تحریک پذیری را تجربه نمی کنید ، پس یک فنجان عرق چیز خوبی نیست.

در حقیقت ، برخی تحقیقات نشان می دهد که قهوه نیز دارای مزایای چشمگیری است به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالابه ترفند در اینجا این است که میزان مصرف کافئین را متوسط ​​نگه دارید و به بدن خود گوش دهید. همه واکنش متفاوتی به محرک های موجود در برگ چای یا دانه های قهوه نشان می دهند ، بنابراین اگر قهوه به وعده خود عمل نکرد ، می توانید از ترکیب کاملاً ترکیبات زیر برای مقابله با استرس مانند قهوه بدون کافئین ، چای یا حتی اسموتی استفاده کنید.

همچنین ، لیست ما را بررسی کنید جایگزین های کافئین انرژی زا برای تحریک انرژی بیشتر بدون کافئین.

4 ماده ضد استرس برای تقویت فنجان قهوه صبحگاهی

# 1 زردچوبه

این ادویه فوق العاده به دلیل خواص ضد التهابی قوی ، در صورت وجود ، مشهور است پژوهش کورکومین (یک ترکیب فعال در زردچوبه) نیز پیشنهاد شده است که گاهی اوقات برای احساسات مضطرب مفید است. در واقع ، یک مطالعه کاهش نمرات اضطراب را در بین شرکت کنندگانی که کورکومین مصرف کرده بودند گزارش کرد!

توجه داشته باشید: فراهمی زیستی زردچوبه به خودی خود زیاد نیست ، اما ترکیب آن با فلفل سیاه کمک بزرگی است (به لطف ترکیب پیپرین موجود در فلفل سیاه). بنابراین ، اگر می توانید a کمی یک قاشق به قهوه صبح خود اضافه کنید ، کمی فلفل سیاه را به همراه یک زردچوبه بپاشید. به یاد داشته باشید ، برای بهره مندی از مزایا ، فقط به 1/20 قاشق چایخوری نیاز دارید! به ندرت می توانید طعم آن را بچشید.

شماره 2 پودر کاکائو

بله ، ما واقعاً هستیم دلیل سالم برای لذت بردن از شکلات! اما ، ما در مورد پودر کاکائوی شیرین نشده ، تکه های کاکائو خام یا 70٪ یا شکلات تلخ (نه انواع شیرین) صحبت می کنیم.

مطالعات زیادی در مورد فواید کاکائو و برخی موارد وجود دارد پژوهش پیشنهاد می کند که فلاونوئیدهای موجود در کاکائو دارای خواص تقویت کننده خلق و خو و کمک شناختی هستند. بنابراین ، برای نوشیدن قهوه صبحگاهی خود ، این یکی از مواد استرس زا است که ما قطعاً می توانیم همراه داشته باشیم. می توانید فنجان قهوه موکا صبحانه خود را با پودر کاکائوی شیرین نشده جایگزین کنید फक्त فقط از یک همزن قهوه ، مخلوط کن یا همزن دستی استفاده کنید و مخلوط کنید (یام!).

شماره 3 Ashwagandha

در چند سال گذشته ، به نظر می رسد که ما بیشتر و بیشتر در مورد آداتوژنز ، به ویژه ashwagandha شنیده ایم.

سازگاری گیاهانی وجود دارند که اعتقاد بر این است که به بدن در مدیریت استرس کمک می کنند و هر آداپتوژن کمی متفاوت است. Ashwagandha بسیار محبوب شده است زیرا می توانید چیزهایی مانند اسموتی ها را به شکل پودر و بله ، حتی فنجان قهوه صبح خود را پیدا کنید!

ما این عامل مبارزه با استرس را دوست داریم زیرا مطالعات نشان داده اند که این سازگار ممکن است برای آن مفید باشد. به کاهش استرس و اضطراب کمک می کندبه

این یک راه عالی برای متعادل سازی قهوه صبح شما است و اگر برای شروع روز خود به دنبال یک نوشیدنی بدون کافئین هستید ، می توانید از پودر آشواگاندا برای تهیه چای خامه ای سازگار خود استفاده کنید.

# 4 دارچین

من فکر می کنم همه ما می توانیم موافق باشیم ، دارچین و قهوه برای یکدیگر درست شده اند. منظورم طعم شیرین و گرم ادویه دارچین با طعم خاکی قهوه است … جادوی خالص!

و این ادویه نه تنها طعم فنجان صبح شما را افزایش می دهد ، بلکه فواید قهوه را برای سلامتی نیز افزایش می دهد. دارچین یک داروی ضد استرس است که در آن نشان داده شده است خواص ضد التهابی و می تواند به حمایت از قند خون کمک کند ، متابولیسم، و حالت!

آن را به جای شکر روی فنجان قهوه خود بپاشید ، یا با قهوه یا اسپرسو موج دارچین ایجاد کنید و شیر خود را بدون لبنیات انتخاب کنید.

دستور قهوه پاداش: قهوه کدو تنبل سالم

این دستور العمل Fiton Pro آخرین نوشیدنی با طعم کدو تنبل را می سازد. فقط با چند ماده تشکیل شده است ، ما تضمین می کنیم که این نوشیدنی قهوه با طعم پاییز هدیه جدید شما خواهد بود. آیا می خواهید این فنجان خوشمزه را حتی بهتر کنید؟ مواد فوق را برای مقابله با استرس در بالا بپاشید تا شما را خنک ، آرام و با هر مچ پا حفظ کند.

قهوه کدو تنبل سالم

 • 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
 • 2 قاشق چایخوری شکر نارگیل
 • 2 قاشق غذاخوری آب جوش
 • ½ قاشق غذاخوری پای کدو ماسالا + بیشتر برای سرو
 • 1½ فنجان شیر جو دوسر
 • یخ (برای قهوه سرد)

دستورالعمل ها:

کافیست قهوه ، شکر نارگیل ، آب جوش و ماسالای کدو تنبل را به یک کاسه بزرگ اضافه کنید و با همزن دستی یا همزن دستی هم بزنید – این کار حدود 3 دقیقه طول می کشد. کنار بگذارید

برای Iced: وقتی یخ زد ، یخ را در یک لیوان سرو با شیر درست کنید و قهوه زده شده را روی شیر بریزید و ماسالای پای کدو حلوایی اضافی بپاشید.

برای گرمایش: شیر جو را در قابلمه روی حرارت کم / متوسط ​​قرار دهید و روی حرارت قرار دهید تا گرم شود. داخل لیوان قهوه مورد علاقه خود بریزید و روی آن را با قهوه کدو تنبل بریزید. ماسالای پای کدو اضافی را بپاشید.

توجه داشته باشید: در صورت تمایل ، قبل از لذت بردن شیر قهوه کدو تنبل را مخلوط کرده و یکی از مواد ضد استرس فوق را برای تحریک بیشتر اضافه کنید!

سایر ترفندها برای تهیه قهوه صبحگاهی که سالم تر هستند

آن را لبنیات رایگان کنید

به جای آن ، از خامه سنگین و بدون شیر استفاده کنید و از یکی از این جایگزین های شیر خوشمزه بدون شیر استفاده کنید.

 • شیر نارگیل کم چرب (کنسرو شده)
 • شیر جو دوسر
 • شیر ماکادمیا

شکر تصفیه شده را کنار بگذارید

بسیاری از ما دوست داریم کمی شیرینی به برش های قهوه صبحانه خود اضافه کنیم ، اما روش های سالم تری علاوه بر استفاده از قند معمولی قدیمی وجود دارد. در اینجا برخی از جایگزین های طبیعی عالی وجود دارد.

 • شربت افرا خالص (مخصوصاً در نوشیدنی های خوش طعم و خوش طعم در قهوه!
 • عسل (کاهو شیر جو دوسر را امتحان کنید و سپس از ما تشکر کنید)
 • شکر نارگیل
 • استویا یا شیرین کننده میوه راهب برای گزینه کم کربوهیدرات

پروتئین را افزایش دهید

با نوشیدن یک پیمانه پودر پروتئین ، یک بسته پروتئینی به نوشیدنی صبح خود بدهید! TikTok از دستور العمل های خوشمزه پروفی (پروتئین + قهوه) برای ما الهام گرفته است ، ما مدتی است از این هک استفاده می کنیم.

 • یک پیمانه کلاژن برای افزایش پروتئین بی مزه اضافه کنید. در حالی که با یک همزن ساده حل می شود ، مخلوط کردن آن قهوه شما را ارتقاء می دهد! حتی برای یک کرم خامه ای ، قبل از مخلوط کردن ، مقداری شیر جو دوسر یا نارگیل اضافه کنید.
 • به جای پودرهای پروتئینی گیاهی ، شیرین کننده ها را کنار بگذارید. سعی کنید 1 فنجان قهوه را با 1 فنجان قهوه ما مخلوط کنید پودر پروتئین رول دارچینی JS Health X Fiton و شیر مورد علاقه شما بدون شیر. یک قطره از مواد ضد استرس ذکر شده در بالا را اضافه کنید و آن کودک را به یک نوشیدنی بدون استرس و پر از پروتئین مخلوط کنید.

آن سفر صبحگاهی را به بخشی سالم از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید

قهوه به هیچ وجه بد نیست و برای برخی از ما یک فنجان در روز می تواند چیز خوبی باشد. اما ، به جای بارگیری آن فنجان صبح پر از شکر و خامه سنگین ، سعی کنید آن را با این چهار ماده ضد استرس به بخشی سالمتر از مراسم صبحگاهی خود تبدیل کنید.

در حین گوش دادن حتی بهتر ، پادکست های الهام بخش ، خواندن یک کتاب توسعه شخصی ، یا نشستن روی ایوان و تمرین تنفس عمیق قبل از اتمام کار روزانه ، قهوه تخت خود را بنوشید.

به یاد داشته باشید که یک شیوه زندگی سالم و متعادل همیشه به این معنا نیست که شما باید لذت ها را از برنامه روزانه خود (یعنی قهوه) حذف کنید. اما ، ما می توانیم راههای سالمی برای ترکیب آنها در برنامه روزانه خود بیابیم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید