30 روز مراقبت از خود برای شما


30 روز مراقبت از خود

اجازه ندهید بلوز بعد از تابستان شما را از بین ببرد. وقت آن رسیده که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. به تدریج کارهایی را که دیگر برای شما مفید نیست کنار بگذارید و 30 روز برای جبران آن تلاش کنید.

یافتن زمان برای خود همیشه آسان نیست ، اما یک امر ضروری است! من این تقویم را هر سپتامبر تهیه می کنم تا همه ما روشهای ساده ای برای تمرین هر روز داشته باشیم. اگر فنجان خود را پر نکنید ، نمی توانید جام واقعی دیگران را پر کنید. خیلی غم انگیز است! اما بسیاری از شما در واقع آن را مطرح نمی کنید و ای کاش می توانستم این ماه آن را تغییر دهم!

مراقبت از خود نتیجه بدی می گیرد ، اما این فقط در مورد حمام کردن با حباب و نوشیدن شراب نیست (هر چند ، واقعاً احساس خوبی دارد) ، این است که دریابید واقعاً چه چیزی به شما خدمت می کند! نه تنها از ظاهر آن مطلع خواهید شد ، بلکه این تقویم باید به شما در یافتن آن کمک کند.

این 30 روز مراقبت از خود ترکیبی از مراقبت از بدن ، روح و ذهن شما خواهد بود تا بتوانید وارد فصل 100٪ جدید شوید.

این تقویم را چاپ کنید و آن را در جایی نگه دارید که هر روز آن را می بینید! همچنین می توانید این را به صورت تماس رولی در برنامه LSF پیدا کنید. من می خواهم از این به عنوان یک راهنما برای کمک به آشتی امور استفاده کنید. اگر فکر می کنید به چیز بیشتری نیاز دارید ، به دنبال آن بروید! به یاد داشته باشید ، این ماه برای شماست !!

پشت سرم بگو مراقبت از خود سلفی نیست ، ضروری است! تنها چیزی که در این زمان نیاز دارید ، حتی اگر فقط 5 دقیقه در روز باشد ، این است که با خود وارد شوید ، احساس خود را ارزیابی کنید و بتوانید خود را وفق دهید تا بهترین خود را نشان دهید!

برخی تمرینات زنده و ترکیب چت را در اینستاگرام دنبال می کنم + دستورالعمل ها را روشن می کنم تا چیزی را از دست ندهید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید