3 راه آسان برای الهام گرفتن فوری


راه آسان برای الهام گرفتن

وقتی سفر تناسب اندام خود را شروع کردم و الهام گرفتن بزرگترین دغدغه من بود. من واقعاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. با گذشت سالها متوجه شدم که انگیزه تنها چیزی نیست که به شما می آید. این یک سوئیچ جادویی نیست که بتوانید آن را روشن کنید ، اما اگر متعهد به تغییر واقعی باشید ، راه های آسانی برای آماده شدن وجود دارد!

1. چیز جدیدی را امتحان کنید!

به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است ، اما امتحان کردن چیزی جدید (یا دوباره) می تواند بسیار ترسناک باشد. من آنقدر از “شکست” های گذشته می ترسیدم که احساس می کردم نمی توانم این کار را انجام دهم. تصور از دست دادن 10 پوند برای کنار گذاشتن 45 پوند غیرممکن به نظر می رسید! ولی من انجام دادم. من می خواستم ترس را بپذیرم ، ناراحتی را بپذیرم و هنوز هم این کار را انجام دهم! با کمال تعجب ، هنگامی که خود را برای انجام کاری و به انجام رساندن آن به چالش می کشید ، ذهن شما تغییر می کند.

تکمیل یک هدف کوچک ، حتی به سادگی نگه داشتن یک تخته 10 ثانیه ای یا پیاده روی 5 دقیقه ای هر روز ، فوراً به شما انگیزه می دهد!

2. برخی از Inspo واقعی را پیدا کنید

اشتباه نکنید ، دخترانی که در تمام طول عمر خود تناسب اندام داشته اند بسیار الهام بخش هستند ، اما زنانی که با تغییر وزن بدن خود دست و پنجه نرم کرده اند ، قابل توجه هستند. برای من ، دختران موجود در مجله (اکنون Tick Talk ، IG و غیره) دست یافتنی به نظر نمی رسید. مسلماً من داستان آنها را نمی دانستم ، اما داستان من فرض در آن زمان ، آنها همیشه لاغر بودند.

من می خواستم اطلاعات واقعی را بیابم و در آن زمان نمی دانستم که وجود دارد ، بنابراین از مادرم عکس گرفتم و از آنها برای الهام بخشیدن به من استفاده کردم. نه به این دلیل که کار دیگری انجام داده بودم ، اما دیدن عکس های بدنم در آن زمان دردناک بود. من درد روحی و روانی را که در آن لحظه احساس کردم می دانستم و نمی خواستم دوباره آن را احساس کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

ای کاش آن زمان زنان دیگر به من نگاه می کردند. برای بررسی اینکه آیا زنان “عادی” قادر به کاهش وزن ، سلامت ، اعتماد به نفس و سلامت هستند. سبک زندگی. من این کار را نکردم ، اما اکنون شما این کار را می کنید ، و من بسیار خوشحالم که این کار را کردم! دوست دارم بتوانم برای هزاران زنی که زندگی خود را با LSF تغییر داده اند در کنار شما باشم.

اگر تا به حال این کار را نکرده اید ، داستان من را اینجا ببینید و داستان را بررسی کنید تا فوراً سارا ، برنده زمان برتر ما را تغییر داده و از آن الهام بگیرید!

3. با زنان دیگر تماس بگیرید

#تیم LSF! آیا می دانید که یک جامعه باور نکردنی از زنان منتظر تشویق شما هستند؟ تیم LSF جامعه تناسب اندام Love Sweet ما است که برای حمایت از یکدیگر در این سفر گرد هم می آیند. ما به عنوان مکانی امن برای همه زنان به اینجا آمده ایم و دیوارهای آنها را خراب کرده و به همدیگر کمک می کنیم. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و ناامن هستیم. هیچ تصمیمی ندارید ، فقط عشق زیادی به شما!

عرق تناسب اندام ، جامعه تناسب اندام زنان ، عشق کلاژ زنان

پاسخگویی و حمایت کلید ایجاد یک سبک زندگی واقعی پایدار است! ما همیشه افرادی را نداریم که به طور کامل دلیل تغییرات ما را درک کنند. اغلب اوقات ، حتی با نیت خوب ، آنها ما را از انتخاب سالم منصرف می کنند ، زیرا به طور کامل با آنها مطابقت ندارد. اما این سفر با شماست! شما فقط باید با کمک هایی که نسبت به دیگران انجام می دهید تمایز بیشتری قائل شوید.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید