250 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان اصفهان فعال هستند


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، جواد محمدی مدیرکل ورزش و جوانان دولت اصفهان پیش از نماز جمعه امروز اظهار داشت: در اصفهان: «ورزش اشتباه است، بخشی از جهان است، امروز فقط به ورزش مربوط نمی شود و به عنوان یک جنبه اجتماعی و اقتصادی از ورزش رها شده است، همچنین یک فعالیت فرهنگی و اجتماعی محسوب می شود و هنوز هم بسیار مورد توجه و سفارش است. توسط بزرگان که نشان دهنده اهمیت بخش ورزش است.

وی با بیان اینکه استان اصفهان سال هاست پرچمدار ورزش کشور است، گفت: این استان پرچمدار اقتدار و افتخار ایران اسلامی در میادین همگانی، قهرمانی و ورزش حرفه ای است.

محمدی درباره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور گفت: سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور روزهای پایانی خود را می گذراند که توسط دولت اصفهان چند بازی در دو رشته مردان و مردان برگزار شد. رده های زنان، و با تشکر از 4. او یک معلم، یک سرپرست، یک مدیر اجرایی است.

اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: همچنین نزدیک به 400 نفر را برای شرکت در سایر بخش های سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور اعزام کردیم و پس از پایان مسابقات و مشخص شدن نتایج. ، دولت اصفهان روی سکو ایستاد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 250 هزار ورزشکار در استان اصفهان سازماندهی شده است، گفت: به نظر من تعداد ورزشکاران و ورزشکاران در این تعداد بیشتر است.

محمدی تصریح کرد: تعداد زیادی ایستگاه ورزش همگانی در نوبت صبح و عصر در فضاهای عمومی، پارک ها و اماکن تفریحی شهر آماده خدمت رسانی به علاقه مندان به همکاری با شهر و مشاغلی است که سودآور در این زمینه از ورزش

اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه استان اصفهان بیش از 1600 باشگاه ورزشی دارد، گفت: در هر باشگاه به طور متوسط ​​10 نفر به فعالیت حرفه ای می پردازند که همه آنها بسیار مهم و سودآور محسوب می شوند. همچنین استان اصفهان دارای باشگاه بسیار خوبی در ورزش حرفه ای در کشور است و همواره مدعی کسب عنوان در اماکن مختلف ورزشی از جمله فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن، گیتی پانساد و … بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات ورزشی کشورهای اسلامی با حضور بیش از 50 کشور در قونیه ترکیه برای یک ششم و بیش از 30 نفر در گروه جمهوری اسلامی ایران بازیکن اصفهانی حضور دارد. استان.

محمدی به اتمام برنامه های ورزشی نیمه تمام در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در بحث خدمات رسانی و تکمیل برنامه های ورزشی نیمه تمام، برنامه های ورزشی زیادی در هفته دولت و هفته تربیت بدنی گنجانده شد. و فعالیت های ورزشی، بسیاری از برنامه های ورزشی در بخش خصوصی اجرا شده است و در بخش دولتی مورد استفاده قرار می گیرد و در خدمت کسانی است که به آن نیاز دارند.

انتهای پیام/63086/ج/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید