25 امدادگر هلال احمر قزوین به عراق اعزام شدند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللحسن آصفی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص رهاسازی امدادگران و سربازان ارتش سرخ در استان قزوین برای کمک به مهاجران اربعین حسینی، اظهار داشت: عملیات آزادسازی با توجه به نیاز کشور انجام می شود. ارتش سرخ. مدیریت سلامت

رئیس جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: بر اساس اعلام کشور 25 امدادگر هلال احمر قزوین و دو گروه پشتیبانی سحر روان و 9 همکار هلال احمر برای امدادرسانی و امدادرسانی به زائران اربعین حسینی در ایلام حضور دارند. استان و کشور. عراق مشغول کار است.

این مسئول با بیان اینکه تجهیزات و حمایت هایی که به این سفر اختصاص داده شده و نیازهای آن است، تصریح کرد: اکنون دو خودروی پزشکی و یک دستگاه خودرو از هلال احمر قزوین مستقر در عراق داریم و مانند یک آمبولانس در ایلام داریم.

وی گفت: یک دستگاه آمبولانس در قزوین آماده انجام وظیفه است و در صورت نیاز به عراق اعزام می شود، یک دستگاه خودروی پشتیبانی نیز روز یکشنبه به منطقه مهران اعزام شد.

آصفی گفت: تمامی نیازهای درمانی این سفر توسط سازمان دارویی هلال احمر تامین می شود و هیچ دولتی داروهای خصوصی ارائه نمی دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر استان قزوین یادآور شد: تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات یکپارچه به کار گرفته است و امیدواریم این خدمات با کیفیت مناسب به مسافران اربعین تقدیم شود.