2 اصل صبحانه مفید برای انداختن پوند: تخم خروس خوش ذوق شا بنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرانولای خودت کار کن

وقتی قطعنامه می گیرید برای صبحانه چه بخورید، معمولاً می توانید هر از گاهی همراه خود مصرف کردن غذاهای درست مثل دچار مسئله شوید. اگرچه این عامل بدی نباید باشد، با این وجود افتخار داشتن تا حدودی تغییرات سودمند است. این متن 2 اصل العمل صبحانه مفید ایده آل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق را در داخل اختیار دارید مکان ها کدام ممکن است اگر در کنار همراه خود سایر وعده های غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نرم افزار ورزشی پیشرونده بلعیدن شوند، به دارید در داخل دسترسی به {اهداف} انداختن پوند پشتیبانی زیادی می تدریجی.

1. تخم خروس شا بنگ:

جستجو کردن اصل العمل های صبحانه مفید برای انداختن پوند {نباید} چندان طاقت فرسا باشد یا نباشد. تخم خروس عالی غذای ایده آل برای صبحانه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پختن همراه خود آن خواهد شد {نمی تواند} مشکل تر باشد یا نباشد. این تخم خروس های خوش ذوق Sha Bang را بررسی کنید.

این اصل صبحانه مفید برای انداختن پوند سرشار به همین دلیل چربی ها های مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است، به این یعنی کدام ممکن است اگر برنامه کاهش وزن کم کربوهیدرات دارید هر دو به همین دلیل عالی روال چرخه کربوهیدرات مشابه روزه {داری} متناوب به راحت Leangains پیروی می کنید، ایده آل است.

خدمت 1

قطعات

2 عدد تخم خروس زده شده.

1 آووکادو کودک، منافذ و پوست کنده، دانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاس.

فلفل دلمه‌ای بنفش 1 عدد دانه‌شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش شده.

1⁄2 پیاز بنفش کودک، منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش شده.

1⁄2 گوجه فرنگی دانش شده.

برگ معاصر کودک اسفناج.

عالی مشت میگوی معاصر پخته شده.

1 قاشق چایخوری روغن نارگیل.

1-2 حبه سیر، منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش شده.

مختلط به همین دلیل سبزی های معاصر {زیر}، شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش شده: جعفری، ریحان، مریم گلی، ترخون، شوید هر دو پیازچه. نمک اقیانوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل به مزه.

رویکرد

در داخل عالی ووک عظیم، پیاز، فلفل دلمه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر را در داخل روغن تفت دهید. وقتی پیازها صاف شدند، تخم خروس، میگو، آووکادو، گوجه فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج را اضافه کنید. پختن را روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت با آن همراه باشید به همان اندازه تخم خروس ها پخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم زده شوند، سپس سبزی ها را اضافه کنید. در داخل صورت لزوم مزه دار کنید.

2. موسلی خودت کار کن:

گرانولای {خریداری شده} در داخل خرده فروش معمولاً در واقع می تواند تشکیل قندهای نامطلوب قابل توجه زیادی باشد یا نباشد (اگر در داخل سفری برای انداختن پوند هستید قطعا سودمند نباید باشد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل معمولاً انرژی قابل توجه بالایی دارد. این اصل صبحانه مفید برای انداختن پوند، خوش ذوق است، تشکیل فیبر، کربوهیدرات های پیشرفته، پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها های مفید با بیرون شکر اضافه شده است. {راهی} ایده آل برای افطار

1-2 وعده

قطعات

• 1 کیلو بلغور محیط دوسر با بیرون گلوتن

• 1 فنجان بادام خلال شده (هر دو آجیل مخلوط شده به مزه)

• ½ فنجان بذر کتان

• 1 فنجان شیر آب نارگیل

رویکرد

1. در داخل عالی کاسه عظیم، تمام چرخ دنده خشک را همراه خود شیر آب نارگیل ترکیبی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید نگه دارد به همان اندازه بلغور محیط دوسر تمام مایع را خیس شدن تدریجی. مخلوط شده را روی سینی فر پهن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فر همراه خود حرارت کسل کننده برشته کنید به همان اندازه تا حدودی اسپرسو ای شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط خشک شود.

2. خنک شده را همراه خود شیر آب نارگیل سرو کنید.