10 پروژه راهسازی روستایی در استان یزد در دست ساخت است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللحامد معتمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص فعالیت یک ساله مسئول فنی اداره کل راه و راهداری استان یزد، اظهار داشت: 120 قرارداد در این سازمان بزرگ به اتمام رسیده است که ارزش آن بیشتر است. بیش از 3 هزار میلیارد ریال این قراردادهاست.

وی گفت: از 10 پروژه در دست اجرا در سال گذشته در مجموع 24 کیلومتر راهسازی و آسفالت شده که سه پروژه در مدت یک هفته دولت امسال انجام شده است.

معتمدی ادامه داد: در معاونت ساختمانی 9 ساختمان راهداری و پلیس راه در دست تعمیر و سه ساختمان در حال ساخت است. 405 متر مربع از اعتبارات ملی.

مسئول فنی اداره کل راه و راهداری استان یزد درباره ساختمان های عمومی استان یزد نیز گفت: 14 زیرمجموعه با هشت ساختمان با مدیریت و نظارت اداره کل راهداری استان یزد اداره می شود. در هفته دولت امسال فاز اول مجتمع سرای سلطان با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی بخش خصوصی و 10 میلیارد ریال بدهی دولتی به بهره برداری رسید.

وی همچنین وضوح 80 دوربین مدار بسته با ثبت تخلف، سه دستگاه متحرک سنگین و 92 دستگاه تردد شمار در جاده های استان یزد را نقطه قوت این عملیات جامع برشمرد و گفت: یک دستگاه متحرک سنگین در اردکان و چهار دستگاه باجه خودرو دارای سال گذشته در محورهای دولت استفاده شد.