یک مرد برهنه با نیزه توسط نمایندگان مجلس در حمله از “کمین” در اوهایو به ضرب گلوله کشته شدمقامات کلانتری روز چهارشنبه گفتند که یک مرد برهنه ، که نسخه های “طولانی و کاملاً خشن” در اوهایو را در اختیار داشت ، هنگام حمله به کمین توسط نمایندگان مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

مظنون ، که فوراً هویتش مشخص نشد ، هنگامی که در مرکز شهر به ضرب گلوله کشته و مجروح شد ، پس از تماس یک زن برای گزارش یک مرد برهنه در دهه پنجاه و زخمی شدن درب وی ، به نمایندگان مجلس آمد. تماس از کلانتر شهرستان مونرو دفتر.

نمایندگان پارلمان اروپا ابتدا در اواخر شب گزارش مشکوک به آتش سوزی در منطقه را دریافت کردند و بازرسان دریافتند که هیچ گرما و برق در محل اقامت وجود ندارد.

چند ساعت بعد ، زنی درست بعد از نیمه شب با نمایندگان تماس گرفت تا در مورد ورود مرد برهنه به خانه وی هشدار دهد و سعی می کند وارد خانه شود و فریاد می زند که با چاقو مجروح شده و “تحت تعقیب است”.

سپس نمایندگان با پلیس وودزفیلد به منطقه ای بازگشتند که در آن گزارش آتش سوزی مشکوک برای یافتن یک مظنون برهنه پیدا شد. شخص دیگری سپس با 911 تماس گرفت و اعلام کرد که شخصی در حال تلاش برای نفوذ به خانه او و درب صفحه نمایش عمارت است.

بازرسان نتوانستند یک مظنون برهنه را در خانه دیگر پیدا کنند ، اما به بازرسی از اقامتگاههای مجاور ادامه دادند ، جایی که آنها سعی کردند با صاحب خانه دیگری تماس بگیرند. مقامات کلانتری گفتند که مظنون به “مرد برهنه” در حین حمله به سمت معاونان و افسران پلیس وودزفیلد پرید ، در حالی که آنها همچنان به دنبال او بودند.

مقامات وزارتخانه در بیانیه ای گفتند: “این نهاد بلافاصله افسران را به یک نسخه داخلی متهم کرد و قبل از تیراندازی به مظنون چند قدمی از ماموران گرفت.”

سپس مشاوران مونرو و افسران پلیس وودسفیلد به مرد مجروح کمک های اولیه را ارائه کردند که به بیمارستان منتقل شد. وضعیت وی ظهر چهارشنبه فوراً مشخص نیست.

جزئیات “نیزه خانگی” توسط اداره کلانتری شهرستان مونرو ارائه نشده است ، اما اعتقاد بر این است که این سلاح به اندازه کافی قوی بوده و به طور بالقوه باعث آسیب جدی می شود.

جیسون رینارد ، نماینده ارشد ، در یک مصاحبه تلفنی کوتاه به The Post گفت که نیزه “بلند و کاملاً خشن” بود. وی اطلاعات بیشتری برای ارائه نداشت و تحقیقات بیشتر را به اداره تحقیقات جنایی اوهایو ، که در حال بررسی تیراندازی در دستان افسر است ، ارسال کرد.

استیو ایروین ، سخنگوی استیو در نامه ای به روزنامه “پست” گفت: “تحقیقات BCI فعال است و همچنان ادامه دارد.” “من در حال حاضر جزئیات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن ندارم.”

دیدگاهتان را بنویسید