یک زن سیاه پوست متهم به جعل هویت نماینده KKK و تهدید همسایهدر گرجستان ، یک زن سیاهپوست پس از ادعا به عنوان یکی از اعضای کوکلکس کلان و قرار دادن پیام های نژادپرستانه در جعبه همسایگانش ، تهدید به سوزاندن و کشتن خانه های آنها شد ، دستگیر شد.

ترشا لوکاس ، 30 ساله ، از حومه آتلانتا در داگلاس ویل ، پس از خروج از اظهارات خشونت آمیز و نفرت انگیز که در آن ادعا می کرد عضوی سفیدپوست از گروه نفرت با چانه قرمز بلند است که زنده نمی ماند ، هشت بار متهم به انجام تهدیدات تروریستی شده است. به اداره پلیس داگلاسویل گزارش داد در این محله.

در 21 دسامبر 2020 ، دو خانه در یک خیابان در زیر گروه بروکمونت در صندوق های پستی خود یادداشت هایی با انگیزه نژادی دریافت کردند.

پدر نگران که نامه را برای مقامات محلی دریافت کرد می گوید: “این نامه از کلمه N. استفاده می کند. در مورد KKK ، به دار آویختن مردم ، کشتن کودکان ، کشتن تمام خانواده ها و آتش زدن خانه ها صحبت می شود.”

ناتان شوماکر ، کارآگاه DPD ، هفته گذشته در بیانیه ای تأیید کرد: “پرونده ها خانه های آنها را سوزانده و آنها را خواهند کشت و ادعا می کنند که آنها در همسایگی نیستند.”

به گفته پلیس ، اظهارات مشابه – همه در نیمه شب باقی مانده است – در صندوق های پستی ساکنان در 17 فوریه ، 22 فوریه ، 1 مارس و 3 مارس یافت شد. حداقل هفت نفر از ساکنان سیاه پوست دریافت این اعلان ها را گزارش کرده اند ، اما پلیس معتقد است احتمالاً موارد بیشتری نیز وجود داشته است.

پس از گزارش اولین اظهارات ، کارآگاهان خانه به خانه در محله رفتند و زنگ و دوربین های امنیتی را بررسی کردند. به گفته پلیس ، آنها دور می زدند و اعلامیه می دادند و به دنبال اطلاعاتی بودند ، اما هیچ گونه تماسی دریافت نمی کردند.

شوماکر گفت: “تا اواسط ماه مارس ، ما کاری برای انجام نداشتیم.”

به گفته پلیس ، پس از وقفه در ماه ششم ، اظهارات پایانی در 6 سپتامبر اعلام شد.

این پرونده زمانی متوقف شد که شواهدی یافت شد که یادداشت ها را به خانه لوکاس مرتبط می کرد. پلیس دستور بازداشت را گرفت و خانه او را بازرسی کرد ، که به گفته شوماکر ، شواهدی مبنی بر ارتباط مظنون با این حوادث ارائه شد.

انتظار می رود که لوکاس اواخر این هفته تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید