یک تور سازگار با محیط زیست در Coldplay برای رقص طرفداران


Coldplay جهان را طوفان کرده است و آنها این کار را به شیوه ای بهبود دهنده درخت انجام می دهند.

در تلاش قهرمانانه برای نجات کره زمین از تخریب محیط زیست ، “جهان من” -Cruning Rockstar وعده می دهد که میزان انتشار کربن آنها را تا 50 درصد کاهش داده و در ازای هر بلیط فروخته شده برای تور جهانی سازگار با محیط زیست خود در سال 2022 ، درختی بکارد. زمین رقص از انرژی الکتریسیته تولید می کند.

“همیشه [I] کریس مارتین ، مجری Coldplay به بی بی سی توضیح داد: “من به شما نیاز دارم که بالا و پایین بپرید ،” من به معنای واقعی کلمه به شما نیاز دارم که بالا و پایین بپرید ، زیرا اگر این کار را نکنید ، چراغ ها خاموش می شوند. “

انتشار کم CO2 گروه انگلیسی ، تور مبتنی بر انرژی قابل استفاده مجدد – نامزد آلبوم آینده خود “Music of the Spheres” در شبکه های اجتماعی اعلام شد پنج شنبه.

نمایشگاه 10 نفره-که در ماه مارس در سن خوزه ، کاستاریکا آغاز می شود و در ماه سپتامبر در ریودوژانیرو ، برزیل به پایان می رسد-اولین تور Coldplay در نزدیک به پنج سال خواهد بود. آخرین مجموعه اجرایی جهان او در سال 2017 بود.

مارتین ، که قبلاً وعده داده بود که کلدپلی تا زمانی که راهی پایدار و ایمن برای محیط زیست برای بازگشت به صحنه پیدا نکرده باشد ، دیگر تور نخواهد داشت ، اکنون می گوید که گروه برنامه ای 12 نقطه ای برای کاهش ردپای کربن طراحی کرده است.

مارتین 44 ساله می گوید: “کل برنامه با انرژی تجدیدپذیر اجرا می شود.”

خواننده “Viva la Vida” ادامه داد: “دو منطقه از مخاطبان در طبقه جنبشی قرار دارند.”

کفپوش سفارشی با باتری سرد کار می کند که با همکاری خودروهای لوکس BMW ساخته شده است. باتری ها با روغن آشپزی بازیافتی ، انرژی خورشیدی و حرکت انسان شارژ می شوند.

تور کلدپلی در سال 2022 تا حدودی توسط نیروی الکتریکی مورد استفاده در انرژی جنبشی طرفداران هدایت می شود.
طرفداران Coldplay باید برای رقص آماده باشند – و این تا حدی تور گروه را در سال 2022 تقویت می کند.
توسط خبرگزاری فرانسه گتی ایماژ

مارتین افزود: “و بنابراین هنگامی که آنها حرکت می کنند ، به کنسرت قدرت می دهند.” آنها به همان اندازه که در حال حرکت هستند به مردم کمک می کنند. “

این گروه با همکاری یک نهاد غیر انتفاعی Global Rehabilitation One Tlanted به منظور فروش هر درخت برای هر بلیطی که برای تور مورد انتظار خود به فروش می رساند ، همکاری کردند.

آخرین تور کلدپلی در سالهای 2016 و 2017 باعث شد 5.4 میلیون طرفدار به خرید فضا بپردازند که به عنوان یکی از بزرگترین آنها تا به حال شناخته شده است. گفته می شود که راکرها بیش از 500 میلیون از این مجموعه درآمد داشته اند.

سایر اقدامات برای میزبانی یک تور زمین آگاه شامل کاهش سفرهای هوایی و استفاده از سوخت پایدار هوانوردی در صورت لزوم است. خوانندگان “سرود برای آخر هفته” همچنین شامل مواد قابل استفاده مجدد مانند پلاستیک گیاهی و بامبو در نمایش ها و مکان های خود خواهند بود. علاوه بر این ، آنها مخاطبان را تشویق می کنند تا یک برنامه حمل و نقل را بارگیری کنند که به آنها کمک می کند با استفاده از کمترین میزان انتشار گازهای گلخانه ای با قیمتی با تخفیف از طریق عرصه حرکت کنند.

کریس مارتین از گروه کلدپلی می گوید گروه موفق شد "50٪" پیشرفت در تلاشهای تور پایدار خود.
کریس مارتین از گروه کلدپلی می گوید که این گروه حدود 50 درصد در تلاش برای تورهای پایدار پیشرفت کرده است.
گتی ایماژ

مارتین گفت ، با وجود تمام تلاش های خود ، گروه فقط تغییرات محیطی را ایجاد کرده است ، که امیدوارند روزی محقق شود.

وی اذعان داشت: “ما تمام تلاش خود را می کنیم و آن را کامل نکرده ایم.” “[But] اگر خیلی دور باشیم و احساس کنیم در قلب خود هستیم ، این تور را اعلام نمی کنیم. ”

او همچنین گفت که مخالفان کلدپلی پرواز در هواپیماهای خصوصی – که هوا را با گازهای مضر آلوده می کنند – شرم آور می دانند.

اما وقتی منتقدان او را وادار کردند که تور را با وجود آسیب به کره زمین ادامه دهد ، مارتین می گوید: “ما واقعاً آن را دوست داریم ، به جز این واقعیت که آن را داریم.”

وی افزود: “ما می توانیم در خانه بمانیم و می تواند بهتر باشد.” “اما ما می خواهیم گردش کنیم و می خواهیم با مردم ملاقات کنیم و با مردم ارتباط برقرار کنیم – بنابراین سعی کنید تا آنجا که ممکن است تمیز باشید.”

مارتین می گوید با وجود نقص های زیست محیطی ، تنها دفاع گروه برای تور این است که گروه واقعاً دوست دارد تور داشته باشد.
مارتین می گوید با وجود نقص های زیست محیطی ، تنها دفاع گروه برای تور این است که گروه واقعاً دوست دارد تور داشته باشد.
گتی ایماژ

Source link

دیدگاهتان را بنویسید