یانکی ها بعد از رسوایی ها به ALCS ، Red Sox ، با Astros نگاه می کنند


HOUSTON داستی بیکر روز پنجشنبه در Minute Med Park گفت: “این باید یک سریال توهین آمیز باشد.”

به هر حال ، آیا چیزی می تواند برای یانکی ها و طرفداران آنها وحشتناک تر از سری مسابقات قهرمانی Astros-Red Sox AL باشد؟ آیا برنده از آخرین قهرمانی یانکی ها در سال 2009 به سومین سری جهانی خود صعود می کند؟

هر دو باشگاه درگیر کلاهبرداری های سرقت نشانه هستند ، هر دو پشت صنعت هستند؟

آها

بله ، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه یانکی ها با حذف سه مربی از صمیم قلب شروع به کار کردند ، دو رقبای اصلی آنها آماده رویارویی بودند که باید یک نیمه نهایی سرگرم کننده باشد و همانطور که داستی گفت ، در مرکز توجه خفاش قرار بگیرند. بازی جمعه شب 1 ، Framber Valdez هوستون را در مقابل کریس سل بوستون قرار می دهد ، که به دلیل کشمکش های اخیر S ، جایگزین بحث برانگیز دومی (در یانکی ناتان ایووالدی سابق) است.

با این وجود ، بحث هایی مانند Cell در مقابل Eovaldi با بینندگان معمولی تلویزیون ارتباطی نخواهد داشت زیرا دو تیم برای اولین بار از زمانی که جهان از جنایات گذشته خود مطلع شد ، در ماه اکتبر به مصاف هم می روند.

آستروس 2017 به طور غیرقانونی نمادهای حریف را در راه قهرمانی از بین برد ، از جمله پیروزی ALCS بر یانکی ها. مربی نیمکت او ، الکس کورا ، که به عنوان مغز متفکر طرح تیم در ضربات زباله شناخته می شود ، برای مدیریت Red Sox 2018 باقی ماند ، که به دلیل سرقت کم نشانه ها در عنوان خود ، از جمله پیروزی در سری AL Division ، مجرم شناخته شد.

ALCS
جی دی مارتینز و خوزه آلتو
گتی ایماژ (2)

پس از یک سال تعلیق در سال 2020 ، Cora دوباره رهبری Bosox را بر عهده دارد. Astros هنوز هم همان میدان را در ترکیب تیم 17 خود نشان می دهد. اگر همه آنها بازنگشته و بهتر از قبل نشده باشند ، مطمئناً برگشتند ، اما یانکی ها می دانند که فصل پاییز را برای دوازدهمین فصل متوالی از دست خواهند داد.

کورا گفت: “من از آن لذت می برم … من به عنوان یک تیم صادق هستم ، ما در زمان مناسب کلیک می کنیم و به عنوان یک گروه در زمان مناسب کلیک می کنیم.” “مهم نیست چگونه به اینجا رسیده ای. این فقط به این بستگی دارد که شما در آینده چه کاری انجام می دهید و ما آماده آن هستیم. ”

بیکر که سال گذشته AJ Hinch را تعلیق و حذف کرد ، گفت: “بعد از آنچه این افراد تجربه کردند ، شما همیشه از وضعیت روحی و روانی باشگاه مطلع بوده اید.” “اما این یک گروه بسیار قوی و محکم از بچه ها است و آنها برای حمایت به یکدیگر وابسته هستند.”

Astros پنجشنبه کار کرد تا ببیند آیا آنها لنس مک کالرز جونیور را دارند ، که بازی AL 4 سری 4 خود را کنار گذاشت و با سفتی دست راست شروع کرد. مدیرکل جیمز کلیک در یک کنفرانس مطبوعاتی مختصر در مورد مک کالورز در مورد ایدئولوژی تیم ، گفت: “شما اغلب به ALCS نمی روید. من درک می کنم که این را گفته ام ، ما برای پنجمین بار متوالی اینجا هستیم ، اما این فرصت ها نادر است. ”

بله ، آسترو با برکناری جف لوهنو ، رئیس شرکت بیس بال و هنچ ، و همچنین انتشار نامهای بزرگی مانند گریت کول (یانکیز) و جرج اسپرینگر (بلو جیز) به پیروزی خود ادامه می دهد.

در همین حال ، Red Sox با پیروی از این بازی ، پلی آف را در سال 2018 از دست داد و سال گذشته در AL East Cellar به پایان رسید. و فقط چند هفته پیش ، هنگامی که آنها سه بازی را در فنوی پارک به یانکی ها بردند و بالتیمور دو مورد از این سه بازی را از دست داد ، به نظر نمی رسید که قهرمانی باشد. با این حال ، آنها بعد از ناک اوت یانکی ها در بازی کارت وحشی AL و پرتوهای برنده تقسیم در ALDS اینجا هستند.

جی دی مارتینز ، مهاجم مهاجم بوستون گفت: “من فکر می کنم این فقط بیس بال است.” “به دلایلی ، نمی دانم ، هر بار که سیم پایین می آید ، آخرین بازی ، [the Bosox] همیشه راهی برای بالا رفتن پیدا کنید. منظورم این است که می دانید ، ما اوایل سال به بالتیمور رسیدیم. سپس ما برمی گردیم و تامپا را جارو می کنیم ، یعنی این فقط یک توپ است. شما هرگز نخواهید دانست. “

شاید اینجا یک خط نقره ای برای یانکی ها وجود دارد؟ این فقط توپ است شما هرگز نمی دانید. آنها همچنان به پست پست می رسند ، زیرا از سال 09 تا کنون 9 بار فرصت دارند ، در نهایت آنها را برنده خواهند شد ، نه؟

امیدوارم این احساس را توهین آمیز نبینید. شما به اندازه کافی رنج می برید.Source link

دیدگاهتان را بنویسید