یانکی ها باید دقیقاً بفهمند چه چیزی در گریت کول وجود دارد


یانکی ها توجه خود را به سال 2022 معطوف کردند و مسائلی که باید در این فصل غیر فصل به آن پرداخته شود ، سوالی وجود دارد که بسیار مشکل است: آنها دقیقاً در گریت کول چه دارند؟

این فصل دقیقاً همانطور که یانکی تصور می کرد شروع کرد زمانی که او قرارداد 9 ساله ، 4 324 میلیون را قبل از فصل 2020 امضا کرد.

در 11 شروع اولیه خود (در آوریل و مه) ، کول دارای 1.78 ERA بود ، 97 ساله شد ، فقط 9 راه رفت و تنها پنج خانه را مجاز کرد. او در هر نوبت 70 ² / to تا 0.530 گزینه ضد گرمکن را گرفت.

سپس ، در اواسط ماه ژوئن ، MLB اعلام کرد که به داوران این امکان را می دهد تا قوانین خود را در مورد استفاده از مواد خارجی اجرا کنند (این خبر در اوایل ماه ژوئن ، زمانی که MLB چهار گلدان لیگ کوچک را به دلیل استفاده از مواد خارجی تعلیق کرد) ، گسترش یافت.

کول از شروع بازی خود در 3 ژوئن ، زمانی که او اجازه داد 5 دو مسابقه در 5 نوبت مقابل تیم تمپا بی انجام دهد ، سال را با 19 سال پایان به پایان رساند ، که در آن به 4.15 ERA ، 146 دوندگی ، 32 پیاده روی و 19 دوندگی در خانه مجاز شد. خفاش های مخالف دارای OPS برابر با 0.704 در 110 ² / ings نوبت بودند.

پس از آسیب دیدگی همسترینگ چپ ، کول آن را بست ، با سه ویدئوی شدید که در آن 15 دور در 17 ² / ₃ نوبت اجازه داد ، قبل از اینکه در بازی AL Wild-Card در بوستون مسطح شود.

یانکی ها
در مورد Gerrit Cole سوالاتی وجود دارد.
گتی ایماژ

سفر او به فن وی پارک ، که طی آن دو ران خانگی و سه دو مسابقه فقط در دو وعده اضافه برچسب گذاری شد ، به اندازه هر جنبه ای از شکست یانکی ها مضر بود.

عوامل دیگری در این شکست مutedثر بودند: او عملکرد ضعیفی در خط حمله داشت ، او فکر می کرد که جانکارلو استانتون بازیگر هیولا سبز خواهد بود و در عوض تصمیم اشتباه فقط یکی از مربیان پای سوم ، فیل نوین را گرفت. Wave Aaron قاضی از پایگاه اول استانتون دوم که کمتر از سیم های هیولا یا گاو باز کار می کند. با این حال ، هیچ چیز در مقایسه با نمایش بدون کوزه با ثروتمندترین قرارداد در تاریخ لیگ های بزرگ هیچ چیز را مقایسه نمی کند.

کول ماه گذشته 31 ساله شد و باید در مراحل ابتدایی باشد. یانکی ها چنین امیدهای خوبی داشتند ، زیرا اکنون انتظار دارند با دست راست خود بیشترین سود را برای پول خود دریافت کنند.

اما کاهش عملکرد هنگام برخورد با مواد چسبنده مطمئناً نگران کننده خواهد بود تا زمانی که زغال سنگ در شرایط فعلی مثر واقع شود.

کول در پاسخ به این سوال که چگونه با قوانین جدید برخورد می کند ، گفت: “فقط در طول راه تعدیل کنید و من به آن فکر نمی کنم. می دانید ، منظره ای که ما در آن بازی می کنیم ، بنابراین شما فقط باید به زمین بروید. ”

نیم فصل دوم کافی نبود ، اگرچه زغال سنگ قدیمی درخشش داشت.

در 10 ژوئیه ، Vintage Cole در مقابل Astros وجود داشت ، هنگامی که او خاموش کرد و دوجین را زد. او تنها با یک اجرا در شش نوبت در 11 نوبت مقابل رد ساکس از او پیروی کرد.

یانکی
گریت کول
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

و در طول چهار حرکت ابتدایی ، پس از تصدی کووید IL ، کول تنها یک جفت دوندگی را در 24 ² / ₃ نوبت از دست داد و 39 امتیاز و چهار دوندگی را به ثبت رساند.

او مانند بازیهای قبلی فصل عمیق بازی نمی کرد ، اما در چهارمین شروع آن دوره ، کول درخشان بود و 15 ران – بدون هیچ حرکتی – به ثمر رساند و به فرشتگان اجازه داد در هفت نوبت گلزنی کنند.

سفتی همسترینگ چپ وی در 7 سپتامبر مقابل آبی جی باعث شد او در بازی بعدی خود حذف شود و هرگونه امیدواری برای ساختن روی او باقی بماند. بقیه فصل او ناامید کننده بود.

او با 183 ¹ / ₃ نوبت सह از جمله یک بازی با کارت های وحشی finished کار خود را از فصل Covid-Short 2020 دو برابر کرد.

کول گفت این پرش روی عملکرد او تاثیری نداشت و اکنون دفاتر کاری دارد تا او و یانکی را به فرم C Young خود بازگرداند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید