گزارش FBI قتل ملی را تشدید کرد و آن را در ایالت نیویورک منعکس کرد


بر اساس آمار FBI که روز دوشنبه منتشر شد ، سال گذشته با وجود کاهش کلی جنایات خشونت آمیز ، رکورد افزایش قتل در سطح کشور نسبت به سال گذشته مشاهده شد.

برآورد شده است که 4،901 قتل بیشتر در سراسر کشور نسبت به سال 2020 وجود داشته است ، افزایش 21،570 قتل در مقایسه با سال 2019 ، که میزان قتل ایالات متحده را از 5.1 درصد به 6.5 درصد در 100000 نفر افزایش می دهد.

در ایالت نیویورک ، این روند در سراسر کشور رو به افزایش بود: میزان قتل در سال 2020 4.2، بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 – بود – که هنوز پایین تر از میانگین ملی است. اما اطلاعات فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

تنها 15 ایالت تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارشگری مبتنی بر حوادث ملی (NIBRS) ، جدیدترین سیستم ثبت جنایت FBI ، ارسال می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که به طور داوطلبانه در ارائه داده های NIBRS در گزارش FBI شرکت می کند که به معنی تخمین تعداد جنایات خشونت آمیز در این کشور است. در حقیقت ، FBI تنها 22 مورد قتل را در ایالت نیویورک در سال 2020 ثبت کرده است ، که توسط سازمان های اجرای قانون “15 of از کل جمعیت” را پوشش می دهند.

کریستوفر هرمان ، استادیار حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر سابق جنایات NYPD که بر تیراندازی و کشتار در سطح شهر تمرکز دارد ، می گوید FBI ، با وجود تاخیر در ارسال داده ها ، هنوز مشکلاتی دارد.

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جرم و جنایت می گوید: “پردازش سیستم NIBRS زمان زیادی طول می کشد ، اما سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بود.” “NYPD مفتخر است که بگوید کمی پایین است ، اما مقایسه آن با بدترین رشد ثبت شده منطقی نیست. این مانند این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین رشد را در یک دهه اخیر شاهد بودیم.

آخرین گزارش CompStat NYPD تا کنون 348 قتل را در سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد بوده است. این اداره 462 قتل را در طول سال 2020 ثبت کرده است. بر اساس آخرین آمار NYPD ، میزان قتل امسال تا کنون 2.5 درصد کاهش یافته است ، از 46 درصد از سال 2019.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما سازمان های اجرای قانون و وکلای محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را ناشی از اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه دانسته اند.

اعداد و ارقام با برخی از گروه های محله در زمین واقعیت دیگری را نشان می دهند. ایشا سکو ، م founderسس و مدیر عامل Street Corner Resources ، که بر خشونت غیر انتفاعی اسلحه مستقر در هارلم تمرکز دارد ، گفت که در چند سال گذشته تغییرات واضحی در جامعه مشاهده کرده است.

سکو می گوید: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن فردی سعی می کرد وضعیت را کاهش دهد و جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم همه چیز مربوط به اصلاح وثیقه باشد ، اما کووید نقشی ایفا کرد. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند انتظار چه چیزی را دارند. ”

داده های شهر نشان داد که میزان قتل لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو در سال 2020 بیشتر از نیویورک بوده است.

و هرمان معتقد است میزان کل جنایت در شهر نگران کننده بود ، اما تحقیقات خود او نشان داد که خشونت به مناطق جدید شهر سرایت نکرده است. داده های تاریخی جمع آوری شده از شهر برای جرایم جنایی نشان دهنده افزایش قتل ها از سال 2019 تا 2020 در مناطق هارلم ، برانکس ، بروکلین جنوبی ، نورت کوئینز و استاتن آیلند است.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد منطقه ای بود که قبلاً مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و تعداد قتل ها در سال 2020 حتی بدتر بود.” “مشکل این است که بدترین ها بدتر شده است.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید