گروهبان NYPD که دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با یک جلسه نظم و انضباط روبرو شود


پنج سال پس از مرگ زن برانکس ، یک گروهبان NYPD در تیراندازی مرگبار دبورا دانر تحت انضباط قرار گرفت و به ارزیابی مجدد نقش پلیس در پاسخگویی به تماس های بهداشت روانی در سطح شهر منجر شد.

گروهبان هیو بری از سه شنبه یک آزمایش گروهی یک هفته ای را آغاز می کند. او به اتهامات اداری به دلیل عدم نظارت و اتخاذ تصمیمات استراتژیک ضعیف در ترورهای برجسته محاکمه می شود.

اتهامات معمولاً برای خسارت تعطیلات است ، اما کمیته درموت شیعه بسته به تصمیم نهایی ممکن است جریمه های بیشتری را اعمال کند. محاکمه جنایی بری سه سال پیش پس از تبرئه وی پایان یافت.

دانر ، یک زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه اسکیزوفرنی ، در بحران سلامت روانی بود که بری در 19 اکتبر 2016 به همراه سه پلیس ، دو پزشک EMT و خواهر دانر به آپارتمان خود در Castle Hill رسید. به

وقتی گروه سعی کرد این زن را از آپارتمانش بیرون بیاورد ، ظاهراً او خفاش بیس بال ساخته است. بری ، گروهبان سفیدپوست که در آن زمان 32 ساله بود ، دو گلوله به بدن این زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

شهردار بیل دی بلازیو و کمیسر پلیس وقت ، جیمز اونیل ، هر دو اقدامات این افسر را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “بدیهی است ، در این مورد ، ما شکست خوردیم.”

اعتراض دبورا دانر در سال 2016

اعتراض دبورا دانر در سال 2016

فلش

این درگیری به اعتراضات و آموزش مداخله در بحران در بین افسران عالی رتبه پلیس پس از انتشار اخباری مبنی بر عدم گذراندن دوره کاهش تنش بری ، دامن زد. انجمن خیرخواه گروهبان از اقدامات بری دفاع کرد ، در حالی که شهردار او را به “جادوگری سیاسی” متهم کرد.

(نه SBA و نه وکیل بری ، اندرو کوین ، به س questionsالات پاسخ ندادند. کوین ، از طریق منشی ، گفت که محاکمه از تاریخ شروع دوشنبه به دلیل “مشکلات کووید” نامشخص به تعویق افتاده است.

در برابر اعتراضات گسترده عدالت نژادی و همچنین در پی قتل پلیس دانیل پرود در روچستر ، تقاضا برای رویکرد جدیدی در پاسخ به تماس های بهداشت روانی تابستان گذشته دوباره تشدید شد. در اوایل سال جاری ، دی بلاسیو یک برنامه آزمایشی را راه اندازی کرد که به جای پلیس برخی از تماس های بهداشت روانی 911 را به متخصصان واکنش به بحران ارسال می کرد.

در حالی که مدافعان از خلبان تمجید می کردند ، آنها می گویند فاصله پنج ساله بین مرگ دانر و محاکمه دپارتمان بری ، نشان دهنده عدم رعایت مقررات به موقع شهر است.

شو هیون کانگ ، مدیر انجمن های متحد برای اصلاحات پلیس ، روز دوشنبه در مصاحبه ای گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی وجود ندارد که این امر به تعویق بیفتد.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را می کنند. اینها تصمیمات سیاسی هستند که در بالاترین سطوح دولتی گرفته می شوند و آماده حفاظت از مقامات کشته شده یا وحشیانه هستند. ”

در موارد اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند انضباطی NYPD با سرعت کم دفاع کرده و مدعی شده است که باید تا پایان محاکمه جنایی منتظر بماند.

بری در اوایل سال 2018 توسط قاضی دیوان عالی کشور از اتهام قتل درجه دوم تبرئه شد. در آن زمان ، کمیسر اونیل گفت که NYPD شلیک را “با بررسی منظم تصمیمات استراتژیک و نظارتی خود آغاز خواهد کرد. در این مورد”.

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون پوند به خانواده دانر موافقت کرد.

پس از تبرئه ، بری مجاز شد به عنوان گروهبان به ارتش بازگردد. وی در سال 2020 دستمزد 152،000 دلار دریافت کرد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید