گرانویل آدامز ، بازیگران «اوز» و «قتل» در 58 سالگی درگذشت


گرنویل آدامز بازیگر مشهور با درام زندانی “اوز” در 58 سالگی پس از مبارزه طولانی با سرطان درگذشت. تام فونتانا ، تهیه کننده اجرایی و درخشان سریال HBO ، روز یکشنبه خبر مرگ خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

فونتانا ، تهیه کننده و فیلمنامه نویس 70 ساله با عکسی از بازیگر فقید می نویسد: “شب بخیر ، شاهزاده عزیز / و پروازهای فرشته برای استراحت برایت آواز می خوانند.”

آدامز در دسامبر 2020 فاش کرد که پس از به اشتراک گذاشتن پست شخصی خود در اینستاگرام روی تخت بیمارستان ، با سرطان مبارزه می کند.

پس از اعلام غم انگیز ، فونتانا و ستاره “Oz” دین وینترز صفحه GoFundMe را ایجاد کردند تا هزینه های درمانی نمایشنامه نویس را تامین کند.

فونتانا در صفحه جمع آوری کمک های مالی نوشت: “همانطور که بسیاری از شما می دانید ، دوست و برادر ما گرانویل آدامز به سرطان مبتلا شده است.” “فقط در چند ماه ، صورت حساب های پزشکی به صورت نجومی کاهش یافته است. او نه تنها باید با این بیماری ناتوان کننده مبارزه کند ، بلکه باید قبض های بیمارستان را که شرکت بیمه از پرداخت آن خودداری می کند ، پرداخت کند.

وی افزود: ما می خواهیم دور هم جمع شویم و با حذف صورتحساب های این سه ماهه عشق خود را به گرانویل نشان دهیم و از گرانویل در مبارزه با این بیماری شیطانی حمایت قوی کنیم.

در زمان مرگ استار ، کمپین تأمین سرمایه جمعی نزدیک به 100 هزار دلار کمک مالی جمع آوری کرده بود.

بازیگران تام مردیروسیان ، جورج مورفوژن ، مارک مارگولیس ، بی دی وانگ ، گرانویل آدامز ، کریس مالونی ، دین وینترز ، باب رگادو و تهیه کننده تام فونتانا در مرکز برج لینکلن حضور یافتند تا نسخه هایی از DVD OZ: Full 3rd Season DVD را امضا کنند 24 فوریه 2004.
بازیگران تام مردیروسیان ، جورج مورفوژن ، مارک مارگولیس ، بی دی وانگ ، گرانویل آدامز ، کریس مالونی ، دین وینترز ، باب رگادو و تهیه کننده تام فونتانا در مرکز برج لینکلن حضور یافتند تا نسخه هایی از DVD OZ: Full 3rd Season DVD را امضا کنند 24 فوریه 2004.
گتی ایماژ

آدامز در هر شش فصل “اوز” بازی کرد و در آن نقش جاهر عارف را بازی کرد ، که در اسلام در حالی که در تسهیلات اصلاحی ایالت اسوالد زندانی بود ، نجات را در اسلام پیدا می کرد. Thespian نقش افسر جف وستبی را در فیلم “قتل: زندگی در خیابان” بین سالهای 1996 تا 1999 بازی کرد و پس از لغو این سریال در سال 2000 در “قتل: فیلم” ظاهر شد. آدامز در سال 2002 نقش کوچکی در “امپراتوری” داشت.

“بار” این بازیگر در شبکه های اجتماعی باعث عزاداری درگذشت او می شود.

وینترز ، که مانور رایان اوریلی ، زندانی ایرلندی را در این برنامه بازی می کرد ، ادای احترام قلبی به همبازی مرده خود کرد.

او نوشت: “من برای اولین بار در سال 1992 با مادربزرگم ملاقات کردم و بلافاصله کول اد را نوشیدم.” “لبخند او مسری بود ، لبخندش سکسی بود. او هرگز هیچ چیز بدی در مورد کسی نگفت و من از گفتن چیزهای منفی درباره این مرد به کسی که می شناسم اجتناب می کنم. ”

او ادامه داد: “گرانویل زمان خوبی بود. روحی فروتن و زیبا که اخیراً زندگی پس از مرگ را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است. دوستم دلتنگت خواهد شد شما برادر من هستید و من مرد خوبی هستم که شما را می شناسم. RIP گرم ”

ایمون واکر (سمت چپ) و گرانویل آدامز "بار کردن"
ایمون واکر (سمت چپ) و گرانویل آدامز “اوز”.
عکس سهام علامی

“پس از یک مبارزه طولانی با سرطان ، من امروز آب گوشت خود را از دست دادم. من آسیب را به خوبی انجام نمی دهم ، زیرا با آن آشنا نیستم.” کرک آسودو ، همبازی اش توییت کرد، که نقش میگوئل آلوارز را در برنامه HBO بازی کرد. “این مادربزرگ را ما روزی به طرف دیگر می بریم. تا آن زمان … آرام باش دوست. ”

هارولد پرینائو ، بازیگر نقش آگوستوس هیل در «اوز» ، در اینستاگرام عزاداری کرد و نوشت: “همیشه نمی توانی گریه کنی ، گاهی فقط می خواهی وقت خود را با هم بگذرانیم.”

وی افزود: “من عاشق این مرد و مجموعه خانواده / دوستانی هستیم که همه ما ساخته ایم.” “خوب بخواب شاهزاده! ما دوباره همدیگر را خواهیم دید.”

Source link

دیدگاهتان را بنویسید