کیم کارداشیان در “SNL” به کانی وست “چشم” می زند


کانیه وست در جلو و وسط کنسرت میزبان کیم کارداشیان وست در “شنبه شب زنده” نشسته بود – و به گفته تماشاگران ، این دو “تمام شب دست تکان دادند و به یکدیگر نگاه کردند”.

یکی از شاهدان عینی گفت: “در یک نقطه ، قبل از بازی طنز کورت ، کیم بوسه ای به سمت او زد” و کیم 40 ساله با افتخار خود را “کیم کارداشیان وست” معرفی کرد.

کانی 44 ساله ، کریس جنر و دوستش کوری گمبل به همراه خلوئه کارداشیان و صمیمی ترین دوست کیم لا لا آنتونی در جمع حضار حاضر شدند.

کیم در جریان مونولوگ مقدماتی خود به طلاق خود از کانی پرداخت و ابتدا او را “بهترین تاریخ” نامید و سپس اظهار داشت که او “ثروتمندترین سیاه پوست آمریکا است ، یک نابغه با استعداد با استعداد که به من چهار فرزند باورنکردنی داد”.

او ادامه داد: “وقتی من از او طلاق گرفتم ، باید بدانید که این منجر به یک چیز شد – شخصیت او. می دانم که به نظر می رسد شوم ، اما مردم مدام به من می گویند که کمدی از حقیقت ناشی می شود. و اگر چیزی هست که من همیشه سعی می کنم باشم ، آن واقعی است. “

کیم کارداشیان هنگام حضور در تمرین لباس “SNL” با کانیه وست ضبط شد.
تصاویر GC

قبل از اولین حضور کیم در “SNL” ، صفحه شش به طور انحصاری فاش کرد که کانیه در مسئولیت های میزبانی خود به بنیانگذار SKIMS کمک می کند.

این زوج طلاق به تازگی با گذراندن زمان بیشتر با یکدیگر ، حمایت از کار یکدیگر و صرف غذا در کنار هم در لس آنجلس ، شایعاتی را به راه انداختند و سپس این دو برای برنامه NBC به نیویورک پرواز کردند.

پس از نمایش شنبه ، کیم – با لباس بدن تنگ صورتی و کت بلند – یک مهمانی خصوصی خصوصی را در نقطه داغ SoHo Zero Bond قرار داد. کریس ، Khloe ، Jonathan “Foodgod” Cheban ، Scott Disick ، ​​Gayle King و دیگران به او ملحق شدند.

سایر شرکت کنندگان شامل بازیگران و خدمه SNL مانند لورن مایکلز و امی شومر بودند که به عنوان مهمان در برنامه حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید