کمیسیون اخلاق دولت سردرگم اجازه می دهد تا تحقیقات خارجی خود را در مورد معاملات کتاب JCOPE Cuomo انجام دهد


کمیسیون اخلاق گیج شده در ایالت نیویورک یک شرکت حقوقی خارجی را استخدام کرده است تا در مورد چگونگی رسیدگی اندرو کوئومو فرماندار سابق به درخواست مجوز برای نوشتن خاطرات دوران مشترک خود ، تحقیق کند. بحران آمریکابه

در تابستان سال 2020 ، با تأیید وکلای کمیسیون سیاست های مشترک دولتی ، به Cuomola یک قرارداد 5.1 میلیون پوندی با گروه انتشارات Crown ، بیش از 200،000 پوند از صندوق مالیات دهندگان آن تعلق گرفت.

اما این فرآیند تأیید ماهها مانند معاملات در کتاب محرمانه بود. وقتی گروه های دولتی خوب پرچم های قرمز در مورد آن برافراشتند ، نگرانی ها افزایش یافت و گزارش های مختلف نشان داد که منابع دولتی در طول مراحل تدوین و ویرایش استفاده شده است.

معامله کتاب کوئومو در حال انجام تحقیقات جنایی از سوی دفتر لتیسیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، و همچنین توسط قانونگذار ایالتی است.

در طول بیش از دو ساعت جلسه اجرایی بعدازظهر سه شنبه ، کمیسر JCOPE به تعیین یک وکیل خارجی برای تحقیق در مورد این موضوع رای داد ، پس از اینکه خوزه نیوز ، رئیس جدید JCOPE ، توافقنامه را با شرایط مبهم توصیف کرد.

نوس با بیان اینکه این تحقیق درباره چه موضوعی است و آیا یافته ها برای عموم منتشر می شود ، گفت: “کمیسیون به تصویب ایده وکیل مستقل برای بررسی اقدامات قانونی و رویه ای کمیسیون رای داد.” روز دوشنبه ، فرماندار کتی هوچول از Nivos استفاده کرد تا از انتصابات Kuomo که به طور موقت کار می کردند ، استفاده کند.

دیوید مک نامارا ، نماینده جمهوری خواه این کمیسیون ، در حالی که ماراتن را به یک جلسه غیرعلنی پشت سر می گذارد ، سعی کرد این موضوع را در سوابق عمومی تعریف کند و در مورد رسیدگی به این تحقیق که به کوئومو اجازه می دهد “در نشر کارهای خارج از کشور فعالیت کند ، بیانیه ای از رهبری کمیسیون درخواست کرد. این کتاب برای منافع شخصی است. ” بحران آمریکابه ”

قبل از تکمیل ، مک نامارا توسط Nives قطع شد و در کمتر از پنج دقیقه بدون هیچ گونه اظهار نظر عمومی ، کمیسیون بلافاصله او را به جلسه غیرعلنی منتقل کرد. سخنگوی JCOPE از اظهارنظر بیشتر در مورد آنچه Nivs در جلسه عمومی گفته است خودداری کرد.

ریچ آزوپردی ، سخنگوی کمپین کومو ، سه شنبه در مورد نظر JCOPE گفت: “اگر JCOPE می خواهد در مورد JCOPE تحقیق کند ، این کار را انجام دهید.”

کمیسیون رأی JCOPE ممکن است پس از ادعاهایی مبنی بر تأثیر زیاد کوکومو بر آن ، استقلال و اعتبار خود را به دست آورد. آینده هیئت مبهم است و هوچول نشان داده است که مایل است اصلاحات اخلاقی جامع تری را ببیند.

این دومین بار در ماه های اخیر است که کمیسیون درخواست انجام اقدامات خود را می کند. در رای گیری ماه آگوست ، JCOPE از دفتر دادستان کل جیمز خواست اطلاعات محرمانه ای درباره کومولا ، دستیار عالی و دوست نزدیک او جو پرکوکو ، که اکنون به اتهام فساد در حال گذراندن دوران محکومیت خود در زندان فدرال است ، منتشر کند.

گری لوین ، یکی از نمایندگان جمهوری خواه در کمیسیون JCOPE و منتقد دیرینه روند تصویب کتاب کوئومو ، گفت “پیشرفت در حال انجام است” ، اگرچه خوش بینی او اندازه گیری شد. “س questionال این است ،” آیا پیشرفت آنقدر کند است که به تنشی تبدیل می شود که همه در آن کشیده شده است؟ “

معامله پردرآمد وی ، که در اوج محبوبیت شریک زندگی اش به دست آمد ، به دلیل افزایش موافقان علیه کوومو در بهار گذشته در پی ادعاهای قلدری و آزار جنسی ، مورد بررسی فزاینده ای قرار گرفت.

برای اینکه کومو تابستان گذشته خاطرات همراه خود را بنویسد ، ابتدا به امضای JCOPE نیاز داشت که داور قوانین سیاست های ایالتی بود. اما کمیسیون کامل هرگز به این درخواست رای نداد.

در نامه ای که چند ماه بعد توسط درخواست های آزادی اطلاعات منتشر شد ، جودیت موگول ، وکیل اتاق اجرایی در ژوئیه 2020 درخواست تأیید کرد ، اما هیچ اشاره ای به میزان سود فرماندار نکرد ، اما اطمینان داد که از منابع دولتی استفاده نخواهد شد. یک هفته پس از تأیید این درخواست توسط مارتین لوین ، معاون مشاور عمومی JCOPE ، در جلسات کامل کمیسیون و بدون نظر کمیسر در مورد این موضوع ، این کمیسیون ماه ها با مخالفت اعضای جمهوری خواه مواجه شد. کارکنان JCOPE از طریق سخنگوی خود اعلام کرده اند که آنها به طور منظم درخواست های خارج از محل را بدون رأی کامل کمیسیون بررسی و تأیید می کنند.

مک نامارا در مصاحبه با WNYC / Gothamist گفت: “ما یک فرماندار داشتیم که از خارج درخواست فعالیت می کرد و مبلغ قابل توجهی به او می داد تا در مورد مسائلی که در دوران حرفه ای فرماندار ایجاد شده است گزارش دهد. نظر “این موضوعی است که باید به کمیسیون کامل ارائه شود.”

فرماندار سابق از افشای مبلغ 5/1 میلیون پرداخت خود تا زمان انتشار اظهارنامه مالیاتی خود در ماه مه ، هفت ماه پس از انتشار این یادداشت ، خودداری کرد. زندگی سیاسی کوئومو در اوایل امسال با کاهش شدید فروش کتاب او رونق گرفت. به گزارش نیویورک تایمز ، کمتر از 50 هزار نسخه تا کنون فروخته شده است.

تقریباً همزمان با امضای قرارداد کتاب با کوومو در تابستان گذشته ، دولت وی انتشار اطلاعات مربوط به مرگ و میر ساکنان خانه های سالمندان از جمله کووید 1 را به تعویق انداخت ، از جمله تغییر گزارش وزارت بهداشت برای کاهش تعداد مرگ و میر.Source link

دیدگاهتان را بنویسید