کمتر از یک چهارم کودکان مدارس دولتی نیویورک برای آزمایش کووید -19 در مدرسه انتخاب شده اند


مقامات آموزش و پرورش در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر فاش کردند که کمتر از 200،000 دانش آموز واکسینه شده موافقت کرده اند در برنامه آزمایش Covid-1 در سیستم مدارس دولتی شهر نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز کلاس K-12 که قبول کرده اند امسال در آزمون تصادفی هفتگی مدرسه خود شرکت کنند ، کسری از کل جمعیت واجد شرایط هستند. اپیدمیولوژیست ها می گویند اگر همه دانش آموزان واجد شرایط آزمایش شوند ، تصویر دقیق تری از انتقال کووید ثبت می شود.

مارک تراگر ، عضو شورا ، که ریاست کمیته آموزش شورا را بر عهده دارد ، گفت که بر اساس برآورد 500000 دانش آموز مدارس ابتدایی در سیستم مدارس ، که همگی زیر 12 سال سن دارند و واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نمی گیرند و واکسینه نمی شوند. تعداد ثبت نام کنندگان امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما سال گذشته 960،000 دانش آموز ثبت نام کردند.

همچنین ، تعداد نامعلومی از دانش آموزان واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند – در سراسر شهر ، 74 درصد از کودکان بین 12 تا 17 سال واکسینه شده اند ، اما این داده ها شامل دانش آموزان مدارس دولتی نمی شود ، بخش گفت. دونالد کوینرز ، معاون آموزشی آموزش در جلسه استماع.

ترگرگر در مورد درصد کودکانی که با شرکت در این آزمون موافقت کردند ، گفت: “این اعداد چندان امیدوار کننده نیستند.”

شهردار بیل دی بلاسیو از بازگشایی مدارس برای یادگیری شخصی بدون هیچ گونه گزینه ای از راه دور دفاع کرده و بر این باور است که شهر نیویورک “استانداردهای طلایی” ایمنی را از نظر آزمایش مدرسه ، پروتکل های مدرسه و واکسیناسیون دارد. پس از چالش های حقوقی متعدد ، شهر دوشنبه دستور واکسیناسیون را برای همه کارکنان DOE با معافیت های محدود مذهبی و پزشکی اجرا کرد.

اما این شهر دستور واکسیناسیون برای دانش آموزان مدارس دولتی ندارد و در عوض یک آزمایش تصادفی هفتگی از 10 درصد دانش آموزان هر مدرسه که فرم رضایت نامه را پر کرده بودند ، اجرا کرد.

این یک مرحله از پروتکل آزمون سال گذشته عقب است ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را آزمایش می کند. تا دسامبر 2020 ، 0 students از دانشجویانی که تحصیلات شخصی می گرفتند (در آن زمان ، کمتر از 20 of از 600،000 دانش آموز ثبت نام شده در سیستم) به آزمون هفتگی رضایت داده بودند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل هایی را صادر کرد که به دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده پیشنهاد می کرد هفته ای آزمایش بدهند و خاطر نشان کردند که مدارس محلی می توانند جزئیات دقیق نحوه غربالگری دانش آموزان را تعیین کنند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100٪ واکسیناسیون کارکنان فردی ، مدارس ما از امن ترین نقاط شهر هستند. “ما با جدیت در حال جمع آوری فرم های رضایت ، جمع آوری بیش از 20000 در هفته گذشته هستیم و هر والدین دانش آموز بدون واکسیناسیون را تشویق می کنیم که فرم رضایت نامه را ارسال کرده و به ایمن و باز ماندن مدارس ما کمک کند.”

تریگر همچنین این سال را مطرح کرد که آیا DOE در همه مدارس به حد مجاز 10 درصد می رسد یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 درصد دانش آموزان در این آزمون رضایت داشته اند.

“ما والدین و دانش آموزان را تشویق می کنیم که هر روز جلو بروند و والدین این رضایت نامه را امضا کنند. این چیزی نیست که شما نادیده بگیرید. ما هر روز فشار می آوریم ، “کانرز گفت ،” ما به کمپین رضایت خود با کمپین واکسیناسیون خود ادامه می دهیم تا بتوانیم حتی یک ستون را در رویکرد چند لایه خود ملاقات کنیم. ”

ترگر گفت که DOE باید اطلاعات اولیه ای مانند ثبت نام ، میزان حضور و واکسیناسیون در بین دانشجویان را در اختیار داشته باشد.

او گفت که اطلاعات اولیه ای که امروز در اختیار ندارید در اختیار کمیته و عموم است … فقط قابل قبول نیست.Source link

دیدگاهتان را بنویسید