کل اظهارات والدین تسا ماژور در دادگاه خوانده شد


بیانیه والدین تسا مایورز ، خوانده شده توسط منهتن ADA متی بوگدانوس در دادگاه:

در 11 دسامبر 2019 ، امیدها و رویاها برای دختر ما تس به طرز غم انگیزی پایان یافت. تقریباً دو سال بعد ، ما هنوز کلمات را برای توصیف درد ، آسیب و رنج عظیمی که خانواده ما پس از قتل بی معنی خود تجربه کرده اند ، ناکافی می دانیم.

تس دانش آموزی عالی ، خواننده ای سیری ناپذیر ، شاعر و روزنامه نگاری نوپا بود. او رویاهای بزرگی داشت. او همه چیز را در مورد موسیقی دوست داشت ، آن را نوشت ، اجرا کرد ، گوش داد. او داوطلب پناهگاه حیوانات محلی شد. او تابستان را صرف بازدید از یک کمپ طبیعت کرد ، جایی که دوست داشت محیط و جهان اطراف خود را بشناسد. او عاشق ملاقات با افراد جدید با افکار و عقاید متفاوت از او بود.

با این حال ، بیشتر اوقات او خانواده و دوستانش ، گربه هایش و به ویژه برادر کوچکترش را دوست داشت. آنها بهترین دوستان بودند و احساس از دست دادن او عمیق و غیر قابل توصیف است. تس دوست بدون دوست و در هر چیز کوچکی که مردم برای همیشه به خاطر می آورند مهربان بود. و او شجاع بود خانواده اش هر لحظه از روز را از دست می دهند.

وقتی می بینیم دوستان تسا به مدرسه باز می گردند ، کنسرت اجرا می کنند ، مشاغل جدیدی را شروع می کنند و همه چیزهایی را تجربه می کنند که دختر ما هرگز نخواهد بود ، قلب ما درد می کند. برای بسیاری از دوستان قدیمی دشوار است که در اطراف ما باشند. اندوه ما بسیار عمیق است. ما نسبت به افرادی که قبلاً بودیم خیلی تغییر کرده ایم.

تسا ماژور در سال 2019 کشته شد.
با احترام از خانواده Majors
لوچیانو لوئیس در محکومیت خود به قتل و سرقت در پرونده تسا ماژورز.
لوچیانو لوئیس در محکومیت خود برای قتل و سرقت در پرونده تسا ماژور.
ویلیام فارینگتون
تسا ماژورز
تسا ماژور دانشجوی سال اول کالج بارنارد بود.
با احترام از خانواده Majors

در هر دعوی حقوقی ، ما مجبوریم از حوادث 11 دسامبر 2019 جان سالم به در ببریم. ما نتوانستیم دختر خود را به درستی یا در صلح غصه بخوریم. تقریباً دو سال پس از قتل او ، ما هنوز تعداد کمی بسته ایم.

خانواده تس مایورز معتقدند که قتل نباید عادی یا منطقی شود. و سایر والدینی که فرزند خود را به طور زودرس از دست داده اند ، به ویژه به دست انسان دیگری ، همدلی ما را دارند.

زندگی ما برای همیشه تغییر کرده است و یک روز هم نگذشته است که به این فکر نکنیم که چه چیزی می تواند برای آینده تسا باشد. روزی نمی گذرد که به این فکر نکنیم که برای جلوگیری از مرگ بی رحمانه – و دوباره – بی معنی او چه می توان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید