کلیسای کالج میانه در کنار چپل بار قرار دارد


هیچ حرفی در مورد نیویورک بیشتر از این نیست که بتوانید در همان مکان گناه کنید و توبه کنید.

پس از تخریب کلیسای دبیرستانی بدون عبادتگاه فیزیکی در دسامبر گذشته ، کلیسای تاریخی در ایست ویلیج به طور موقت مغازه ای را در ساختمانی متصل به آخرین باشگاه خصوصی گاتهام ، چپل بار ایجاد کرد.

آماندا هامبریک اشکرافت ، مدیر اجرایی کلیسا ، جایی پیدا کرد که وزیر خارجه ارشد کشیش ژاکی لوئیس او را در تابستان به دنبال ساختمان جدیدی برای عبادت فرستاد.

کلیسا اولین مراسم خود را روز یکشنبه در آنجا برگزار کرد و اشکرافت در صفحه ششم گفت که “هیچ ایده ای” از یک نوار اعضا ندارند-که در داخل یک نمازخانه برجسته قرن 19 در 275 Park Avenue South قرار دارد-با یک محراب و اعترافاتی به

“من میزهای زیادی داشتم.” [with options] – و سپس ما از شهرها برنمی گردیم. این یک فرایند طاقت فرسا بود … و سپس ما سرانجام یک قرارداد رسمی فضایی با Calvary Church Parish ، که Chapel Bar را در خود جای داده است ، امضا کردیم. [next door] چند هفته پیش ، “او گفت.

عکاس و مدیرعامل NeueHouse جاش وایت مالک مشترک Chapel Bar جدید هستند. در طول هفته مد نیویورک ، آنها چندین مهمانی – از جمله معرفی بازیگران جدید “Gossip Girl” و مجله Vogue – برگزار کردند ، قبل از اینکه آنها به طور رسمی برای اعضای عکاسی خود باز شوند.

“من فکر می کنم این یک روندی است که مردم درگیر یک بیماری همه گیر هستند: مردم می خواهند بدانند که یک شرکت یا مکانی که در آن وقت خود را صرف می کنند توسط جامعه ای اختصاص داده شده است که به همه چیز نشان می دهد. به در این مورد ، هنر ، فرهنگ و عکاسی است. “وایت قبل از افتتاح به The Post گفت.

کلیسای دانشگاه ثانویه
کلیسای میانه پس از آتش زدن حرم روستای شرق در دسامبر گذشته ، برای بازسازی پول جمع آوری می کند.
هلین سیدمن

در همین حال ، میدل به جماعت هنری و بازدیدکنندگان خود ، از جمله تیتوس برگس ، چلسی کلینتون ، آنی دی فرانکو ، نورا جونز و الی کمپر ، متکی است تا به جمع آوری بودجه برای تلاش های خود برای احیای ظهور میانه کمک کند. در مراسم روز یکشنبه ، آنها ویدئویی را پخش کردند که در آن استفانی میلز در یکی از مجموعه های خود “خانه” را اجرا کرد تا مردم را به اهداء تشویق کند.

و اگرچه چپل و سنتر از نظر فنی در یک ساختمان نیستند (ساختمان دیگر در مجاورت 277 Park Avenue South است) ، اشکرافت گفت که او و کشیش لوئیس امیدوارند با این سایت فقط برای اعضا کار کنند.

او می گوید: “چیزی در مورد ارواح که همزمان کلیسای میانی و چپل بار را به یک ساختمان می رسانند وجود دارد که باید به آن توجه کنیم.” وقتی متوقف می شوید و فکر می کنید ، روابط انسانی ، خلاقیت و اشتیاق در دو طرف دیوار تفاوت چندانی با هم ندارند. ”

دیدگاهتان را بنویسید