کفش های بازاریابی اینستاگرامی کلاهبردار درآمدزایی کرد/ بیش از 400 میلیون تومان کلاهبرداری از شکات.


رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری کلاهبردار اینستاگرامی که در بهانه ارزان فروشی کفش کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: فردی با مراجعه به پلیس فتا شهرستان اعلام کرد افراد ناشناس از طریق صفحه اینستاگرام کفش های کوچک از من کلاهبرداری کرده اند.

رئیس پلیس فتا شهرستان ادامه داد: مظنون همچنین گفت که به دنبال خرید کفش برای خودم از طریق اینترنت بودم که با صفحه ای با قیمت مناسب و بدون بررسی هویت مدیران پولی برای خرید یک جفت ارسال کردم. o کفش برای آنها اما بلافاصله بعد از اینکه من را از واریز پول منع کردند و پاسخی از آنها دریافت نکردم.

این مقام انتظامی گفت: کارشناسان پلیس فتا تحقیقات خود را آغاز کردند و پس از انجام عملیات ویژه و با استفاده از روش های آزمایشی و علمی، ادمین صفحه کشف و پس از هماهنگی های قضایی، مجرم در یکی از مناطق غرب تهران دستگیر و دستگیر شد. به پلیس فتا منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه متهم بیش از چهار میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده است گفت: متهم پس از حضور در پلیس فتا گفت که با راه اندازی صفحه اینستاگرام مشتری را تشویق به پرداخت وجه قبل از تحویل و کلاهبرداری کرده است. فروش فوری بعد از واریز تلفن جواب ندادم.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به مردم توصیه کرد: فریب زیبایی و زیبایی صفحات اینستاگرام را نخورید و از فروشگاه‌های معتبر و دارای مجوز، سایت‌ها و پلتفرم‌های رسمی آن‌ها در اینترنت خرید کنید، زیرا ذینفعان این صفحات هستند. سایت را مکانی مناسب برای انجام جرم خود در نظر بگیرید و از حماقت برخی از کاربران برای ساختن پل برای رسیدن به اهداف مالی غیرقانونی خود استفاده کنید. روابط عمومی ir گزارش دهد.