کشور در حوزه اجرای حکومت اسلامی / کمک کارگران برای پرداخت محل به کشاورزان است


به گزارش ستاد خبری فارس از شهرستان ساری، مجیدرضا شعبانی صبح امروز در تشریح فعالیت های این مجموعه در دولت تدبیر و امید اظهار داشت: هفته دولت آغاز و اندیشه امام راحل، شهدا و بزرگواران است. رهبر.

وی گفت: به دلیل میدان و روحیه جهادی مدیران، انتظارات اولیه مردم تا حدودی برآورده شد، اما به دلیل عدم تلاش قبلی، این خدمات آنطور که باید و شاید مردم نبود. به آن نیاز دارند. اما با روحیه ای که در دولت حاکم است، کشور برای حل مشکلات مردم آباد می شود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مازندران گفت: امیدواریم دولت تدبیر و امید از توان نیروهای جهادی و افراد با تجربه مدیریت مناسب در راه سخت پیش رو استفاده کند، این روش در برخی از تمهیدات دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.

وی افزود: بسیجیان در ادارات معرف پیشرفت مسائل هستند، این مجموعه به مدیران برای رفع مشکلات کمک می کند.

شعبانی خاطرنشان کرد: با تفکر و عمل بسیجیان می توانیم مشکلات کشور را حل کنیم و بسیج از ابتدای جنگ این را ثابت کرده است.

رئیس ستاد کل مازندران یادآور شد: کشور در مرحله اجرای حکومت اسلامی است لذا برای این امر نیازمند مدیریت معنوی و مهدوی هستیم تا زمانی که مدیریت ما و مدیر در روحیه و مهدوی نباشد. نمی تواند زمینه اجرای عدالت را فراهم کند.

وی گفت: رسانه ها نیز می توانند در نوشتار و تصویر انصاف داشته باشند، باید در این موضوع یک صدا باشیم.

مسئول مدیریت استانداری مازندران خاطرنشان کرد: روحیه کار در مدیران استانی وجود دارد و برای تحقق عدالت باید منصفانه و رسمی بود.

وی ادامه داد: نقش موثر رسانه ها در توسعه را نمی توان نادیده گرفت و حمایت مناسبی از این حوزه در دولت وجود دارد.

شعبانی در خصوص اقداماتی که برای مقابله با مسائل مختلف کشور انجام شده است نیز گفت: آرامش و ثبات امروز مرهون دلسوزی است، این موضوع چندین بار اتفاق افتاده است.

او به شاهدان ناشناس اشاره کرد مدیریت استان، اضافه کنید: دیدار و تدفین این شهدا در مدیریت این نشان دهنده علاقه کارکنان به اهداف غرفه داران است.

مسئول بسیج کارکنان ادارات استان با قرائت در مدیریت وی در راستای کمک به حل مشکل دسترسی گفت: با کاهش مصرف انرژی در سازمان، کاهش 36 هزار مگاواتی برق و پیک پنجم را فراهم کردیم. کرونا زمانی که مدیریت انتقال خون با کاهش ذخایر خونی مواجه شد، همکاران بسیجی خود به رفع این کمبود پرداختند.

این دانشگاه در خصوص ورود کارگران برای استخدام کشاورزان گفت: مدت زمان مصاحبه با کارگران را کوتاه می کند. مدیریت قرار گرفت، گفت: و با حضور همکاران بسیجی مدیریت 9 هزار و 700 ثبت نام انجام شده و 2 هزار و 700 ثبت نام انجام شده و 640 میلیارد تن نهاده برای کشاورزان و کشاورزان ارسال شده است.

پایان پیام/86004/ج
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید