کتاب آشپزی کتو – اطلاعاتی در مورد رژیم غذایی کتوژنیک و 96 دستور العمل برای درمان تشنج و صرع

کتاب آشپزی KETO برای همه خانواده ها، مراقبان و متخصصان مرتبط که نیاز به درک کامل از رژیم غذایی کتوژنیک و نحوه استفاده از آن برای کاهش تشنج در کودکان مبتلا به صرع و برخی بیماری های عصبی دیگر دارند، یک الزام است – یک الزام مطلق.

کتاب آشپزی کتو، که توسط داون مارتینز و لورا کرامپ، RD، LD، CNSC نوشته شده است، با همان دقت و توجه به جزئیات نوشته شده است که ماهیت رژیم غذایی دیکته می کند و منعکس کننده آگاهی، مهارت ها و تجربه گسترده هر دو زن است. .

داون مادر شارلوت است که مبتلا به سندرم دروت است و پس از تلاش های طاقت فرسا و ناموفق برای داروهای ضد صرع AED با موفقیت به رژیم کتو پاسخ داده است.

لورا یک متخصص تغذیه در مرکز ملی پزشکی کودکان در واشنگتن دی سی است که نه تنها با بیماران و خانواده های آنها کار می کند، بلکه به متخصصان مراقبت های بهداشتی و کارکنان بیمارستان در مورد پیچیدگی های استفاده از رژیم کتوژنیک برای درمان صرع و کاهش تشنج توصیه می کند.

این افسانه که این رژیم غذایی ناخوشایند، غیرقابل خوردن، کسل کننده و غیرجذاب است، از بین رفته است! دستور العمل های بسیار زیبا برای 96 غذا و تنقلات خوشمزه گواه این امر است. همه دستور العمل ها:

– مورد تایید کتو هستند

– تعداد کالری را نشان دهید

– مواد تشکیل دهنده دقیق رژیم غذایی 4:1 را مشخص کنید

– بیشتر با نمادهایی توصیف می شود که جنبه های دیگر دستور غذا را نشان می دهد، به عنوان مثال “سریع”، “گیاهخواری”، “خوب انجماد”.

خود رژیم غذایی اگرچه بسیار مهم است، اما تنها یکی از جنبه‌هایی است که خانواده‌های کتو باید به آن بپردازند و به طور کامل درک کنند.

فصل‌های دیگری که همه احتمالات را برای حفظ الزامات سخت‌گیرانه رژیم کتوژنیک تا حد امکان قابل کنترل پوشش می‌دهند عبارتند از:

– انبار کردن انبار برای مواقع اضطراری، چه در اثر بلایای غیرمنتظره روزمره و چه در شرایط اضطراری بزرگ مانند قطع برق، سیل، بارش برف و غیره.

– ذخایر تنقلات فوری و وعده های غذایی منجمد که …

– ارائه آشپزخانه، از بین بردن تمام وسوسه ها از انگشتان کنجکاو

– تجهیز آشپزخانه به لوازم ضروری برای تهیه غذا به منظور کوتاه کردن زمان بدون دقت

– نمونه نامه هایی برای ارائه در فرودگاه ها، مدارس، بیمارستان ها و غیره برای تسهیل شرایط

من فقط می توانم کتاب آشپزی کتو را به گرمی توصیه کنم، زیرا در دنیای رژیم کتوژنیک به سختی می توان به دانش و تجربه ترکیبی نویسندگانی که دقیق و حرفه ای اما از روی درد دل و عشق نوشته اند دست یافت.

زمانی که رژیم کتو با موفقیت تشنج ها را کاهش می دهد یا از بین می برد، تشخیص اینکه خانواده از کودکی که از تشنج های غیرقابل کنترل رنج می برد چقدر خوشحال خواهد شد. از تماشای درماندگی کودک در حال زوال تدریجی و تاخیر در رشد، تا موفقیت رژیم غذایی، ظهور دوباره کودک با شخصیت قبلی، رشد، بازیابی زبان، و سایر نقاط عطف مهم، یک استرس غیرقابل تصور است که با شادی غیر قابل تصور جایگزین می شود. گرفتار.