کاهش وزن فعلی با استفاده از RF کاهش وزن با استفاده از تجهیزات RF در تهران


کاهش وزن فعلی با استفاده از دستگاه های RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه های RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نیاز دارد. Rf را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. با این حال ، گاهی اوقات افرادی هستند که هنگام نگاه کردن اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

کاهش وزن فعلی با استفاده از RF

کاهش وزن فعلی با استفاده از RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه های RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نیاز دارد. دستگاه فرکانس رادیویی را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع و راحت بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با استفاده از دستگاه RF انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF کاهش وزن

کاهش وزن RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از آنها عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و نتیجه مطلوب را می توان بدون جراحی به دست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

به کمک دستگاه کاهش وزن RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، امکان انجام لیفتینگ پوست نیز به طور همزمان وجود دارد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با استفاده از رژیم کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش ممکن است یکی از بهترین روشهای م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین نیاز به جراحی اشاره کرد.

کاهش وزن موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی انباشته شده است که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش نمی توان آنها را از بین برد. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افراد دارای معلولیت حسی توصیه نمی شود. دلیل آن این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. با این حال ، بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو جراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و موارد مشابه استفاده می کنند نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با استفاده از RF انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با ترکیب امواج ، می توان ترکیبی از دو قطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره در اطراف ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. با آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک می شوند تا به اندام مورد نظر برسند. مراحل را می توان با کمپرس یا لوسیون روی پوست بمالید.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه کاهش وزن با اشعه RF موضعی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی ایجاد شود. قرمزی زیاد قوی نیست و همان آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و حتی مجبور نخواهید بود در محل کار مرخصی بگیرید. سپس می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از استفاده از دستگاه RF از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – اگر این کار را برای یک متخصص انجام دهید تا با این روش و دانش کامل در مورد کار با آن و همچنین در مورد خودتان با شما برخورد کند.

راههای ارتباط با خانم زن هندی بهاری

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با استفاده از تجهیزات RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا تمدید خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. با این حال ، رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار را ترک کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول روش درمان روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

استفاده از آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش RF فعلی مشابه روشی است که در بدنسازی برای گرم کردن بدن انجام می دهیم. عوامل تحریک کننده منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم در بدن هستند.

همچنین در این روش ، با تمرکز انرژی در اعماق پوست روی لایه های زیرین پوست ، روی پوست بدن عمل کرده ، آن را صاف کرده و ساختار بافت زیر جلدی را نرم و بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید