کار شگفت انگیز جوان 18 ساله دنیا را تغییر داد (+عکس)


یک جوان 18 ساله دو ماه را صرف ایجاد و به اشتراک گذاری یک دنیای مجازی در یک بازی رایانه ای به نام Minecraft کرده است، جایی که شما می توانید تقریباً هر چیزی را بسازید.

کریستوفر اسلایتون 18 ساله یکی از طرفداران قدیمی بازی Minecraft است. این بازی به کاربران این امکان را می دهد که خانه ها، صخره ها و هر چیز دیگری را که دوست دارند با استفاده از آجرهای قدیمی بسازند، اما Slayton به ساختن چیزی بزرگتر و بزرگتر ادامه داد.

کار باورنکردنی این جوان 18 ساله دنیا را در برگرفته است

او سیاهچاله ها، ستاره ها و کهکشان ها را با استفاده از کامپیوتر شخصی خود ایجاد کرد و نتایج حماسی کار خود را در یوتیوب به اشتراک گذاشت.

Minecraft یک بازی جهان باز است که توسط Mojang Studios ساخته شده و برای کامپیوتر و موبایل منتشر شده است. این بازی توسط Markus Persson ساخته شده و به زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده است.

در Minecraft، بازیکنان یک چشم‌انداز تقریباً بی‌پایان را در یک دنیای سه‌بعدی کاوش می‌کنند و مواد، ابزار و تجهیزاتی را پیدا می‌کنند که می‌توانند از آنها برای ساختن سازه‌ها استفاده کنند. بسته به ماهیت بازی، بازیکنان می توانند منابعی را برای ساختن جهان و حفظ سلامت خود به دست آورند و حالت خلاقانه ای وجود دارد که بازیکنان منابع و زندگی نامحدودی برای اجرا دارند.

Minecraft یک بازی فضایی سنتی نیست، اما آنچه Slayton پیاده سازی کرده و به اشتراک گذاشته است، به نظر می رسد یکی از بهترین بازی های اکتشاف فضایی موجود باشد. ویدیویی که او به اشتراک گذاشته نزدیک به یک میلیون بازدید داشته است.

اسلایتون می‌گوید: «من فقط هشت ساعت در روز در این اتاق کوچک می‌نشستم و سعی می‌کردم منحنی روی یک سیاه‌چاله ایجاد کنم.

بازی Minecraft اولین بار در سال 2009 منتشر شد و در مقیاس بزرگتر در سال 2011 ارائه شد. این بازی اکنون بیش از 141 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و مشهورترین بازی در تمام دوران ها شده است.

اسلایتون می‌گوید: «همه از قدرت و گستره‌ی دنیا می‌ترسیدند، اما پس از شش هفته کار در دنیای Minecraft، من واقعاً زیبایی جهان را درک کردم.

اولین مشکلی که اسلایتون با آن روبرو شد شبیه سازی سمت تاریک و روشن سیاراتی مانند زمین در این بازی بود، زیرا هیچ منبع نوری در این بازی وجود ندارد. سپس بلوک های روشن و تاریک را در فرآیندی که روزها طول کشید جمع آوری کرد.

و او با مشکلات جدیدی در سیارات حلقه ای مانند زحل مواجه شد. او گفت: «ساخت تمام حلقه ها تمام روز طول کشید.

کار باورنکردنی این جوان 18 ساله دنیا را در برگرفته است

سفر در مقیاس کهکشانی، اسلایتون را به انجام این کار تشویق کرد. او با استفاده از ریاضیات پیشرفته برای ایجاد دقیق همه چیز از قاره های زمین و اقیانوس ها گرفته تا خورشید و کهکشان ها، توانست دنیای قابل مشاهده ای را در Minecraft ایجاد کند.

او شراره ها و معروف “ستون های آفرینش” را در سحابی عقاب در مقیاس درست ایجاد کرد و بر بسیاری از چالش های فنی غلبه کرد. آخرین ویدیو همچنین یک سفر واقعی به اعماق گاتی را نشان می دهد، جایی که احساس می کنید در میان کهکشان ها پرواز می کنید.

اسلایتون اکنون نزدیک به 25000 دنبال کننده در یوتیوب دارد. با گذشت زمان، او امیدوار است که اطلاعات را از طریق Minecraft به اشتراک بگذارد تا جامعه را درگیر کند و پروژه هایی مانند Metaverse و Multiplayer را آزمایش کند.

گفت: می خواهم یک داستان خیلی خنده دار بگویم. من می خواهم استانداردها را بالا ببرم.

منبع: ایسنا