چگونه من و دین عاشقانه را در رابطه خود زنده نگه می داریم


امروز کمی به اشتراک می گذارم ناهمسان – و خیلی بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من. با این حال ، این چیزی است که به همان اندازه برای رفاه مهم است … پرورش a رابطه سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در این مورد بنویسم – بنابراین حدس می زنم این این است… هه هه!

من در خانواده ای بزرگ شدم ، جایی که روابط با کیفیت همیشه اولویت اصلی بود. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی است که اغلب بینش خود را با او در میان می گذارد. همچنین ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر همه چیز در اولویت قرار داده اند ، که می دانم بسیار نادر است. نوار را بالا می برد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من ممکن است (و در برخی موارد) همچنین بسیار) مهمترین چیز در زندگی من نقطه.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه از جهات مختلف بر این باور بوده ام که این پاداش دهنده ترین سفر زندگی است – آشنایی با نیمه دیگر خود. همکاری مشترک برای ایجاد روابط عمیق و معنی دار از طریق فراز و نشیب های زندگی باید یکی از لذت بخش ترین تجربیات باشد.

یک رابطه سالم واقعاً برای من و دین اولویت دارد – ما با هم به یازدهمین سال زندگی خود می رویم. من می خواهم چند مورد را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد ، حتی هنگام ایجاد یک کسب و کار مشترک (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته با هم- ما سعی می کنیم از همه کارها (در سالهای اخیر) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی کنید ، به باشگاه بروید و با هم غذا درست کنید. اگر بچه داشتیم ، فقط از آنها می خواستیم که در این زمان با کیفیت به ما بپیوندند ، به علاوه هنوز مطمئن می شویم که اوقات خاصی را اختصاص می دهیم!
  • فناوری هر شب قبل از ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر دهید! (باشه خوب! شاید بعضی شبها برای دین ساعت 10 شب باشد هااا).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این به اتاق خواب ما کمک می کند تا یک فضای آرام ، آرامش بخش و سالم برای کنار هم بودن باشد. دین می داند که تماس ها را به طبقه پایین یا بیرون می برد.
  • تعطیلات سالانه با هم – در طول کریسمس هر سال ، از همان ابتدای JSHealth ، من و دین دو هفته استراحت می کنیم ، فقط ما دو نفر ، و از لحظات خاصی با هم لذت می بریم. اینگونه است که ما از سالها کار سخت بهبود می یابیم. دور ماندن از رسانه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه/آنچه دیگران فکر می کنند بپرهیزید – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که خیلی به نظرات طرف مقابل اهمیت می دادم. من یک فرد سرگرم کننده هستم و خودم را بیش از حد به آنچه دیگران به طور کلی فکر می کنند اهمیت می دهم. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم تمام دنیا مهم نیست. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم ارزشمند است – بقیه مهم نیست. یادآوری این موضوع به خود بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت می کنند و گاهی اوقات نیز حسادت می کنند – شما نمی توانید کمتر به حفاظت از روابط خود اهمیت دهید. در اوایل ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به چیزهای بد و غیر واقعی درباره دین اشاره کرده است … و این فقط به من یادآوری کرد که پاک کردن قضاوت های دیگران و تمرکز بر حقیقت خود چقدر مهم است.
  • از کمال دوری کنید – ما هر دو شخصیتی از نوع A هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا همه کارها را درست و بی نقص انجام دهیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا این عامل را وارد رابطه مان نکنیم. به عنوان مثال ، اگر ما در طول هفته آنطور که دوست داریم وقت نداریم. یا برخی از هفته ها صمیمیت ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران است ، مشکلی نیست. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، ما انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که اغلب چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم “لازم نیست که همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع گپ زدن می تواند منجر به مقایسه شود. داشتن یک مادر به عنوان متخصص جنسی ، می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما فراز و نشیب ها را نیز می دانم. من و دین هر دو به صمیمیت در روابطمان اهمیت می دهیم و مطمئن هستیم که زمان خود را با هم می گذرانیم که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی سالم می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را خوب می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس بخش مهمی از زندگی فرد برای زنده نگه داشتن عاشقانه است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما در هر شرایطی حرف اول را می زند. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این ذهنیت بسیار مهم است و شاید دلیل بزرگی باشد که چرا ما با هم خوب کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را بزند ، فشار زیادی را بر ما وارد می کند.
  • بودن در کنار یکدیگر از طریق خوب و بد – ما زندگی فوق العاده ای پر از برکت داشتیم ، اما من همچنین در دو سال گذشته به دنبال یک ضربه شخصی که علائم PTSD را برای من ایجاد کرده است ، با مشکلات روحی روانی بسیار ناتوان کننده ای روبرو بوده ام. اضطرابی که احساس کردم همه مربوط به از دست دادن یکی از عزیزان بود. بزرگترین ترس من بر روی سطح قرار گرفت. برای شفافیت 100٪ ، احساس می کنم نزدیکترین افراد را از دست خواهم داد. من درباره از دست دادن افکار وحشتناکی دارم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بوده است. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – ناقص و گاهی پر از درد. شما باید یک انتخاب آگاهانه داشته باشید تا در کنار خوبی ها و بدی ها در کنار یکدیگر باشید. اگرچه دو سال گذشته سخت بود ، اما واقعاً ما را به هم نزدیک کرده است. بنابراین روزهای سخت به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • افتخار و احترام – اگر آن را برای یکدیگر ندارید ، همه چیز آسیب می بیند. شاید دلیل اصلی این باشد که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین است.

توجه داشته باشید که فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و غیره) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که رسیدن به آن غیر ممکن به نظر می رسد. من اغلب بین کار و زندگی شخصی ام آن را می بینم. من هرگز خواندن یک پست اخیر در اینستاگرام را فراموش نمی کنم که می گوید: یک رابطه عاشقانه سالم چیزی است که احساس می کنید یک کاسه بلغور جو دوسر گرم با دارچین و عسلبه داخل آن احساس امنیت می کند ، گرم است و به خوبی جا می گیرد. احساس خوبی برای روح دارد. این کیکی نیست که براق ، خامه و شکلات روی آن باشد.

و این بسیار درست است. یک رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و سفری ناقص را آغاز می کنند ، اما شاید ، یک تجربه مادام العمر که در آن شما خود و طرف مقابل را در هسته اصلی خود می شناسید ، که معنا ، شادی و زیبایی فوق العاده ای را در همه جا به همراه دارد.

مقایسه رابطه خود با دیگران بسیار خطرناک است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی باورنکردنی در طول زندگی من ادامه یابد.

عاشق جکس

دیدگاهتان را بنویسید