چگونه شهرک دره هادسون یک زندان بسته را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


تنها یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از آن شهرهای دره هادسون است که برای مشاهده بوتیک های پر از شمع های معطر پس از ریزش شاخ و برگ پاییزی مناسب است. این شهر در مزارع ، مشاغل کوچک و حدود یک دهه پیش ، در یک زندان با امنیت متوسط ​​ساخته شد.

دلایل تعطیلی مرکز اصلاحات نارنجی میانه ، که زمانی زندانیان زندانیان جرایم مواد مخدر را در بین زندانیان خود می شمرد ، اکنون به شرکت های شاهدانه وعده می دهد که فعالیت اقتصادی خود را در این منطقه تقویت کنند. حداقل یکی از آن شرکتها ، Green Thumb Industries ، در حال ساختن آن به عنوان یک داستان کامل است ، فرصتی برای تصحیح برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعت سابقاً مضحک. این که آیا این عدالت توسط شرکت هایی که اکثریت چهره های سفیدپوست و سفید را نمایندگی می کنند قابل دستیابی است یا خیر ، بحث وکلا است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا مستقر در شیکاگو که در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 50 550 میلیون فروش ملی داشته است ، آخرین مستاجر است که به پارک صنعتی زندان ، که 10 دقیقه از جاده پیچ در پیچ فاصله دارد ، نقل مکان کرد. به از خیابان اصلی وارویک.

ماه گذشته ، این شرکت تأسیسات کاشت و پردازش 155 میلیون دلاری به مساحت 450،000 فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک ایجاد کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد کلینیک های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این مرکز به آن امکان می دهد محصولات خود را به شرکت های دیگر که وارد بازار سرگرمی جدیدی که این ایالت در حال توسعه آن است ، وارد کند. Green Thumb وعده می دهد که حداقل 175 شغل در سایت وارویک در 50 سال در 50 سال در 50 سال ایجاد می کند.

مقاماتی که در 9 سپتامبر راه اندازی کردند ، به Green Thumb قول داده بودند که دقیقاً چه نوع منطقه ای از شرکت است.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که او در میان قانونگذاران بود که در ابتدا درباره قانونی شدن شاهدانه تفریحی در نیویورک ، که در اواخر مارس انجام شد ، نگران بود. اما مارتوچی گفت که این صنعت را به عنوان “افزودنی سازنده و مثبت برای منطقه ما” پذیرفته است. آنها به دلیل تأسیسات ساختمانی جدید به رهبری اتحادیه و مشاغل طولانی مدت در بخش بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین وعده سرمایه گذاری سبز در جامعه محلی برنده شدند.

مارتوچی با بیان اینکه در مورد جذب شرکت های شاهدانه بیشتر به دره هادسون خوشبین است ، اظهار داشت: “خاک حاصلخیز منطقه ، نیروی کار تحصیل کرده و مجاورت با شهر نیویورک ما را به دره سیلیکون برای صنعت شاهدانه تبدیل کرده است.”

Green Thumb به خیابان های Citiva Medical ، زیرمجموعه Itithus Holdings-فروشنده عمومی با مجوزهای ماری جوانا پزشکی موجود در نیویورک ، یک اپراتور حشیش چند دولتی می پردازد که به متقاضیان جالب جدید برتری می دهد. محله های آنها شامل آزمایشگاه های Phyto-Pharma است که محصولات حشیش را آزمایش می کند-بخش مهمی از یک صنعت کنترل شده-و Urban Extracts ، یک مرکز پردازش شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند از CBD ، عصاره شاهدانه با کاتالیزوری بالا در طیف وسیعی از محصولات استفاده کنند.

میراث جدید

پارک های صنعتی اشغال شده توسط شرکت ها ، که در سال 2014 تکمیل شد ، با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه نیافته است. این ایده ایجاد یک جایگزین جذاب برای مرکز اصلاحات نارنجی متوسط ​​بود ، که در آن زمان حدود 450 شغل و نیروی کار ارزان از زندانیان برای پروژه های خدمات عمومی محلی فراهم کرد. مید اورنج یکی از هفت زندان بود. اندرو کوئومو فرماندار سابق تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان یک طرح صرفه جویی در بودجه تعطیل شود.

در مراسم افتتاحیه ، سرپرست شهر Michael Sweeton از Mid-Orange به عنوان “شریک بزرگ جامعه در شهر ما” یاد کرد و از شوک تعطیلی آن و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این رویداد ، وی به WNYC / Gothamist گفت که زمانی شروع به در نظر گرفتن پتانسیل اقتصادی ماری جوانا کرد که ترکیب THC حاوی ماری جوانا ، که گیاهی با سطح THC بسیار پایین است ، در سال 2018 به صورت فدرال قانونی شد و به یک منطقه محصول محبوب تبدیل شد.

بن کووالر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، یکبار سعی کرد طعنه اشغال سایتی را که افراد را به جرم مواد مخدر زندانی می کرد ، بپذیرد. در دهه 1980 به دلیل اجرای دقیق قوانین مواد مخدر ، تعداد زندانیان از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت. برخی از ساختمان های زندان که هنوز پابرجا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوهلر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Green Thumb Industries ، در راه اندازی ساختمان جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

بن کولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در راه اندازی کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

فلش

بن کوهلر ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Green Thumb Industries ، در راه اندازی ساختمان جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی کرد.

کارولین لوئیس

کووالر به حاضران گفت: “ما درک می کنیم که در جنگ مواد مخدر چه اتفاقی افتاده است.” تغییر واقعاً در هوا است. تغییراتی در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد. “

اما زندان محلی بیش از صنعت شاهدانه به همه نابرابری های تاریخی مرتبط با محل توجه نمی کند. در حالی که اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در ایالات متحده و نیویورک زندانی هستند سیاه پوست و اسپانیایی هستند ، لباس های C در Green Thumb و Anthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند-بازتاب جمعیتی از کل صنعت قانونی حشیش.

گرین تامب نمی گوید که چه تعداد از بیش از 3200 کارمند در سراسر کشور سیاه پوست هستند ، اما در مورد تعهد به “تنوع ، برابری و شمول” صحبت کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان “دارای نژاد متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه جولای ، این شرکت 1.3 میلیون پوند درآمد از خط تولید Good Green خود وعده داد که به افراد غیر انتفاعی که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به مواد مخدر ناشی از جنگ آسیب می رسانند ، کمک مالی می کند. این شرکت همچنین در دهه 90 تا صفر شرکت می کند ، ابتکاری که شرکت ها را راهنمایی می کند که چگونه شکاف ثروت قومی کشور را کم کنند.

سبز بیشتر دادن؟

با این حال ، برخی از حامیان قانونی می گویند Green Thumb باید در قبال حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت می کند ، اطمینان خاطر بیشتری داشته باشد ، یا از حمایت های کم درآمد در صنعت حشیش به طور کامل محروم شود. در واقع ، مقامات محلی برای استقبال از انگشت شست سبز بسیار فراتر رفته اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که به دنبال وارد کردن شرکت ها به این منطقه است ، بسته ای از تخفیف های مالیاتی را برای گرین تامب برای اقامت در وارویک ارائه داد – حدود 27 27 میلیون در 15 سال. این شرکت همچنین برای برهم زدن موانع نظارتی که این حرکت را به تاخیر می اندازد ، کمک دریافت کرد.

Green Thumb در سال 2019 با خرید مجوز پزشکی از یک شرکت دیگر به قیمت 60 میلیون وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست انتقال ستاد تولید خود به Warwick از محل اصلی خود در Shenactady را رد کرد. دولت Cumo می خواست تا شرکت های ماری جوانا پزشکی از چنین اقداماتی جلوگیری کنند مگر اینکه ایالت بازار بزرگسالان را راه اندازی کند.

اما حتی پس از قانونی شدن علفهای هرز تفریحی ، Cuomo یک هیئت کنترل حشیش ، یک نهاد نظارتی برای صنعت ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوچول رهبران خود را در دو هفته اول کار منصوب کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که وی قبل از ایجاد هیئت مدیره برای جابجایی Green Thumb مداخله کرده بود ، بنابراین ساخت یک تاسیسات جدید پردازش می تواند آغاز شود.

“من می دانستم که همکاری با ما مهم است [state] مارتوچی گفت ، بخش بهداشت ، دفتر فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما جدول زمانی را تغییر داده ایم. “و ما انجام دادیم.”

بن کووالر ، مدیر اجرایی (مرکز) گرین تامب ، مقامات منتخب و رهبران کارگری در تأسیس شرکت در وارویک ، نیویورک در برابر عکس ایستادند.

بن کووالر ، مدیر اجرایی (مرکز) گرین تامب ، مقامات منتخب و رهبران کارگری در تأسیس شرکت در وارویک ، نیویورک در برابر عکس ایستادند.

فلش

بن کوالر ، مدیر اجرایی (مرکز) Green Thumb ، مقامات منتخب و رهبران کارگری در تاسیس شرکت در وارویک ، نیویورک به عکس اعتراض کردند.

کارولین لوئیس

کوالر به WNYC / Gothamist گفت: عوامل زیادی در انتخاب محل استقرار دفتر مرکزی ایالت گرین تامب در نیویورک دخیل است ، اما “کلید ما برای حمایت جامعه است.

برخی از معماران قانون مقررات و مالیات بر ماری جوانا نیویورک ، که با در نظر گرفتن فراگیری طراحی شده است ، حکمت ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی را که از قبل دارای منابع مالی عظیمی است زیر سال برده اند.

کریستال مردم استوکس ، حامی اصلی قانون ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین کار مورد علاقه خود دارند.”

قانون نیویورک برای قانونی شدن ماری جوانا برای استفاده بزرگسالان تصریح می کند که همه مجوزها باید به نصف متقاضیان حقوق اجتماعی تعلق گیرد ، از جمله مقررات ایجاد فرصت هایی برای جوامع آسیب دیده از جنگ مواد مخدر و شرکت های کوچک. تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز دریافت نکنند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد ، Green Thumb نمی تواند فروش ماری جوانا را برای مصارف تفریحی آغاز کند. در همین حال ، این شرکت ممکن است یک فرایند 18 ماهه برای ایجاد تاسیسات خود و تولید اقلام شاهدانه برای فروش آغاز کند.

کووالر استدلال کرد که کارآفرینان کوچکی که می خواهند کلینیک ها یا سرویس های بهداشتی شاهدانه را باز کنند ، از سرمایه گذاران با بودجه بهتر مانند Green Thumb سود خواهند برد زیرا مجبور نیستند مدت زیادی منتظر بمانند تا محصولات حشیش در دسترس قفسه های آنها قرار گیرد.

سرپرست وارویک تاون ، شیرین ، از معافیت های مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری خوب دفاع کرده است.

سویتن به جمعیتی که در محل ساخت و ساز جمع شده بودند می گوید: “این شهرها نسل ها برای شهر وارویک بوده است.” “اکنون ما می توانیم یک تسهیلات پیشرفته داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما … می توانند در شهرستان اورنج زندگی کنند ، شغل خوبی پیدا کنند و کار کنند و در اینجا زندگی کنند و از زندگی ما لذت ببرند. از بزرگ شدن در این استان لذت بردم. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید