چگونه سال جدید را با ورزش شروع کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای مردم شکل گیری است ، اما شیوه زندگی شلوغ می تواند رسیدن به این هدف را دشوار کند. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این درک دشواری است و می تواند برای کسانی که تلاش می کنند اهداف سلامتی خود را دنبال کنند ناامید کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین نکات را برای حفظ وضوح به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه مطمئن می شوید که امسال به اهداف خود دست یافته اید؟

واقع بینانه انتظار داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای 2021 مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب “دویدن ماراتن” به عنوان هدف شما در سال ساده تر از انجام آن است. اگرچه این امکان پذیر است ، اما باید برنامه ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. هنگامی که رزولوشن خود را در نظر می گیرید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف دستیابی به شکل ، سعی کنید خاص تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا فوریه تا 5 مایل دوید.” این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و پس از رسیدن به آن هدف می توانید به یک هدف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در طول سفر غذای ناسالم در خانه خود دارید ، راحت می توانید از مسیر خارج شوید. هنگام خرید مواد غذایی ، ابتدا فهرستی تهیه کنید. هنگام نوشتن یک لیست ، به احتمال زیاد به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و احتمال خریدهای چشمگیر نیز کمتر است. سعی کنید قبل از خرید غذای سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، می توانید بیش از حد انتظار غذای ناسالم بخرید.

همیشه می توانید راه اندازی مجدد کنید!

طبیعی است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت برای رسیدن به هدف است. اگر یک یا دو بار به هم ریختید ، دوباره شروع کنید و خود را تشویق کنید. این به شما کمک می کند تا در شروع کار یک شریک مسئول باشید ، بنابراین می توانید با یکدیگر کار کنید و تغذیه سالم را بررسی کنید. حتی اگر به همه گیری مبتلا شده اید ، باز هم می توانید یک شریک تمرین داشته باشید. برنامه ها را امتحان کنید ، گروه های متنی و تماس های ویدئویی را با یکدیگر کار کنید.

تناسب اندام محلی را برای 10 نفر در منطقه خود پیدا کنید

وقتی کار مبتدی را شروع می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید سالنی با قیمت مناسب و تجهیزات خوب پیدا کنید. پرداخت هزینه عضویت همچنین به شما انگیزه می دهد تا پول خود را تا آنجا که ممکن است ارزش قائل شوید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!Source link

دیدگاهتان را بنویسید