چگونه با ورزش انگیزه خود را حفظ کنیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه ورزش کنید ، می توانید وارد دوره ای شوید که انگیزه شما در حین تمرین کاهش می یابد. اگر می خواهید با روال عادی خود مطابقت داشته باشید ، داشتن انگیزه و فداکاری مهمترین چیز است. با این حال ، وقتی بی انگیزه می شوید ، دلسرد نشوید ، این برای بیشتر ما اتفاق می افتد ، اما اگر پیش از مسابقه بمانید ، بازگشت به ماشین آسان است. اگر تانک های انگیزشی شما تمام شد ، بخوانید و به روال خود پایبند باشید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که باعث می شود در برنامه ورزشی خود انگیزه داشته باشید:

به موقع ورزش کنید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به فرار از شما کند ، سعی کنید ورزش کنید. حتی اگر آموزش شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که فعالیت خود را به موقع شروع کنید ، بعداً در روز عذرخواهی نکنید. همچنین معلوم شد که شما زود ورزش می کنید ، به لطف آن در طول روز بهره وری و انرژی بیشتری خواهید داشت.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر برای دستیابی به یک هدف خاص کار می کنید ، عکاسی انگیزه ای بزرگ برای دیدن پیشرفت شما است. هر هفته ، دو بار در هفته یا ماهانه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از همه عکس های شما پیشرفت شما را در کنار هم نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه با استفاده از تلفن های هوشمند ، تقریباً هر آهنگی در دسترس ماست. موسیقی یک ابزار شگفت انگیز برای سرگرم کننده تر شدن تمرین شما است و با وجود هزاران لیست تمرینات به صورت آنلاین ، کافی است روی گزینه ای که انتخاب کرده اید کلیک کرده و ورزش را شروع کنید.

شرکای مسئولیت پذیر

به اشتراک گذاشتن مسیر ورزش خود با شخص دیگری به شما انگیزه می دهد و مسئولیت پیروی از روال ورزش را به شما می دهد. با همسرتان مسئول اطمینان حاصل کنید که هم کار می کنید و هم ثبات خود را حفظ می کنید ، بررسی های هفتگی را برنامه ریزی کنید. برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای کمک به شما در حفظ مسئولیت با شریک خود استفاده کنید ، و برخی از آنها حتی در ساعت تناسب اندام شما موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در باشگاه بدنسازی به شما انگیزه می دهد تا به باشگاه بروید زیرا شما روی اهداف خود سرمایه گذاری می کنید. هنگامی که برای عضویت در باشگاه هزینه می کنید ، تعدادی ماشین ، کلاس و گروه در دسترس است ، بنابراین نیازی نیست نگران این باشید که آیا به تازگی کار خود را شروع کرده اید یا به چیزی چالش برانگیزتر نیاز دارید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید و راهی برای داشتن انگیزه هستید ، Fitness را با 10 دلار ببینید! بسته به موقعیت مکانی شما ، چندین طرح عضویت ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید