“چه اتفاقی افتاده ، بریتنی مورفی؟” Cool جزئیات جدیدی ارائه می دهد


صبح یکشنبه در دسامبر 2009 ، بریتنی مورفی ناگهان در حمام خانه ای در غرب هالیوود که با همسرش سایمون مونجاک مشترک بود سقوط کرد. بعداً صبح ، بازیگر کوچک چشم چرمی به مرکز پزشکی Cedar-Sinai منتقل شد و کمی بعد مرگ وی اعلام شد. مقامات در ابتدا گفتند که 32 ساله بر اثر ترکیبی کشنده از ذات الریه و داروهای تجویز شده توسط پزشک درگذشت ، اما یک مستند دو قسمتی جدید عمیق تر به وضعیت اسرارآمیز و وحشتناک پیرامون مرگ غم انگیز او و رابطه پریشان او با مونجک می پردازد.

اولین نمایش 14 اکتبر در HBO Max با عنوان “چه اتفاقی افتاد ، بریتنی مورفی؟” مورفی با چرخشی فراموش نشدنی در فیلم هایی مانند “بدون سرنخ” و “دختر ، وقفه” ، یکی از سیاه ترین تراژدی های هالیوود ، می بیند که چگونه به یکی از آینده دارترین ستاره های نسل خود تبدیل شد.

در این مستند ، خبرنگار امبر رایلند مصاحبه اختصاصی با مونژاک را پس از مرگ مورفی به یاد می آورد. او می گوید: “این در ذهن من بود ،” آیا من با قاتل نشسته ام؟ “” او می گوید. “آیا او همسرش را می کشت؟” ”

بریتانی مورفی ، در حالی که در کنار همسرش سیمون مونجاک ایستاده بود ، لبخند زد.  دستش روی سینه اش است.
مستند جدید شبکه HBO به بررسی رابطه پریشان بریتانی مورفی با همسرش سایمون مونجک و مرگ هولناک آنها می پردازد.
آنتونی دیکسون IF

بریتانی مورفی در سال 1977 در آتلانتا متولد شد. پدرش در زندان بود و در زندان بود و مادرش شارون مورفی او را بزرگ کرده بود. او در سن پنج سالگی شروع به مطالعه اجرا و رقص کرد. در نوجوانی ، او یک بازیگر موفق کار می کرد و در “مورفی براون” ، “خواهر ، خواهر” ، “پسر با جهان ملاقات می کند” و بسیاری از برنامه های تلویزیونی دیگر آن زمان بازی کرد.

شکست مورفی در “کلئوس” 1995 رخ داد و در نقش تای ، هم تیمی خوشحال آلیشیا سیلورستون بازی کرد. او در فیلم هایی مانند “دختر ، قطع” ، “8 مایل” و “شهر گناه” عاشقانه های عاشقانه ای با آهنگسازان تحسین برانگیز امینم و فرد دورست ، بازیگر اشتون کوچر و تهیه کننده جف کواتینتز داشت. اما ، آینده درخشان او تحت الشعاع قرار گرفت ، زمانی که او ارشد با فیلمنامه نویس هفت ساله مونجاک ، که مشکل مالی داشت ، مشکلات مالی داشت ، روابط عاشقانه گذشته و روابط تیره با مقامات قانون و مهاجرت.

بریتنی مورفی با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواجشان در آوریل 2007.
بریتانیا با سیمون مونجک یک ماه پس از ازدواج مورفی در آوریل 2007. دوستان و خانواده در یک مستند جدید گفتند که این رابطه سمی بود که منجر به پایان غم انگیز او شد.
دیو آلوکا / استارپیکس / شاتر استوک

این دو در سال 2006 با یکدیگر آشنا شدند و همه چیز به سرعت جدی شد. دوستان و آشنایان معتقدند که بازیگر زن ناامن ، بسیار وفادار و مشتاق آرامش ، توسط یک هنرمند کلاهبردار خیانت کرده است.

سیمون مونجاک در لباس نوجوانی با کت و شلوار روی پیاده رو ایستاده است.
آیا سیمون مونژاک هنرمند کلاهبردار بود؟ مستند جدید بریتانی مورفی شبکه HBO به گذشته او می پردازد.

“[People] آنها دچار وحشت و وحشت شدند. مثلاً این پسر کی بود و چه خبر بود؟ کتی ناظیمی ، همبازی “پادشاه تپه” مورفی در اسکله به یاد می آورد. “او می خواست با او ازدواج کند و من گفتم:” عزیزم ، هنوز دیر نشده است. ” ”

آلیسون برنت ، فیلمساز ، اولین دیدار مونجک را در یک مهمانی شام در سال 1999 به خاطر می آورد ، جایی که او در مورد زنده ماندن از سرطان نهایی مغز به دلیل درمانهای آزمایشی شامل 1 فر فراری ، قرار مادونا و بال کوسه ، دروغ گفت. برنت گفت ، واضح بود که از آن برای پول زنی که با او ملاقات می کرد استفاده می کرد. سالها بعد ، وقتی برنت دید که با مورفی رابطه دارد ، وحشت کرد.

فیلمساز در این برنامه گفت: “من نمی توانستم باور کنم که این جامعه شناس از پایین به بالا واقعاً کار کرده است تا فردی را که یک هنرمند قانونی است به زنجیره غذایی بیاورد.”

برنت تا آنجا پیش رفت که با آژانس او ​​تماس گرفت و سعی کرد مورفی را متقاعد کند که مونجاک یک دروغگوی قانع کننده است ، اما ، به گفته وی ، “کلمه برگشت توسط مدیرش آزمایش شد. [doing that] و در نتیجه حذف شدند. ”

با وجود وابستگی های زیاد ، مورفی در سال 2007 با مونجاک ازدواج کرد. مونجاک تلاش زیادی کرد تا گذشته مبهم خود را از عروس جدیدش پنهان کند.

بریتنی مورفی ، ستاره سرشناس هالیوودی در سال 2006.
بریتنی مورفی ، ستاره سرشناس هالیوودی در سال 2006 ، سالی که از سیمون مونجک جدا شد.
Tracy Regulatory / EPA / Shutterstock

الیزابت راگلند قبل از اینکه با مورفی رابطه داشته باشد با او در ارتباط بوده است و می گوید او را درمان کرده و او را جدا کرده و ادعا کرده است که او سرطان دارد تا بتواند باردار شود ، سپس در مواقع نیاز از کمک پزشکی او امتناع کرد. در مستند ، راگلند می گوید او تهدید کرد که اگر پسر آنها خود را در معرض مورفی قرار دهد ، می برد.

او می گوید: “ازدواج با بریتانی میله های او را بسیار بلند می کند.” “او نیازی نداشت کسی بداند که من با پسرش آنجا هستم. من می دانم چرا بریتنی سایمون را انتخاب کرد. او آن را روی او نوشت و او نیز مثل من روی او افتاد. ”

پس از ازدواج ، زندگی مرفی یک بار آهسته شد ، زیرا شایعات در شهر پخش شد مبنی بر اینکه مونجاک کار سختی با او دارد.

الکس مرکین ، کارگردان مورفی در فیلم 2009 در آنسوی سالن ، در سند پرچم قرمز مانند مونجاک صحبت می کند و مورفی رفتار “جکیل و هاید” را نشان می دهد.

او می گوید: “بریتنی به صحنه می آید و در یک فضای واقعاً خوب قرار می گیرد و سپس او را با سیمون می بینم.” “وقتی او برگشت ، متوجه تغییر بزرگی در روحیه او شدم.”

دیگران مورفی را به یاد می آورند ، زمانی که به خاطر ویژگی های گرد و زیباش شناخته می شد ، باریک تر و کشیده تر به نظر می رسید.

بریتنی مورفی جوان با نقش آفرینی خود در فیلم
بریتنی مورفی جوان با نقش آفرینی خود در فیلم 1995 “Clueless” در سال 1995 تماشاگران را مسحور کرد و در نقش تای ، همکار خوشحال آلیشیا سیلورستون بازی کرد.

“او تنها نبود. تریستا جردن ، آرایشگر ، که روی آخرین فیلم مورفی ، “چیزی علف هرز” کار می کرد ، گفت: “او درد زیادی داشت.” “[Her eyes] او بسیار افسرده بود و فقط بسیار غمگین به نظر می رسید. ”

ناظمی می افزاید: “من دیگر او را نمی شناسم.” بریتنی ابری بود و رفت. »

راگلند می گوید کاهش وزن او ممکن است توسط Monjack ایجاد شده باشد ، که “عاشق زنان بی اشتها است”.

اد وینتر ، پزشکی قانونی که پرونده مورفی را اداره می کند و معاینه کننده پزشکی لیزا شانون حدس می زنند که اگر کسی مورفی را تا زمان مرگ به بیمارستان می برد ، از این تراژدی جلوگیری می شد.

بریتانی مورفی جلوی یک دیوار سفید ایستاده است و یک لباس سفید با دستان خود روی سر پوشیده است.
مستند جدید HBO Max به بررسی مرگ غم انگیز و تکان دهنده بریتانی مورفی و زندگی او می پردازد.
Tracy Regulatory / EPA / Shutterstock

“علت مرگ یک راز نیست. رمز و راز ، چرا کسی آن را نگرفت؟ اگر آنها را چند روز پیش به دکتر می بردند ، او هنوز زنده بود.

او می گوید: “او به اندازه کافی استراحت نمی کرد و سیستم ایمنی بدن او ضعیف شده بود.”

راگلند معتقد است که سابقش گناهکار است.

او می گوید: “با وجود اینکه او بریتنی مورفی را نکشت ، اما به او اجازه مرگ داد زیرا او را نزد پزشک نبرد و به او کمک نکرد.”

بریتانی مورفی جوان می خندد و برای دوربین دست تکان می دهد.
بریتانی مورفی موفقیت اولیه ای داشت و روی نمایش هایی مانند “خواهر خواهر” و “پسر با جهان ملاقات می کند” کار کرد. دوستان و همکاران هنرمند می گویند که او مهربان و مهربان بود.

بعد از مرگ مورفی همه چیز عجیب تر شد. مونجاک سعی کرد کالبد شکافی وی را متوقف کند و هزاران دلار در تماس با همسر مرحوم خود برای “بنیاد” به افتخار او درخواست کرد.

مادر مورفی ، شارون ، با این زوج و پس از مرگ دخترش با مونجاک زندگی می کرد. هنگامی که رایلند از خانه دیدن کرد ، گفت که به نظر می رسد این دو در یک تخت خواب هستند و پیرزن بسیار عجیب رفتار می کند.

“او با او مودب بود ، که من متوجه شدم ، و سر و صدای زیادی ایجاد کرد. [I wondered] “وقتی هیچ کس اینجا نیست چه اتفاقی می افتد ، وقتی هیچ کس اینجا نیست چگونه رفتار می کنند؟” “او به یاد می آورد.

بریتانی مورفی بلوند در حالی که چهره اش روی دستش است به دوربین خیره شده است.
بریتنی مورفی زمانی که سعی کرد خودش را به آنچه هالیوود می خواست در اوایل دهه 2000 شکل دهد ، طلایی شد.
کلیف واتس / trunkarchive.com

سپس ، در ماه مه 2010 ، تنها پنج ماه پس از مرگ مورفی ، مونژاک در سن 40 سالگی ، همچنین بر اثر ذات الریه – و احتمالاً بر اثر دارو درگذشت.

زمستان بازرسی های بعدی را به یاد می آورد: “در طرف سیمون در غرفه شب ، تقریباً 90 بطری نسخه با نام های مختلف پیدا کردیم که بسیار غیر معمول است.” “ما همچنین بطری های نسخه ای به نام بریتانی و” لولا مانیلو “پیدا کردیم. [which was] احتمالاً یک نام مستعار. ”

بسیاری از نظریه های توطئه وجود دارد. پدر مورفی ، آنجلو برتولوتی ، ادعا کرد که دخترش مسموم شده است. در آن زمان ، شارون علت مرگ این زوج جوان را عمارت آنها عنوان کرد. اما پزشک قانونی اسکینین گفت که چنین شواهدی را مشاهده نکرده است.

راگلند فکر می کند ممکن است مونجاک مرگ را بر افشای حقیقت ترجیح دهد.

او می گوید: “او بجای اینکه او را به عنوان یک هنرمند زاویه دار پیدا کند ، مرده بود.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید