چرا می خواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی بدهید – تناسب اندام کندی


شرکت ها مزایای مختلفی را برای کارکنان ارائه می دهند ، اما چیزی که باید منحصر به فرد باشد ، عضویت در باشگاه بدنسازی است. دلایل خوبی برای ارائه این پاداش ها وجود دارد و آنها راهی برای کار برای تجارت و کارکنان شما هستند. مهم است که مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکت در South Jersey را انتخاب کنید ، و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند در کل شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی در محل کار شما بهبود یابد. همچنین ، تمرکز بر سلامت به همکاران کمک می کند تا بر کلیه فعالیت های سالم ، از جمله اقدامات برای کاهش شیوع بیماری در محل کار ، نظارت بهتری داشته باشند.

بهبود روحیه کارکنان

با نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما از سلامت روحی و جسمی کارکنان خود مراقبت می کنید ، کارکنان آن را مهم می دانند و هنگامی که مردم چنین احساسی دارند عملکرد خود را بهبود می بخشند. علاوه بر این ، متوجه خواهید شد که کارگران “دوستان باشگاه” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند یک داروی پیشگیرانه باشد

تمرینات منظم و تشویق کارکنان به حرکت می تواند به کاهش برخی از بیماری های درازمدت منجر شود که اکثر افراد مشاغل ناخودآگاه را تجربه می کنند ، مانند سردرد و کمردرد. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، جلوگیری از بیماری ، که زمان کمتری را برای مشاغل صرفه جویی می کند ، کمک کند.

سودآور است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند به موقع نوشته شود و به کارمندانی که امکانات مالی ندارند اجازه می دهد در حالی که هزینه های شرکت را پرداخت می کنند ، به باشگاه بدنسازی و تناسب اندام دسترسی داشته باشند. تعدادی از گزینه ها وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها برای پرداخت هزینه عضویت کامل ، تخفیف دادن به کارکنان و یا پرداخت هزینه عضویت به شرطی که کارکنان در ساعات خاصی در هفته به باشگاه بروند استفاده کنند.

علاوه بر این ، یک شرکت عضویت در ورزشگاه می تواند به کاهش حق بیمه کمک کند ، زیرا کارکنان سالم ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری دارند ، که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به همراه دارد.

چرا می خواهید عضویت بدنسازی را به کارکنان خود ارائه دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی با عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و به جلو حرکت کنند!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید