چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود آموزش پزشکی واکسینه می شوند؟


آرلن مرتنز به عنوان تکنسین مراقبت از بیمار در بیمارستان Kingsbrook در فلتبوش بدترین سناریو را در مورد همه گیری کووید مشاهده کرد. در اولین موج بروکلین ، او بیمار را در تلاش برای کشیدن اکسیژن به ریه های آسیب دیده خود قبل از اینکه کم رنگ شود و فوت کند ، مشاهده کرد. او می تواند کمی بیشتر از گرفتن دست آنها کار کند و امیدوار باشد آخرین لحظات آنها کمتر احساس تنهایی کند.

او گفت که وقتی زمان واکسیناسیون وی با واکسن کووید 1 فرا رسید ، داروی وعده داده شده توسط رهبران در نهایت این بیماری را کاهش می دهد.

این بدن من است ، این معبد من است و هیچ کس دیگر [has] او می گوید: “حق من را مجبور می کند آنچه را که نمی خواهم انجام دهم ، انجام دهم” شاید در چهار یا پنج سال دیگر به این موضوع فکر می کرد.

بی میلی شدید او نمادی از یک روند کوچک اما قابل توجه در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. حتی قبل از ظهور Covid-1 ، میزان واکسیناسیون ناهمگن برای تزریق سالانه آنفولانزا مشاهده شد-پزشکان بالاترین پوشش را دارند و پس از آنها پرستاران قرار دارند. طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، پرستاران و دستیاران واکسن آنفولانزا را با یک چهارم میزان پزشکان و پرستاران دریافت کردند.

واکسن Covid-1 این تردید را وارد جریان اصلی کرد. به احتمال زیاد واکسن در صنعت سفارش داده می شود و در حال حاضر ، در حقیقت ، اعتراضات مکرری در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود دارد. قبل از دستور نیویورک ، بیش از یک نفر از هر پنج کارمند بیمارستان واکسینه نشده بودند و کارکنان خانه سالمندان میزان تردید بیشتری داشتند.

مخالفت شدید برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی این س questionsال را ایجاد کرده است که چرا افرادی که در کسب و کار مبتنی بر علم هستند ، که مخرب ترین اثرات همه گیری را مشاهده کرده اند ، می توانند از درمان اجتناب کنند. کارشناسان بهداشتی ترکیبی از عوامل را ذکر می کنند ، مانند حذف متخصصان سطح پایین مراقبت های بهداشتی از فرایند تصمیم گیری در صورت لزوم در محل کار.

سایر عوامل کلیدی عبارتند از: انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها و لزوم به روز رسانی دوره های پزشکی – به ویژه در پرستاری – برای مقابله با اطلاعات غلط. در بهار امسال ، انجمن دانشکده های پرستاری آمریکا صدور کمک های 100،000 پوندی را که توسط CDC تأمین می شود ، برای تقویت منابع آموزش واکسن برای دانش آموزان و ارائه دهندگان ، آغاز کرد.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، گفت: “پرستاران قربانی چنین اطلاعات غلطی هستند.

همین امر در مورد سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند مرتنز صادق است. مرتونز اظهار داشت که با وجود عکسبرداری بیش از یک دهه تحقیق ، نگران این است که واکسن با چه سرعتی تکامل یافته است. او گفت که فیلم هایی را در واتس اپ مشاهده کرده است که ادعا می کند عوارض جانبی واکسن کووید -19 را نشان می دهد. ویدئوهای دیگری که برای او ارسال شد از بلندگوهای جنبش ضد واکسن بود که به انتشار اطلاعات غلط حتی قبل از همه گیری مشهور هستند.

هشت ماه بعد ، در اواسط ماه اوت ، هنگامی که ایالت اعلام کرد واکسیناسیون برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند او اجباری است ، او هنوز در حالت تعلیق است. با وجود دوز میلیاردها دریافت کننده ، او علی رغم اینکه ایمن و مثر است ، تحریک شد.

مرتونز گفت: “من از این که آنها ما را مجبور می کنند کاری را که نمی خواهیم انجام دهیم ، متنفرم.”

واکسنها بسیار فرض شد زیرا ما می دانستیم که آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی ، کالج هانتر

هنگامی که جوامع یهودی ارتدوکس در شهر نیویورک و شهرستان روکلند مملو از اطلاعات غلط شد ، مارکس تلاش طولانی برای مقابله با چنین تردیدها و تبلیغات واضح ضد واکسن در طول شیوع بیماری سرخک در سال 2019 انجام داد. اپیدمی های تازه کار او را تشدید کرده است ، و او بیشتر اوقات فراغت خود را صرف مقابله با اطلاعات غلط در مورد انتشار واکسن کووید -19 در بین همکاران پرستارش در فیس بوک کرده است.

مارکوس در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در آن کار کرده است و در سراسر شبکه حرفه ای خود الگوهای تردید واکسن را به صورت حرفه ای و سیاسی مشاهده کرده است. در بهار امسال ، گروه سیاستگذاری سلامت KFF روند مشابهی را در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم گزارش داد: دموکرات ها از اعتماد به نفس بیشتری نسبت به واکسن برخوردار بودند. با مدرک کارشناسی ارشد ؛ و آنهایی که سفید یا اسپانیایی هستند. طبق مطالعه ای که به طور همزمان در مجله Health Community منتشر شد ، شایع ترین نگرانی ها در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی محدود به واکسن بر ایمنی ، اثربخشی و عوارض احتمالی واکسن کووید -19 متمرکز است.

این شکاف در طول تابستان ادامه داشت ، اگرچه نوع دلتا موج دیگری از موارد و بستری شدن در بیمارستان را ایجاد کرد. یک نظرسنجی سراسری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که توسط پروژه Covid States در ماه آگوست منتشر شد نشان داد که میزان واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی با حقوق بالا و تحصیلات بالا بیشتر است. همچنین شکافی در بین کادر پزشکی معروف به دموکرات ایجاد شد – میزان واکسیناسیون این گروه بیش از 80 درصد است. کارکنان مراقبت های بهداشتی جمهوری خواه نرخ کمتر از 70 درصد را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF نتایج مشابهی را برای عموم مردم به دست آورد.

مارکوس گفت که نگران است که تحصیلات پرستاری در مقطع کارشناسی به روز نشده باشد تا این امر را در تردید واکسن نشان دهد. بین سالهای 2008 تا 2010 ، هنگامی که او دانشجوی پرستاری بود ، استادانش عمیق تر به موضوعاتی مانند واکسن یا اپیدمیولوژی پرداخته و نحوه بررسی مطالعات علمی را آموزش ندادند. این درسها تا کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری وی فرا نرسید.

اختلاف قدرتهایی که در این نهادها مشاهده می کنیم مشکلات بی اعتمادی را تشدید می کند.

یاسمن تراورز ، استادیار ، کالج پرستاری Rory Meyers NYU

“واکسن ها بسیار محبوب بودند زیرا می دانستیم آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند. آنها به سادگی تایلنول بودند. شما مجبور نیستید در مورد علت کارکردن تایلنول درس بگیرید. ” مردم اطلاعات بیشتری می خواهند ، و البته به نوعی ، شایسته آن هستند ، اما این بدان معناست که آموزش و پرورش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر روری مایرز ، استادیار دانشکده پرستاری دانشگاه نیویورک ، علاوه بر تغییر برنامه درسی و انجام کار خوب برای حذف اطلاعات غلط. راهنمای بهداشت عمومی او مثال “دستیار سفیر پرستاری” را ذکر کرد تا مدیران بیمارستان بتوانند مرتباً با کارکنان مشورت کنند تا نگرانی ها را پیدا کرده و ایده هایی در مورد نحوه برخورد با آنها ایجاد کنند.

تراورس گفت: “اختلاف قدرتهایی که در این سازمان ها مشاهده می کنید مشکلات بی اعتمادی را که در این گروه ها مشاهده می کنید تشدید می کند.” آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند. “

با ورود نیویورک و کشور به پاییز و مواجه شدن با موج بالقوه دیگری ، دستور افزایش نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان یک گزینه مطرح شد. آمارهای اولیه نشان می دهد که نیاز نیویورک به اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی تأثیر مطلوب خود را در افزایش نرخ واکسیناسیون دارد. هفته گذشته ، حدود 90 درصد از کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان پس از اجرایی شدن دستور به طور کامل واکسینه شدند ، در حالی که این میزان در ماه و نیم قبل از اعلام قوانین حدود 75 درصد بود.

مرتونز ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه بیرون ماند. او که نتوانست شغل خود را از دست بدهد ، اولین دوز واکسن Covid-1 را در 2 سپتامبر ، همان روز که دستور صادر شد ، دریافت کرد. اما او از این موضوع راضی نبود.

او گفت: “ما قهرمانان سال گذشته بودیم و امسال هیچ نیستیم. آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. “Source link

دیدگاهتان را بنویسید