چاقی و کاهش وزن – در برنامه های تمرین آنلاین به دنبال چه چیزی باشید

بیایید با آن روبرو شویم – وقتی 100 پوند یا بیشتر کم کنید، ایده اسپندکس و یک باشگاه پر از اندازه های معمولی می تواند یک احساس بیمارگونه باشد. برای ما، کاهش وزن یکی از سخت‌ترین کارهایی است که تا به حال انجام داده‌ایم و تعداد کمی از ما می‌توانیم از احساس تنبلی (یا هر نوع اظهارنظر تحقیرآمیز دیگری که در ذهن خود می‌شنویم) اجتناب کنیم. و پایه‌ای در حقیقت برای این احساسات وجود دارد – اعضای چاق درصد کمی از اعضای یک باشگاه سلامت را تشکیل می‌دهند.

خوشبختانه، با افزایش تعداد متخصصان تناسب اندام، وب سایت ها و اطلاعات موجود در اینترنت، اکنون گزینه های عالی و ایمن برای کمک حرفه ای داریم – شما دیگر برای کاهش وزن و کاهش وزن خود به گوشت ماهیچه ای محدود در گوشه ورزشگاه محدود نمی شوید. توصیه های ورزشی (زیرا برای میلیون ها نفر خیلی خوب کار کرد…)

چند برنامه تمرین آنلاین خوب نوشته شده و موثر در وب موجود است…و همچنین معادل مکتوب گوشت ماهیچه ای ما نیز وجود دارد. من مدرک حرکت شناسی دارم، یک مربی دارای گواهینامه ACSM هستم و هنوز مجبور شدم چند برنامه را قبل از انتخاب برنده فیلتر کنم.

برنامه‌ای که من در نهایت برای خودم تصمیم گرفتم، The Truth About Six Pack Abs، تمام معیارهای زیر را برآورده کرد. تا به امروز، 3.5 سال پس از خرید آن، هنوز آن را یک مرجع عالی برای من، حتی به عنوان یک متخصص تناسب اندام، می دانم.

بنابراین چگونه می توانید تفاوت بین برنامه های تمرین آنلاین را تشخیص دهید؟

1. مطمئن شوید که آنها ضمانت بازگشت پول دارند. امسال سال 2012 است و همه ما می دانیم که گاهی اوقات شما آنچه را که برای آن در اینترنت می پردازید دریافت نمی کنید. از سفارش دادن از طریق تلفن هوشمند خودداری کنید و در رایانه ای باشید که می توانید رسید و همچنین صفحه ای را که جزئیات ضمانت برگشت پول را در آن نشان می دهد چاپ کنید. فقط به این دلیل که آماده شروع کاهش وزن هستید، به این معنی نیست که با پول خود احمق خواهید بود.

2. اعتبار نویسنده چیست؟ جدای از اشتیاق و انگیزه، می‌خواهید مطمئن شوید که او توسط یکی از سازمان‌های بزرگتر و معتبرتر تأیید شده است. چرا؟ این بدان معناست که در یک نقطه، آنها باید برای گرفتن آن گواهینامه آزمایشی می دادند – بنابراین آنها یک بار اطلاعات را می دانستند. سه مورد برتر، به ترتیب چالش برانگیز بودن قبولی در آزمون (چقدر باید بدانید و مطالعه کنید) اینجا هستند: ACSM، NCSF و NASM. Mike Geary (نویسنده The Truth About Six Pack Abs) به وضوح از مسائل خود می داند و دارای گواهینامه NCSF است.

3. آیا آنها تصاویری از تمریناتی که توصیه می کنند و شرح مفصلی ارائه می دهند؟ این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اگر برنامه‌ای را می‌خوانم، نمی‌خواهم به جستجوی اینترنتی تکیه کنم تا ببینم یک Pike چگونه تکمیل می‌شود. من می‌خواهم بدانم نویسنده چه چیزی در ذهن داشته است. من از YouTube برای دیدن یک حرکت از ابتدا تا انتها استفاده کرده‌ام – و آن را با توضیحات نوشته شده مقایسه می‌کنم تا ببینم آیا کار می‌کند یا خیر.

4. آیا آنها بر ورزش تمرکز می کنند یا رژیم غذایی؟ به یاد داشته باشید، رژیم غذایی اکثریت (80٪) معادله کاهش وزن است. شما می توانید هر روز یک ماراتن بدوید، اما اگر همچنان یک پیتزا کامل یا نیم گالن بستنی بخورید، وزنتان افزایش می یابد. (ناگفته نماند که آسیب کلی به سیستم شما وارد شود). در The Truth About Six Pack Abs – مایک چکش می زند که به خانه اشاره می کند – من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و احتمالاً این عامل تعیین کننده برای من بود.

به یاد داشته باشید – کاهش وزن هدف شماست. من 8 برنامه تمرینی آنلاین را امتحان کردم و آن را به یک برنامه کاهش دادم، حقیقت درباره سیکس پک شکم، که برای من کارساز بود (بیش از 50 پوند وزن کم کردم). از این پست های بازرسی استفاده کنید تا مطمئن شوید که یک برنامه ایمن و مؤثر دریافت می کنید … و سپس آن را انجام دهید!