پیش بینی بازار سهام در هفته دوم مهر (اینفوگرافیک) – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، شاخص کل بورس چهارشنبه گذشته یک میلیون و 355 هزار واحد بود و این هفته به یک میلیون و 346 هزار واحد رسید که به 0.64 درصد رسیده است.

در واقع این هفته وضعیت بازار سهام بهتر از هفته های قبل است و در حالت عادی عقب خواهد ماند. ارزش بازار سهام در این هفته پایین بود و روز شنبه بسیاری از شاخص ها متحمل زیان سنگین شدند. ارزش معاملات خرد امروز به دو هزار و 554 میلیارد تومان رسید. روزهای کاری بعد دوشنبه 2081 میلیارد تومان و چهارشنبه 2060 میلیارد تومان. در نهایت ارزش معاملات خرد به هفت هزار میلیارد تومان رسید.

انرژی مصرف کنندگان در این هفته بد نبود. در اولین روز کاری هفته، همه خریداران هستند، با کمتر از 1٪ از قدرت خریداران. روز دوشنبه وضعیت و قدرت خریداران کمتر از 0.75 درصد است و روز چهارشنبه به آستانه 1 درصد می رسد که با توجه به وضعیت هفته های گذشته کمتر است.

با وجود این روند در ارزش معاملات، اکثر کارشناسان معتقدند ارزش معاملات سرمایه در یک ماه آینده افزایش می یابد و این کاهش در بازار ناشی از انصراف معامله گران و اکنون با انتشار سه و شش بوده است. نور، تصویر بهتری را در خانه شیشه ای می بینیم. .

البته فراموش نکنید که انتشار خبرهای خوب یا بد می تواند وضعیت بازار را در هفته آینده تغییر دهد و این پیش بینی ها به شرایط فعلی بستگی دارد.

آخرین اخبار و به روز بورس را در صفحه بورس تجارت نیوز بخوانید.

اطلاعات ملک