پیش بینی بازار سهام در هفته اول مهر (اینفوگرافیک) – تجارت نیوز


به گزارش تجارت نیوز، شاخص کل در هفته گذشته با 2.44 درصد کاهش به سطح یک میلیون و 355 هزار و 240 واحد رسید. در این هفته کاری شاخص کل هم وزن با 2.28 درصد کاهش به سطح 395 هزار و 678 واحد رسید، شاخص کل فرابورس با 1.79 درصد کاهش به سطح 18 هزار و 397 واحد رسید.

در مجموع هفته گذشته 869 میلیارد تومان سرمایه واقعی از بورس خارج شد. متوسط ​​درآمد خالص روزانه 217 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته قبل 15 درصد رشد داشت. در اولین روز کاری هفته گذشته روند برداشت از بازار ادامه یافت و 273 میلیارد تومان از بازار خارج شد. این روند در روزهای دوشنبه و سه شنبه ادامه یافت. روز چهارشنبه 239 میلیارد تن سرمایه برداشت شد.

در مجموع در هفته گذشته 869 میلیارد تومان سرمایه واقعی از بورس خارج شد و میانگین برداشت روزانه پول واقعی 217 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته قبل 15 درصد افزایش داشت.

اطلاعات پیش بینی ثروت

قدرت خریداران بورس کاهش یافته است

تنها نکته مثبتی که در معاملات این هفته مشاهده شد، اما ادامه پیدا نکرد، افزایش موقت قدرت مشتریان وفادار به مشتریان وفادار بود. روز یکشنبه شاخص اعتماد مصرف کننده به 1.15 رسید. این بهترین عدد برای این شاخص در 3 هفته گذشته است.

اما این تقویت واقعیات دوام نیاورد و در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه نیز فروشندگان قدرت خود را در برابر مشتریان واقعی محک خواهند زد. روز دوشنبه شاخص اعتماد مصرف کننده به 0.86، یکشنبه این نماگر به 0.78 و روز یکشنبه این نماگر 0.76 رسید. با این امتیاز در آخرین روز معاملاتی هفته، تعداد مشتریان وفادار به کمترین میزان در 6 هفته گذشته رسید.

در نهایت با تعطیلات پیش رو و پیش بینی کارشناسان، انتظار می رود شاخص بورس در هفته جاری تا حدودی منفی شود.