پیش‌نمایش، پیش‌بینی‌ها، چه چیزی را تماشا کنیم


نگاهی درونی به دیدار یکشنبه هفته هجدهم تیم فوتبال جاینتز و واشنگتن در ورزشگاه مت لایف.

تطبیق مارکی

Daron Payne و Jonathan Allen در مقابل Giants داخلی OL

پین و آلن در 26 دسامبر در حالی که تیمشان توسط کابوی ها شکست می خورد، با هم درگیر شدند.

این انگیزه برای اظهارات جو جاج “دلقک شو” بود که مطمئناً بازیکنان واشنگتن را خشمگین می کند. آلن با 8.5 ساک و 28 ضربه کوارتربک تیمش را رهبری می کند و پین 4.5 ساک و 13 ضربه کوارتربک دارد.

این دو ستاره سابق آلاباما و انتخاب‌های دور اول برای ویل هرناندز، بیلی پرایس، مت اسکورا، بن بریدسون یا هرکس دیگری که غول‌ها به آن‌ها می‌پردازد، بار سنگینی خواهند بود.

دارون پین و بیلی پرایس
AP (2)

انتخاب پل

آیا اظهارات جو جاج جرقه ای در پایان فصل بدون جرقه برای هر دو تیم ایجاد کرد؟ ما خواهیم دید، اما سرمربی مطمئناً بازیکنانش را در اینجا خوب نکرد. گاهی اوقات انواع و اقسام راه ها برای تجزیه و تحلیل یک بازی وجود دارد. برای این یکی، چطور می‌توان آن را به این ساده‌تر کرد: به نظر شما کدام کوارتربک می‌تواند این کار را انجام دهد، تیلور هاینیکه یا جیک فروم؟

واشنگتن 23، جاینتز 13

چهار نزول

یک عکس دیگر بگیرید: جیک فروم، که در 30 نوامبر از تیم تمرینی بیلز به خدمت گرفته شد، در یک باخت بی‌طرف مقابل کابوی‌ها خوب به نظر می‌رسید، سپس در باخت فیلادلفیا آنقدر بد به نظر می‌رسید که شروع کننده بازی بود که نیمکت نشین شد. او برای دومین بار در این فصل حضور خواهد داشت و مایک گلنون به دلیل مصدومیت مچ دست خود را از دست خواهد داد.

فروم گفت: “برای من، تنها فشاری که احساس می کنم فشاری است که بر خودم وارد می کنم تا بیرون بروم و اجرا کنم.” بدیهی است که من می خواهم بیرون بروم و بهترین بازی را برای خودم انجام دهم… برای خانواده ام، هم تیمی هایم در رختکن و برای این سازمان. بله، من می روم بیرون و تمام تلاشم را می کنم. به من اعتماد کن، من بیشتر از هر کسی می‌خواهم برنده شوم.»

بازی های شگفت انگیز: فصل‌هایی مملو از «چه می‌شد» و همانطور که تام کوفلین می‌گفت، «پشیمانی برای فرصت‌های از دست رفته» وجود دارد. این یکی از آن فصل‌ها برای غول‌ها نیست. آنها برای مدت طولانی آنقدر بد بودند. یکی از آنها در اولین دیدار با واشنگتن در هفته 2 رخ داد. جاینتز باید با نتیجه 29-27 پیروز می شد که داستین هاپکینز یک گل میدانی را در 5 ثانیه باقیمانده از دست داد. با این حال، یک پنالتی آفساید روی دکستر لارنس باعث شد تا هاپکینز یک ضربه دیگر به آن بزند و جاینتز 30-29 شکست خورد.

لئونارد ویلیامز گفت: “همیشه یک نمایش وجود دارد، همیشه یک امتیاز یا چیزی شبیه به آن، که شما فقط آرزو می کنید به آن بازگردید.” “یک بازی یا چیزی شبیه به آن شما آرزو می کنید که به عقب برگردید.”

دریافت بهتر است: تقریبا غیر قابل تصور است. “تقریبا” را خراش دهید. واقعاً غیرممکن است که جاینتز 9 بازی متوالی را پشت سر بگذارد بدون اینکه یکی از گیرنده های گسترده آنها پاس تاچ داون را بگیرد. آخرین باری که یک گیرنده در یک پاس TD امتیاز گرفت؟ در اواخر کوارتر سوم هفته 7، زمانی که دانته پتیس یک پاس گل 5 یاردی از دنیل جونز در پیروزی 25-3 مقابل پانترز گرفت. تایک تولبرت، مربی دریافت‌کننده‌ها، گفت: «درک کردن آن سخت است. بله همینطور است.

دی جی کیو بی: به روز رسانی ها کاهش یافته است زیرا نیازی به ارزیابی روز به روز در مورد رگ به رگ شدن گردن که دنیل جونز را مجبور به از دست دادن شش بازی آخر این فصل کرده است وجود ندارد. بدون او، جاینتز در 5 بازی پیاپی شکست خود به طور میانگین 9.8 امتیاز کسب کرده و در 35 مالکیت تهاجمی گذشته خود، یک ضربه داون به ثمر رسانده است. آنها با او از ماشین گلزنی دور بودند، اما کل عملیات تهاجمی بدون حضور جونز در زمین به هم ریخته است. جو جاج گفت: «نیازی نداشتم دنیل را از دست بدهم تا از او قدردانی کنم.