پخش جریانی یا رد شدن؟


پیش بروید ، سعی کنید چشم خود را بر روی مفهوم telenovela مکزیکی Netflix نبندید پنج جوانا: سرنوشت پنج زن به نام خوانا را همزمان در کانکون قرار می دهد ، جایی که متوجه می شوند همه آنها یک علامت تولد یکسان در باسن خود دارند. آشفته این عنوان جستجوی 18 قسمتی برای پدر بودن است انتقام جوانان در اسپانیایی ، که به معنی مزه بیش از حد است انتقام جوانان -فقط در آغاز بسیاری از موقعیت های مضحک وجود دارد که صابون است و خوب ، من نمی توانم در مقابل او با “عذرخواهی” با عذرخواهی او را متوقف کنم ، حتی اگر از گفتن “زبان به زبان” دست نکشم -زیرا من خیلی احمق هستم. این به همان اندازه سکسی و احمقانه است ، بنابراین شاید این یک سرگرمی بی گناه باشد.

عکس افتتاحیه: شلیک بالای سیمون مارکین (کارلوس پونس) روی تخت قرمز دراز کشیده و با صدای بلند درباره اسرار تاریک صحبت می کند.

خلاصه: اون شلیک سیمون؟ آنها با نگاهی اجمالی به صحنه های جنسی فوق العاده سبک آغشته به نور آبی ، صحبت می کنند. سپس به کانکون می رویم ، جایی که در آن Wunza را معرفی می کنیم و Juanas را معرفی می کنیم: استریپر Wunza ، Juana Manuela (Zuria Vega) ، یک تیپ درجه یک که برنامه هایی را اجرا می کند که چیزی کمتر از یک دسته C نمی دهد. یادداشت هایی در دست اوست خوانانا ماتیلده (خوانیتا آریاس) خواننده وونزا از بازگشت مقامات فدرال به کلمبیا جلوگیری کرد. روانشناس وونزا ، خوانا بوتیستا (سوفیا انگبرگ) ، هنگام خواندن کارت تاروت در مهمانی لیسانسه گیر می کند. وونزا نون ، خوانا کاریداد (اوکا جنر) ، هنگام هجوم پلیس به مقر مواد مخدر در نزدیکی ، در یک آپارتمان قایق گیر افتاده بود. و روزنامه نگار وونزا ، خوانا والنتینا (رناتا ناتنی) ، که او را در حالی که استخوان های مادرش را در ساحل کانکون پهن می کند ، ملاقات می کنیم.

سرنوشتی که خدایان نویسنده این نمایش رقم می زنند در اینجا شخصیت مهمی است ، زیرا او اطمینان می دهد که بسیاری از اتفاقات رخ می دهد ، به ویژه موارد زیر: هر سکانس مقدماتی نشان می دهد که هر جوانا الاغ عمدتا باز را نشان می دهد / می بندد. -به عنوان پاسخ ، ما به خوبی به علائم و گونه های مادرزادی نگاه می کنیم. همه قماربازها در یک هتل همزمان به پایان می رسند. زمین لرزه ای که باعث تخلیه کل ساختمان می شود و همه جوانان را در حیاط مهمانی قرار می دهد. یک سری پارادوکس دیگر به شما امکان می دهد یک سری چکمه های باز را در نزدیکی خود مشاهده کنید ، بنابراین جوانان ممکن است متوجه شوند که در زندگی آنها یک آکواریوم اتفاق می افتد و نه فقط به این دلیل که علامت تولد شبیه یک ماهی است.

در همین حال ، ما همچنین یک مصاحبه تلویزیونی با سیمون ماروکین ، که یک سیاستمدار مهم است ، دریافت می کنیم. این که دو و دو را با این خط داستانی کنار هم بگذارد ، ریاضی دان لازم نیست ، اما چه کسی می داند ، تلنف قطعاً از چرخش مسخره آنها خوشش خواهد آمد.

پنج سریال Juanas Netflix
عکس: جراردو مالدونادو آر.

آیا آن چیزی را که نشان می دهد به شما یادآوری می کند؟ من که متخصص در telenovelas نبودم ، یکی از صحنه های مقاله رایگان خود را در Oprah Daily سوزاندم تا بتوانم این را یاد بگیرم ملکه جنوب و اگر بهشت ​​وجود دارد ، بدون سینه محبوب هستند. قابل توجه، پنج جوانا راه اندازی مجدد مجموعه کلمبیایی وجود دارد لاس خواناس، که در اواخر دهه 1990 و همچنین نسخه مکزیکی با همین عنوان از سال 2004 پخش شد. با این حال ، علامت تولد یک دستگاه طرح نبود.

تصمیم ما: خوب ، هیچ کس به ما نمی گوید که این موضوع را جدی بگیرید. هرکسی با عملکرد مغزی اساسی می تواند نحوه حرکت یک خواهر را در اینجا پیش بینی کند. تقریباً مطمئناً یک شخصیت عمومی فاسد و فاسد است. پس از یک قسمت ، به نظر می رسد طرح اصلی معادل یک پازل 10 تکه برای کودکان است-اگرچه هنوز چیزهای زیادی باقی مانده است ، اما باید منتظر پیچ و خم هایی با جزئیات و پیچیدگی ها بود.

پنج جوانا در حالی که ارزش محصول معادل یک درام کابلی با بودجه مناسب است ، اما همه روش های قصه گویی را برمی انگیزد ، از فلاش های مه آلود گرفته تا شخصیت هایی که بینایی خود را در صداگذاری بیان می کنند. بنابراین حداقل این اتفاق نمی افتد نگاه کن گرچه ارزان نیست ، اما چیزی در مورد نمایش مکرر سطل زباله گوشت گاو و پنیرهای کیک برهنه نمی دهد. این برنامه هنوز هیچ خنده بزرگی را القا نکرده است-شاید یک لبخند از سر یا دو سر حرکت کند-اما باز هم ، من قهوه می نوشیدم و نه 100 بار از بطری.

جنسیت و پوست: بسیاری از T&A با برخی از مردان A ، بدون شک همه اینها کاملاً ضروری است و غیر ضروری نیست.

شلیک تقسیم شده: هر پنج خوانا برای اولین بار در یک شات ملاقات می کنند. پولی

ستاره خواب آور: هر پنج نوجوان وقت زیادی می گیرند. استریپر خوانا دارای ویژگی نمایش تپانچه در تصاویر تبلیغاتی است ، همانطور که استریپرها با اطمینان در مورد پنج زن در Telenowell این کار را انجام می دهند و می دانند که همه آنها دارای یک علامت یکسان هستند. بنابراین پول من در حال انجام کاری در مورد Nun Juana است که تا قبل از پایان فصل بسیار غیر نانالیک است ، بنابراین همه ما می توانیم وانمود کنیم که شوکه شده ایم.

پل خط Pilot-Y: استریپر خوانا: “هی! آیا شخص دیگری به نام خوانا وجود دارد؟ با علامت تولد ماهی به شکل باسن خود؟ “

تماس ما: جریان فناوری اطلاعات اگر این نوع فرار تخیلی و عجیب و غریب مارک شما است ، پس به هر طریقی ، خواسته های خود را از سر احساس گناه برآورده کنید. در غیر این صورت ، مسافت پیموده شده شما ممکن است تغییر کند.

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. کارهای بیشتر وی را در Johnserbaatlarge.com بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: ژوهانسبورگبه

جریان پنج جوانا در نتفلیکس

Source link

دیدگاهتان را بنویسید