پایان روز دوم و ادامه غیبت اعضای ایران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دوازدهمین دوره مسابقات جهانی کاراته در رده های سنی جوانان، جوانان و زیر 21 سال دختران و پسران با حضور 1800 ورزشکار از 104 کشور جهان در قونیه ترکیه برگزار می شود. امروز شامل مسابقات اوزان 47 و 54 کیلوگرم دختران.

در ادامه رقابت های بین المللی امروز غزل فتحی نماینده وزن 47- کیلوگرم نوجوانان کاراته کشورمان در دور نخست مقابل «اگنس نیمان» دارنده مدال نقره و برنز لیگ های جهانی شکست خورد. رده کرواسی و قبرس 2022، 2 بر 0، اما در دور دوم مقابل “ماسا میرانوویچ” صربستان با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد و با مرگ نماینده صربستان در کاراته کای ژاپن، فتحی راهی مسابقات شد.

در وزن ۵۴- کیلوگرم نوجوانان، زهرا رضازاده ابتدا نماینده آلبانی را ۱۱ بر یک شکست داد، سپس مقابل حریفی از سنگاپور پیروز شد، اما در دور سوم به دلیل کمبود تجهیزات مغلوب نماینده مجارستان شد و در نماینده مجارستان به ترکیه شکست خورد، رضازاده فرصت پیوستن داشت.

در وزن 48- کیلوگرم جوانان یلدا نقی بیرانوند با قانون سنشو (نمره اول) مقابل نماینده قزاقستان یک بر یک به برتری رسید اما در دور دوم نتیجه را 2 بر یک از دست داد. هلنا باکوویچ.» از مونته نگرو و شکست چهره ای که مونته نگرو به ایتالیا باخت، نتوانست به بازی شانسی بعدی برود.

فاطمه زهرا سعید آبادی در وزن منهای 53 کیلوگرم پس از دو پیروزی متوالی مقابل نماینده هلند 8 بر صفر و یونان 1 بر 1 مقابل “ربکا اورتون” در ایتالیا نتیجه را 0 بر صفر در هانتی واگذار کرد و این ایتالیایی در . نیمه نهایی مقابل مراکش، سعید آبادی نیز از دور مسابقات کنار رفت.

ستاره زارعی در وزن 59- کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 4 بر صفر مغلوب «زادیهان مناکر» از فرانسه شد و با توجه به شکست مناکر مقابل نماینده مصر، زارعی وارد جدول احتمالات نشد.

در وزن 59+ کیلوگرم جوانان نرگس نظری اول را 3 بر صفر مقابل نماینده یونان برد اما در دور دوم با شکست نماینده مجارستان در مصر 2 بر صفر مغلوب کاراته رکای از مجارستان شد و نظری رفت. رقابت.

وزن منهای 55 کیلوگرم رضا نصری همپا در دور نخست با نتیجه 7 بر یک مقابل «مارکوس لانگه» به برتری رسید. در دور دوم و پیش از پایان وقت قانونی، احمد حدادی از مراکش با نتیجه 10 بر 2 و سپس یک بر صفر شکست خورد. وی در دور چهارم مقابل «علی العجمی» از کویت به مصاف «ماتیاس کرنور» از فرانسه رفت اما در این دیدار 3 بر صفر شکست خورد. همچنین به سراغ جدول احتمالات رفت.

نماینده کاراته کشورمان در دومین دیدار مقابل «اوبیتس» از آلمان یک بر یک شکست خورد و از کسب مدال برنز بازماند.

در وزن 61- کیلوگرم شهداد پورسلیمانی در دور نخست با نتیجه 2 بر یک مقابل «مینامی شینوسوکه» شکست خورد. با باخت ژاپن مقابل کاراته فود مراکش، پورسلیمانی نیز شانس خود را برای ورود به جدول Repe Charg از دست داد. .

محمدرضا گنج زاده در وزن ۶۸- کیلوگرم نماینده انگلیس را ۳ بر صفر شکست داد اما در دور دوم با همین نتیجه «کیسوخو» از فرانسه را شکست داد. پس از این کاراته‌کای فرانسوی به دست نماینده ارتش نیز گنج‌زاده افتاد. از مسابقات محروم خواهند شد

در وزن 76- کیلوگرم محمدمهدی مقصودی پس از تراز پرداختی در دور نخست با نتیجه یک بر صفر مغلوب نماینده اردن شد اما در ادامه با «عدن بنی فارس» و راهیابی به فینال، مقصودی در صدر جدول شانس قرار گرفت. از نو.

نماینده وزن 76- کیلوگرم تیم ملی نوجوانان در جدول نیز پس از تساوی 0-0 در هانتی (نظر داوران) در مقابل «یاشور» از هند به مقام اول دست یافت، اما دومین دوره مسابقات نیز به همین ترتیب. نتیجه به طور طبیعی به «محمدعلی سیماتوف» از ازبکستان داده شد که پذیرفت و از دور مسابقات حذف شد.

در وزن 76+ کیلوگرم امیرحسین کولانی در دور اول 2 بر صفر “تسوتال” از یونان را شکست داد اما در دور دوم “عمر عثمان” نفر اول جهان برای این فشار را 5 – کرد. 0 و شکست این کاراته کای مصری، کولانی نیز فرصت حضور در جدول پرداخت را از دست داد.