پاپ آپ تولد 75 سالگی دیوید بووی در ماه جاری به SoHo می آید


چه نسخه های محدود متروکارت ، چه رویدادهای ادای احترام ، چه علائم مترو ، تنها یادبود دیوید بووی پس از مرگ وی در سال 2016 در خانه خوانده اش در شهر نیویورک بدون وقفه ادامه یافت. بووی در 8 ژانویه 2022 75 ساله می شد و املاک خود Bowie 75 را راه اندازی می کند ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو مغازه پاپ آپ سرپرستی ، یکی در شهر است.

این پاپ آپ در خیابان 150 ورستر واقع شده است ، بسیار نزدیک به خانه سابق وی در خیابان لافایت. هفت روز در هفته از 29 اکتبر از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر – 75 روز قبل از تولد وی – باز است و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (دومین پاپ آپ در خیابان 14 هایدن در لندن اتفاق می افتد ، جایی که بووی جلد آن را گرفت ظهور و سقوط Ziggy Stardust و عنکبوت ها از مریخ.)

استیت می گوید این پنجره بازشو “یک شیرجه عمیق منحصر به فرد و همه جانبه” را در فهرست و تاریخچه پشتی بووی ارائه می دهد ، از جمله: با مشارکت Immersive Audio و HD Video Screening Room 360 Reality Audio ؛ ساعت ها محتوای ویدئویی با محتوای دیده نشده و به ندرت فیلم پشت صحنه برای گرم کردن و واقعاً عصر (دو بار اخیر که وی تور داشت) ؛ فرصت خرید نسخه محدود Bowie LP ، پوشاک و موارد دیگر ؛ عکسهای مختلف از بووی ؛ و بیشتر. همچنین انتظار می رود که مهمانان ویژه هفته آینده معرفی شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های بازشو و سایر رویدادهای Bowie که برای سال آینده برنامه ریزی شده است ، می توانید وب سایت Bowie75 را بررسی کنید.

رندر Bowie 75 pop-up در سوهو

رندر Bowie 75 pop-up در سوهو

فلش

رندر Bowie 75 pop-up در سوهو

املاک دیوید بووی

بووی در 10 ژانویه 2016 در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین شاهکار خود ، پنج سال پیش درگذشت. ستاره ی سیاهبه آپارتمان قبلی او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

شما می توانید رتبه بندی هر آلبوم بووی را در لیست ما مشاهده کنید. (نکته مهم: اکنون گرد و غبار پاک شده و چند سال گذشته است ، ستاره ی سیاه حالا شش یا هفت آلبوم عالی او را در نظر بگیرید.)Source link

دیدگاهتان را بنویسید