وزیر آموزش و پرورش: دستورات تعرفه های زیادی برای معلمان در ماه جاری صادر می شود/ ساخت 2100 سالن ورزشی و زمین چمن در مدارس کشور.


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، یوسف نوری در دیدار با معلمان استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن همایش های اداره کل و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: آموزش موضوعی است که نیازمند آن است. مدیریت نجیب و منصفانه در همین راستا امروز علیرغم نگرانی های فراوان معلمان ما موفق شده اند و ما در کلوپ ده نفری دنیا در بخش های مختلف مانند نانو هستیم، این نتیجه کار معلمان است.

وی افزود: برای پیشرفت برنامه درسی، تجویز و میدان دادن به مسائل و جمع آوری همه ایده ها برای رسیدن به نتیجه و تصمیم گیری مفید نیست.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: آموزش و پرورش محملی برای کمک والدین به معلمان است، چون به مدارس پول می دهند باید از مسئولان آموزش و پرورش از این اعتبارات تشکر کرد. مسائل را کشف کنید و محقق شوید.

نوری با بیان اینکه مسائل آموزش و پرورش باید با متولیان امر آموزش و پرورش در میان گذاشته شود، افزود: باید ارتباط موثری بین دانش آموزان و اولیا برقرار شود و از این طریق مسائل پیش می رود.

وی خاطرنشان کرد: شهید رجایی در طول دوران فعالیت خود اقدامات موثری در جهت ارتقای سطح آموزش انجام داد که تاکنون هیچکس انجام نداده است. این در حالی است که آن روزها مثلث تربیتی یعنی شهید رجایی برای تربیت معلم، شهید باهنر برای دانش آموزان و شهید بهشتی برای برنامه درسی حتی امروز به معنای پی بردن به قدرت متعالی دانش فعالیت می کنند. . که نگهبانان دانش باید قویتر از سایر فعالیتها باشند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: حدود 1700 نفر مسیر آنها برای نظارت بر مدارس دانش آموزی و مدارس پایه بر اساس نمرات ما آموزش دیده اند، زیرا ما معتقدیم که هر دانش آموز، مدرسه، سطح پایه و هر برنامه نیازهای متفاوتی دارد. راه هایی برای دیدن خلاقیت از طریق ایده های متضاد

ساخت 2100 ساختمان و پارک در مدارس

نوری افزود: با تأمل فراوان تصمیم گرفتیم مدارس را باز کنیم و موضوع را به ستاد ملی پیشگیری و مبارزه برسانیم. کرونا و کابینه فکر کردند، موافقت کردند.

این افسر ادامه می دهد: زمانی که دانشجویان از اینترنت استفاده می کنند، دشمنان از یک سو با استفاده از جنگ نامتقارن و روانی، تعدادی از دانشجویان را مورد هدف قرار می دهند و از سوی دیگر، دانشگاه ها را به عنوان محل زندگی جوانان مورد توجه قرار می دهند. بنابراین، این مسائل و اهداف مخالفان باید برای دانش آموزان، دانش آموزان و والدین آنها توضیح داده شود.

نوری از احداث 2100 سالن ورزشی و زمین چمن در مدارس کشور برای استفاده مناسب دانش آموزان از اماکن ورزشی خبر داد و گفت: بیش از 12 دانش آموز توسط مدرسه کانکس جمع آوری می شود.

وی همچنین گفت: ارزشیابی معلمان آغاز شده است و تصمیمات زیادی در این ماه اتخاذ می شود، چهار حوزه وسعت، تخصص، مهارت های حرفه ای و تجربه در این زمینه حائز اهمیت است و موارد بسیار کمی مغفول مانده است. انجام شد.

این مقام مسئول در خصوص اغتشاشات اخیر و بیان اینکه دشمنان به دنبال تجزیه ایران هستند و مرگ مهسا امینی و حجاب دلیلی بر دستیابی دشمنان به منابع ایران است، تصریح کرد: مهمترین نقش و رسالت معلمان کمک رسانی است. والدین برای یادگیری و آموزش دانش‌آموزان باید راه مؤثری داشته باشند زیرا دشمنان متوجه شده‌اند که ایران تمام دنیا را در فناوری اطلاعات علم توسعه داده است و نیاز به انحراف دانش‌آموزان از مسیر تعلیم و تربیت است.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید