وزنه برداری در کشور یک مشکل ساختاری است


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سجاد انوشیروانی رئیس گروه وزنه برداری در جلسه انتخابات هیأت وزنه برداری استان زنجان با بیان اینکه روند پیشرفت کارهای وزنه برداری در زنجان اتفاق افتاده و امروز اتفاق افتاده است، گفت: این روند در حال انجام است. بازتاب وی با بیان اینکه این مطالعه یکی از تاثیرگذارترین پست های کشور است، گفت: یکی از این موفقیت ها حضور درخشانبردارها زنجانی در بازی های وحدت کشورهای اسلامی حضور داشت و می توان در این رویداد هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی موفقی دانست.

سرپرست تیم وزنه برداری همچنین گفت: معتقدیم باید از این نوع نقاط قوت، نیازهای مبرم ورزش ملی در بدنه تیم وزنه برداری استفاده شود. چون از این نقاط قوت استفاده می کنیم در سطح ملی موفق تر خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه امروز وزنه برداری ایران از نظر تجهیزات و زیرساخت ها مشکلات زیادی دارد، افزود: برخلاف همه این مشکلات، هیئت های استانی، دستان قوی فدراسیون، تلاش زیادی می کنند تا در استعدادیابی دستیار فدراسیون باشند. .

انوشیروانی با بیان اینکه معتقدیم مشکلات حوزه ورزش باید به عنوان اولویت در دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان ها مطرح شود، گفت: زنجان یکی از راهبردهای استان برای تیم در رشته وزنه برداری است.

رئیس گروه وزنه برداری یکی از نیازهای امروز وزنه برداری را ایجاد مرکز وزنه برداری در این استان عنوان کرد و افزود: با توجه به توانایی هایی که از وزنه برداری در زنجان می دانیم و وجود نهادهای مختلف در این استان معتقدیم. که زنجان توانایی تیمداری در لیگ را دارد و این هر از چند گاهی توانایی های این رشته را به سطح ملی می رساند.

پایان پیام/73005
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید