وزارت دادگستری در حال بررسی اطلاعات جدید درباره تحقیقات لری ناصر FBI است


وزارت دادگستری در حال بررسی “اطلاعات جدید” مربوط به رسیدگی FBI به پرونده لری ناصر است – ژیمناست های برتر ایالات متحده شهادت می دهند که ماموران چشم خود را بر سوء استفاده جنسی پزشکان سابق تیم توسط آنها و صدها زن دیگر بسته اند.

لیزا موناکو ، معاون دادستان کل آمریکا روز سه شنبه در کمیته قضایی مجلس سنا به تصمیم قبلی مبنی بر عدم اتهام ماموران اف بی آی به دلیل رفتار آنها در جریان تحقیقات پیچیده ، پرداخت.

موناکو گفت: “اخیراً معاون دادستان کل در بخش تحقیقات جنایی پرونده را بررسی می کند و اطلاعات جدیدی در این زمینه فاش می شود.”

او می گوید: “من یک کمیته می خواهم و صادقانه بگویم ، خوانندگان باید بفهمند که ما چقدر استثنایی به این موضوع توجه می کنیم.”

موناکو اطلاعات جدید را فاش نکرد و افزود که این اطلاعات به دلیل تحقیقات در حال انجام “محدود” است.

لری ناصر ، پزشک ورزشی سابق که به آزار و اذیت برخی از ژیمناست های برتر کشور اعتراف کرد ، در دادگاه شهرستان ایتون در شارلوت حاضر شد.
وزارت دادگستری آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که لری ناصر در حال بررسی تصمیم قبلی خود مبنی بر لغو شکایت علیه دو مامور سابق FBI که در پرونده های تجاوز جنسی دخیل بودند ، است.
AP ، فایل توسط Matthew Day Smith / Lansing State Journal

در یک جلسه احساسی ماه گذشته ، ژیمناست های برجسته سیمون بیلز ، مک کلا مارونی ، مگی نیکلاس و آلی رایسمن برای اولین بار از اینکه ناصر به دلیل عدم اقدام علیه FBI از آنها سوء استفاده کرده شکایت کردند.

بیلز گفت: “این واقعا احساس می شود که FBI چشم ما را بسته است.”

این جلسه منجر به گزارش مشمئز کننده بازرس کل وزارت دادگستری شد که در آن خطاهای جدی از سوی FBI یافت شد و به پزشکان Sino Sports اجازه داد تا قبل از دستگیری دست کم 70 نفر دیگر را مورد سوء استفاده قرار دهد.

ژیمناست های چپ گرای آمریکایی ، سیمون بیلز ، مک سیلا مارونی ، الی ریکمن و مگی نیکولز ، در جریان گزارش FBI در مورد تحقیقات لری ناصر در Capitol Hill در جلسه استماع دادگاه CBT در روز چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 به شهادت رسیدند.
سیمون بایلز ، مک کلا مارونی ، الی رایسمن و مگی نیکولز ، ژیمناست های آمریکایی چهارشنبه 15 سپتامبر 2021 به کاپیتول هیل آمدند تا در جلسه رسیدگی به گزارش بازرس کل در مورد تحقیقات لری ناصر FBI ، در دادگاه سنا شهادت دهند.
Saul Loeb / Pool از طریق AP

این گزارش شامل دو مرد جنایی بود: جی جی ابوت ، نماینده سابق دفتر مرکزی ایندیاناپولیس ، که در سال 2018 بازنشسته شد و مایکل لنگمن ، مامور ویژه نظارتی که اخیراً اخراج شده بود.

بازرس کل هر دو مأمور را برای محاکمه ارجاع داد ، اما وزارت دادگستری در سپتامبر 2020 از متهم کردن آنها خودداری کرد.

در حالی که سیاست وزارت دادگستری بحث عمومی درباره تصمیم عدم تعقیب را ممنوع می کند ، موناکو روز سه شنبه به قانونگذاران گفت که از یافته های بازرس کل “ناراحت” است.

مک کلا ، عضو کمیته قضایی مجلس سنا ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در واشنگتن در 15 سپتامبر ، پیش از مارونی ، الی رایزمن ، کایلی لورینز و مگی نیکلاس - قربانی سوء استفاده جنسی از پزشک سابق ژیمناستیک ایالات متحده ، لری ناصر ، شهادت داد ، 2021
ژیمناست ها ماکلا مارونی ، الی رایزمن ، کلی لورینز و مگی نیکولز در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل در 15 سپتامبر 2021 ، یک روز پس از شهادت خود در کمیته قضایی سنا شرکت کردند.
رویترز / جاناتان ارنست

او گفت: “من بسیار متأسفم که در این مورد ، قربانیان پاسخ یا حمایتی را که شایسته آن بودند دریافت نکردند.

ناصر ، پزشک سابق دانشگاه ایالتی میشیگان و ژیمناستیک ایالات متحده ، متهم به سوء استفاده جنسی از بیش از 260 زن به نام درمان است.

او در مجموع صدها سال در حال محکومیت به جرم جنسی جنسی و پورنوگرافی کودکان است.

با سیم پستSource link

دیدگاهتان را بنویسید