وزارت امور خارجه دیوید فلنچ را مدیرعامل و رئیس جمهور معرفی کرد! – تناسب اندام پزشکی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – Pinehurst، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلنچ، MBA، FACHE، FMFA رئیس و مدیر عامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 برای کمک به مراکز درمانی و تناسب اندام یکپارچه برای دستیابی به پتانسیل کامل خود تشکیل شد.

Flench بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در مراکز تناسب اندام پزشکی به ارمغان می آورد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم ورزشی از دانشگاه ایالتی اوهایو و MBA خود را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. او در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلنچ همچنین یکی از اعضای MFA و کالج آمریکایی مدیریت بهداشت و درمان است.

جنیفر لاووی، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در مراقبت های بهداشتی Piedmont، گفت: «از طرف هیئت مدیره، هیئت اجرایی از استقبال رسمی از دیوید به سکان هدایت بسیار هیجان زده است. دیوید به عنوان اولین مدیر عاملی که زندگی حرفه ای خود را با برنامه ها، گواهینامه ها و منابع انجمن تناسب اندام پزشکی انجام داده است، جایگاه ویژه ای دارد. دیوید می‌داند که انجمن از کجا آمده و به کجا باید برود. ما می دانیم که این یک زمان حیاتی برای صنعت و انجمن ما است و هیچ کس بهتری برای هدایت این راه وجود ندارد.

فلنچ به‌عنوان رئیس‌جمهور و مدیرعامل، از نزدیک با اعضای وزارت امور خارجه، شرکای صنعتی و شرکای استراتژیک برای رشد و تقویت سازمان همکاری خواهد کرد. فلنچ گفت: “من مفتخرم که انجمنی را که در 20 سال گذشته بخشی از آن بوده ام، رهبری کنم.” “من تاثیر مثبت آموزش، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط MFA را در طول زندگی حرفه ای خود تجربه کرده ام. اکنون، من انرژی دارم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از فواید و اهمیت تناسب اندام پزشکی در سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور دیده ایم که به دنبال گسترش خدمات سلامتی خود با ارائه تناسب اندام پزشکی به اعضای خود هستند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه ای حساس از تاریخ خود قرار دارد تا منبعی پیشرو برای صنعت تناسب اندام پزشکی باشد. فلنچ از زمان بازنشستگی باب بون، رئیس و مدیر عامل سابق انجمن، به عنوان رئیس و مدیرعامل موقت خدمت می کند.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی عضویت حرفه ای 501(c)(6) است که ماموریت آن ایجاد فرصت هایی برای توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز تناسب اندام یکپارچه پزشکی است. MFA از صنعت حمایت می کند، استانداردهای صنعت، برنامه های آموزشی، معیارها، اندازه گیری های نتیجه، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای را برای صنعت تناسب اندام پزشکی ارائه می دهد.