وزارت امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور را نام برد! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس جمهور و مدیر اجرایی جدید را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که دیوید فلانچ ، MBA ، Fach ، FMFA به عنوان رئیس جدید و مدیرعامل جدید انجمن است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا به مراکز بهداشت و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

Flanch 20 سال تجربه مدیریت در امکانات تناسب اندام پزشکی را به ارمغان می آورد. وی لیسانس ژیمناستیک را از دانشگاه ایالتی اوهایو و مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. او در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیته های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین FFA MFA و همکار کالج آمریکایی مدیران مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه پرسنل در Pymont Healthcare گفت: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی از استقبال رسمی دیوید خوشحال است.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن تناسب اندام حرفه خود را گذرانده است ، جایگاه ویژه ای دارد. دیوید می داند که این انجمن از کجا آمده است و باید به کجا برسد. این زمان بحرانی برای صنعت و انجمن ما است و هیچ کس برای این راهنمایی مناسب نیست.

به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، فلانچ برای رشد و تقویت سازمان با اعضای وزارت امور خارجه ، شرکای صنعت و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من افتخار رهبری سازمانی را دارم که در 20 سال گذشته در آن عضو بوده ام. “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیرات مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. اکنون ، من هیجان زده هستم که سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی طی سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که سعی می کنند با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود ، سلامتی خود را افزایش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه حساس تاریخ خود به عنوان منبع پیشرو در صنعت تناسب اندام پزشکی است. باب بون ، رئیس سابق و مدیر اجرایی انجمن فلانچ ، از زمان بازنشستگی به عنوان رئیس جمهور موقت و مدیر اجرایی خدمت کرده است.

###

درباره انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان انتفاعی 501 (c) (6) است که هدف آن افزایش فرصت ها برای توسعه و موفقیت عملیاتی یک مرکز تناسب اندام بالینی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، فرصت های شبکه ای را برای استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری نتایج ، توسعه حرفه ای و صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید